Jump to content



Препоръчани коментари

И каква е причината, поради която и правиш „градивна критика”, за да си вземе бележка? Щом не ти е симпатична - това е хейтърство. Което си личи в думите ти, че имала три смислени песни и подобие на кариерка, пък пиши романи, че не е така. Не се имай са обективен, защото нещо не ти позволява да бъдеш - дали защото тачиш Емануела или ти е кеф като плюеш някого - не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А трябва да ми е симпатична , за да я критикувам ли?

Ти чуваш ли се?

 

Не мисля, че е хейтърство - ако беше така нямаше да напиша каквото и да било.

 

Че градивната ми критика минава под директен изказ е друг въпрос - но си остава градивна.

 

Що не съм имал такава към "Губиш ти", примерно? Що нищо лошо не съм казал за този проект?

 

Замисли се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз правя градивна критика с цел взимане в предвид това в бъдеще на човек, който харесвам или ми пука малко или много за него. Ти така и правиш добро, а на мен ако не ми е симпатична ще я оставя да се излага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

М, не, трябва да си злобен за да го направиш. Че ми е антипатична - такава ми е, но ако я видя на живо и бих и казал два лафа.

 

Скоро видях Ивана на живо и се учудих какво са и правили тия монтажисти в клиповете и сега разбирам защо са толкова скъпи. Тая е поне 2 пъти по-огромна, по-разтеглена , по-сбръчкана и по-грозна на живо, отколкото в клиповете. Магии явно са правили някакви, тя в "Твое копие" прилича на човек, ама няма грам общо с вида си от клипа. Отделен е въпроса, че трябва да спре да се гримира сама, понеже това не и се отдава, колкото и да се мъчи с годините. Просто, колкото и пъти да си го завре джендъра отзад, катеричка няма да му израстне. Та и тази няма да придобие умения.

 

Ренка на живо не съм я мяркал, навремето, още докато имаше някаква кариера, която може и да не беше нещо особено, но пък имаше някоя друга песен със смилен текст, тя глас иначе имаше и не беше лоша като я пуснат по ТВ или радиото, и не те кара да смениш канала/станцията - смисъл, ставаше. Та тогава имаше някакъв по-сносен вид, пак си беше трътла, но явно от младините си беше с доста поддържано лице, сега бръчките си казват думата и тая прословута нейна усмивка само ги кара да изпъкват повече. Време е за намеса в лицето, годините летят. Със стесняване и мазане по клиповете няма да стане, на живо формат 4:3 няма :D :D

 

P.S.: И Джулия видях. Много симпатично маце, ама с Мария май са на един ръст. Тя дребосък тая. Ама пък симпатична. Дали е няколко санта над Мария не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени отново е на девето място в „50-те най”, но пък като гледания не превъзхожда предното и предложение. И въпреки всичко има повече от последните на Тони Дачева, Екстра Нина, Цветелина, дори и Бони, Кристиана и Айс Тийм с Ваня.

 

А за Алисали, Рени не се притеснява да се показва „без обработки” нито в реалитита, нито в интервюта, а и гримьори са се изказвали, че естествена дори е по-красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени отново е на девето място в „50-те най”, но пък като гледания не превъзхожда предното и предложение. И въпреки всичко има повече от последните на Тони Дачева, Екстра Нина, Цветелина, дори и Бони, Кристиана и Айс Тийм с Ваня.

 

А за Алисали, Рени не се притеснява да се показва „без обработки” нито в реалитита, нито в интервюта, а и гримьори са се изказвали, че естествена дори е по-красива.

Но от доста време й върви реклама във фейсбука, обикаля медии, има добра стратегия. Другите не са направили нищо от това.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони беше цяла седмица в Черешката по национален ефир, пък и държи мургавия контингент, другите имат пък канал с милион и 360К абонати, има и включвания на други изпълнители, ротират ги по ТВ, а Оцковица се ползва и с други предимства :D Но така е без фирма - всеки се справя както може. А от рекламата и във ФБ са дошли сигурно 10К. Няма значение, нека се върнем към хубавите години с първото гостуване на Рени при Слави, качено преди ден :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени отново е на девето място в „50-те най”, но пък като гледания не превъзхожда предното и предложение. И въпреки всичко има повече от последните на Тони Дачева, Екстра Нина, Цветелина, дори и Бони, Кристиана и Айс Тийм с Ваня.

 

А за Алисали, Рени не се притеснява да се показва „без обработки” нито в реалитита, нито в интервюта, а и гримьори са се изказвали, че естествена дори е по-красива.

