Jump to content



Препоръчани коментари

Абосолютен титан на живо!

:Vishenka_05:

 

При нея няма "Ама нали я представям за първи път, за това на плейбек" :3fdb8960598fa63e:

Тук предизвика масова подкрепа с изказването "Надявам се някой ден да получа награда за успехи и в нашата страна!" - много на място беше.

Но едно от любимите ми изпълнения изобщо остава това, може би защото е изцяло на живо :Vishenka_05:

 

Иначе за "Papagaj", да - около 5 милиона мисля, а Мерцедеса ще се окаже 8, ако почна да смятам. А дори са почнали да скриват някои от Гранд, имаше и трити клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
В последните години ми харесват интервюта и на Камелия, Нелина, Райна, Ивана. Дори и една Рени, макар и да беше грешно разбрана. Всичко останало са дрънкалници. Виждате една Анелия колко е зле, никаква еволюция.

 

Още ми е интересно как само във Вип Брадър беше грешно разбрана, а по всички останали интервюта демонстрира езикова култура, не си позволява диалекти, ударения и т.н. Тя е една от най-добре изразяващите се певици в жанра, като дълги години феновете не се срамуваха да го отбележат. Но дойде един момент, в който прожекторите бяха насочени към нея и я гледаше цяла България, чакаща грешната и стъпка. Друг е въпроса, че имаше нескандални разговори за държави и култури, но те просто не вдигат рейтинга. Подобни теми са се разисквали и в нейни интервюта, а вярвайте, че не всяка ги засягаше. Не виждаме и как след всяка екскурзия или посещение на забележителност поства информация за нея, символиката и историческото и значение, като преди това се е поинтересувала, потърсила и прочела, а не просто #trip.

Забравихме колко легенди от поп гилдията я уважават, как президента изпращаше цветя и поздравления на концертите и и я аплодираше във Великолепната шесторка, от където получи "Приятел на Уницеф", как той, наред с Желю Желев и мнозина политици я уважиха на нейно събитие в клуба и как правеше благотворителни събития и жестове като блокчетата за рисуване, как в изявите си не коментираше скандали, а децата, семейството, държавното управление и статут не само за България и впечатленията си от чужбина, как не са се носили легенди за нея и народа имаше респект и и пълнеше залите..

Отпечатък са оставили и в творчеството и, като налице са песни, засягащи наболели проблеми, независимо от това, че няма да и донесат приходи и актуалност, като личи личното и отношение. А нали се заговори за обществени позиции, ми попадна нещо : (след 3:45)

https://www.btv.bg/video/shows/velikolepnat...e-za-dvama.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че всяка публична личност има някакви пропуски - няма как да знаят всичко, но при чалгарките се акцентира върху незнанието им. Тъпото беше, че Рени се опита да се оправдава, а не й се получи много добре, което затвърди мненията. По-добре да беше подминала...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ми е интересно как само във Вип Брадър беше грешно разбрана, а по всички останали интервюта демонстрира езикова култура, не си позволява диалекти, ударения и т.н. Тя е една от най-добре изразяващите се певици в жанра, като дълги години феновете не се срамуваха да го отбележат.

 

:mf_surrender:

 

То трябва човек да е елементарен като Рена да не може да се усети, че едно е да говори научени фразички 15 минути за Израел, умрялата й кариера и мъжа й, дето те изоставил, друго е да я наблюдаваме 24 часа в реална среда как й бликат дебилните умотворения, да я видим как клюкари хората зад гърба им, а после им целува подметките,

 

Да, изразяване на ниво Женя Фолкмаратонката, дето да я бутнеш насън пак същия запис пуска.

 

п.с. Не ми пиши романи, нямам намерение да те чета. Слушай си я, но не я изкарвай каквато не е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
20 години на сцена.

 

Ее, точно за рождения ми ден го пуснаха, няма случайни неща :D

Обаче мога да кажа, че следата и приноса си е оставила още в първото си десетилетие кариера. Сега вече каквото и да прави си е от любов към музиката като човек музикант, правил само това през живота си и не можещ без нея, и жест към верните и фенове и носталгично настроената маса по истинските звезди и хитове.

А сега след като се завърна от минитурнето си в САЩ предстоят снимките на песента от Оцко. Хубавото е, че всички вокали и импровизации ги пее тя и няма да има съмнения за произхода им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно нещо (след позлатяването на албума Опа опа) в което Рени е над Преслава. 1000 (30).gif

 

И май това са единствените неща 3fdb8960598fa63e.gif

 

Ровейки се в биографията на Рени има прецеденти за цял списък "Първа в това".

Все пак се радвам, че случаят "Опа, опа" още държи влага. Куп безпристрастни медии са публикували информацията, че за по - малко от месец е продаден първия тираж от 17 000 копия. Тази информация не е изтекла от