Като гледания само Цветелина е с по-малко. Няма смисъл да се залъгваш. Разликата е, че Нина и Дачева примерно нито са дали сто интервюта говорейки за личния си живот и промотирайки трака си.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е качен и в канала на Рени, където има 30К. А в тези медийни прояви фокуса се измести и се говореше повече за аборта, новата любов и съмнения за сватба, породени от фотосесията със сватбената рокля. Все пак това са и покани, явно имат интерес към нея. А в канала на Планета щеше и да са повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А такъв талант не би направил песен с поредната чалгаджийка :1000 (19): Изобщо това май е първата обща песен на фолк и поп изпълнител. И единствената с такава легенда.

 

Междувременно, за трета поредна седмица Рени е на 9та позиция в класацията на Сигнал. А пък от Гранд продължават да преиздават продукцията и :whistling:

 

Рени отново на сръбския музикален пазар

Link to comment
Сподели в други сайтове

А такъв талант не би направил песен с поредната чалгаджийка :1000 (19): Изобщо това май е първата обща песен на фолк и поп изпълнител. И единствената с такава легенда.

 

Междувременно, за трета поредна седмица Рени е на 9та позиция в класацията на Сигнал. А пък от Гранд продължават да преиздават продукцията и :whistling:

 

Рени отново на сръбския музикален пазар

Да, не би, и ако сега му предложи, няма да направи с нея, защото пуска ужасни песни и се облича неадекватно в клипове. В момента е от тези "поредните чалгаджийки" и изглежда лековато.

 

Нямам търпение да натърти в някое интервю как след 20 години продъжават да преиздават песните ѝ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е, преди две години направиха турне в Канада по негова покана, пяха и на последния и концерт, пък и са приятели. Но естествено, тогава Рени пазеше имидж и не си позволяваше компромиси. Сестра и пишеше лирични текстове, пееше само за любов, няма кючеци и мазни цигании, пък и поведение на сцената запази, няма селски подвиквания. За съжаление настанаха бездуховни години, в които почти не се оценява таланта и стойностното и се налага да има провокация или скандал, за това ти е създала това впечатление. И все пак визията с перуката е абсолютно адекватна за ролята и. Но по-добре сега да е в такъв период, когато пазара и аудиторията на чалгата се сви и нищо не е същото, отколкото в годините когато жанра беше водещ във всяка втора къща или издание. А защо пък да не говори за поредното си признание извън родината ни, да не би всяка втора да я издава фирма-монопол като Гранд?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А такъв талант не би направил песен с поредната чалгаджийка :1000 (19): Изобщо това май е първата обща песен на фолк и поп изпълнител. И единствената с такава легенда.

 

Междувременно, за трета поредна седмица Рени е на 9та позиция в класацията на Сигнал. А пък от Гранд продължават да преиздават продукцията и :whistling:

 

Рени отново на сръбския музикален пазар

 

Пропускаш дуета на Стораро с Йорданка Христова, но не знам коя от двете песни е първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/100002230994304/vi...54258044658544/

През цялото време говори за силни текстове защо не направи и тя една такава песен със силен текст както си ги правеше навремето още докато беше част от Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/100002230994304/vi...54258044658544/

През цялото време говори за силни текстове защо не направи и тя една такава песен със силен текст както си ги правеше навремето още докато беше част от Пайнер!

 

 

Защото вече мисли по друг начин , защото вече според нея това не продава и трябва да се снимаме постоянно голи по клиповете и да пеем ,че искаме бебета за да сме актуални изспълнители . Не хейта Рени просто обяснявам защо така се получава при нея в последните години нямам нищо против Рени !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, в профила и си най-активния, а целувките и хвалбите валят, тук пък не я одобряваш..

Иначе да, те с Тони са единствените, забравих го. Първа бе Рени, после направи и дует с уважавания Етиен Леви.

Между другото, много ме кефят с Есил, определено най-истинското приятелство в жанра. Рени пусна лайф за да анонсира премиерата на песента на Есил, пуснаха я и си припяваха даже.

А „Искам бебе” пък не изпада от топ 10 в „50-те най” вече месец и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аз не искам казал нищо лошо ,казвам просто как мисли и как трябва да бъде според Рени от тук нататък кариерата й няма нищо злобно и заядливо и лицемерно в коментара ми . Харесвам Рени ,но не харесвам някой неща които прави сега иначе като визия в клипа и снимки които качва е страхотна така ,че едното няма нищо общо с другото . Относно приятелството с Есил Дюран и аз се радвам за тяхните чисти отношения !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса представянето ѝ в Черешката. Въобще не е чак толкова зле работата, колкото сама се изкарва - че не може да готви едва ли не.

Само наистина трябваше да си върже косата.

Като цяло моите впечатления от Рени в последно време, още от Брадъра насам всъщност, са следните: Много красива в лице жена. Може да не е с перфектното тяло, да е нисичка и приятно закръглена, но все още е много красива. Свежа в лице, хубава коса, поддържа се, а усмивката е ясна. За мен това е естествено красива певица още от ден първи. Но мисля, че си е поизгубила индивидуалността, която имаше, когато беше с червената коса. Все така се усмихва и смее, но в определени кадри я хващам супер умислена, угрижена, тъжна, гледаща в точка. Мисля, че все още ѝ тежи случилото се с нейния мъж. Оттам са всички тези прояви на изтрещяване, опити за възвръщане на кариера, една кифленска суета - каквато преди е нямала, едно навиране по предавания. Наистина понякога чисто човешки ми е мъчно за Рени. Тя имаше кариера на истинска звезда и сама си я постигна. Моите уважения към Камелия, Десислава, Ивана - всички те са си изживели пика по различни начини. На Рени беше кратък, но беше истински бум. Единствено двете с Глория имаха концерти в НДК и имената им тежаха и се котираха добре и сред младото поколение, и сред по-зрелите тогава. Но Рени изгубила много от наивността си. Адски много ме е яд. Не знам какъв нов мъж си е намерила, дано не лъже, защото на нещо такова ми намирисва работата. Заслужава истинско щастие и дано не разглези децата си.

Рени е добър човек, който даде много на поп-фолка, който към днешна дата е кота нула и заради това такива като нея си принуждават да се приспособяват по нелеп начин. Не трябваше да зарязва кариерата в Сърбия. Аз още мисля и че не е късно да се върне там, колкото и да се е променило всичко.

 

В Черешката ме изкефи как тръгна да защитава жанра, но малко тънкообидно го прие и не беше добре разбрана. Музикалната изненада на Ерсин на мен също ми допадна, така че като емоционален човек също я разбирам защо реагира така, а сър Елтън Джон - мадам Патрашкова, може да си го нач*ка. Театрално било. Надали има по-голяма театралност да измислиш понятието "държавата на Златките" и после да кокетничиш с тях. Бабиер. Ей, аман от псевдоинтелектуалци.

А Рени звънеше на Ирина за някои от ястията. Ето че не са прекъснали контакт и не е било поза за пред камерите това в брадъра накрая.

Винаги ще се кефя на Рени, защото независимо каква излезе след брадъра, за мен тя е един супер човек. Въобще не се учудвам, че жени като Миглена и Емануела бяха на пиедестал, но и не желая да ги коментирам. Естествено, че в тая държава винаги добрият и искрен човек ще излезе прост и ще му се присмиват. Рена е топ! Само да се вземе в ръце и да спре да прави тъпи песни, а да се върне към линията на "Губиш ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно изгледах двата епизода на Черешката днес, иначе телевизия не гледам, камо ли в реално време :D

Доста ми допадна представянето на Рени в нейната вечер, но в следващата беше потрес - обидчива, някак тросната, депресивна, имах чувството, че спи с отворени очи.

Изглежда ми много добър и романтичен човек. Даже имам чувството, че ако бившият й мъж се разкае и я потърси, веднага би се върнала при него.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно изгледах двата епизода на Черешката днес, иначе телевизия не гледам, камо ли в реално време :D

Доста ми допадна представянето на Рени в нейната вечер, но в следващата беше потрес - обидчива, някак тросната, депресивна, имах чувството, че спи с отворени очи.

Изглежда ми много добър и романтичен човек. Даже имам чувството, че ако бившият й мъж се разкае и я потърси, веднага би се върнала при него.

Точно това ще направи, но той е гадняр - тя е толкова добра, глуповато добра, че не е схванала, че той я разиграва от самото начало. За да претърпиш дори финансови загуби от тоя човек, значи смятай къде ти е отишъл акълът... И като баща е зле.

 

Иначе за обидчива - носи си го, ама нали знаеш и монтажът накъде бие... И извинявай, ама Патрашкова на два, на три път опита да направи паралел и интрига с чалгата. Абе ало - това да не ти е в-к Галерия... За съжаление, колкото и да е интелигентната Патрашкова, тя вече е готов промит мозък, еманация на макрейкърската част от журналистиката. Много въпроси, клюки, обобщения - не е присъщо за интелигентен човек, поне не и в душата. Много добре си защити жанра Рени, та дори и по-патетично. Наистина има хора и хора, музика и музика. И метълите пият, друсат и не знам какво, така че хайде, холън. Демоде са такива закачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патрашкова си го раздаваше интервюиращ, все едно търси нещо пикантно, за да го напише после, но това си е професионално изкривяване. Но е ясно, че един музикант по сърце и професия ще усети музиката и ще му въздейства много по емоционално от човек, който не разбира от музика.

Иначе много от мненията са, че пиарката изглежда по-състарена от Рени. В лице няма грешка, и коса естествена си има достатъчна. Визиите като стайлинг и прически също нямаше една с една и ми харесаха, другите ми бяха все еднакви. Лошото е, че е качила няколко килограма от тези вечерни хапвания, които избягва, та е трябвало пак режими :DКато човек е страхотна и всички го усещат. Земна, мила, добра душа, без задни мисли и понякога дори прекалено откровена, но по-добре така, отколкото да не знаеш човека срещу теб какво ти мисли. А скандалната насоченост в последните две години от кариерата изобщо не са от изперкване или критическа възраст. Рени си е същата. Защо като можеше да е във всяко издание само с песни и концерти не си пускаше разголени снимки? Нима не бе и 53 килограма? Добре, че има две снимки по бански, снимани с телефон, зад кадър на "Какво е обич", иначе никой няма да повярва. Чак ме е яд, че не показа добрата си форма тогава, защото веднага забременя.. Сега провокира, за да не изчезне от небосклона. Да, много жалко, такъв талант да е принуден на това, иначе ще бъде заместен бързо-бързо от някакви барбита с фалшиви гласчета. Всичко е една верига, а за да се изхранва от професията си, трябва да е активна и интересна за публиката, иначе става безразлична и никой няма да и направи реклама. Това ако настъпят пак такива хубави времена за жанра и започнат да се оценяват повече проекти като "Губиш ти", като народа ги прави хитове, ще забравите за боклуци и бебета, просто в тая държава всеки се оправя както може и се спасява по единично. Това е, не я виня - не е да не е оставила качествени песни и дискография.

А да питам къде са сега БФФ-тата Миглена и Емануела? Защото нали Рени е сложила маската на "интелектуалка" и нарочно се присламчи към техния лагер? Ами очевидно тя с Емануела няма нищо общо нито като ценностна система, нито като морал и възпитание. Много по-сходни са с Ирина, което доказва продължилото им приятелство. С Роро до последно излизаха, каза му и последно сбогом.. А там нямат изгода един от друг за пред камерите. Нали и жанра не защитаваше, какво стана? Много правилно си го каза - нима новото поколение поп звезди не са по-разкрепостени и от тези във фолка? Нима в клубовете, в които куфеят на рок не се напиват и не се дрогират? Та повечето текстове именно това подстрекават, освен че са и цинични. Значи по срамно е да се напиеш в кръчма с оркестър, отколкото на рок събор? Ами не - еднакво срамно е. Нямаше и много време, трябваше и вниманието да си е насочено към домакина, но с две точни приказки си изрази позицията. В "Сблъсък" преди десет години имаше цяла беседа по темата - срещу нея бе Поли Паскова, защитаваща българския фолклор и отричаща всяка друга музика, а Рени защитаваше сръбската и като цяло балканската музика. Само няколко години по-късно Поли пропя по сръбски програми и забрави за това, което говореше, а тръгна да се хвали навсякъде.

Ааа, да - и за Стела и компания, които се подиграваха на романа, озаглавен по нейна песен, и в който тя е на корицата и главна героиня, в спора ни дали има чалгаджийка на корица на книга - официално издаден е, дори автора е печелил и награди с него. Рени го потвърди в "Черешката", даже го и показа. Намерих и снимка как се подписва на книгата в САЩ, така че се е купувала и продавала, далеч не е била в една бройка. Пише, че е издаден и в "Блясък" и в "Стандарт", така че да - има чалгаджийка на корица на книга, дори има чалгаджийка станала муза и вдъхновение за роман, посветен специално на нея. Поздрави!

П.С. Ии да, сташен хит е "Искам бебе", трето клипче ми пращат как са я пускали по сбирки в мое отсъствие, а припева се пее от-до. Тази седмица даже е вдигнала позициите в Сигнал - на 8-мо място е, макар и на два месеца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...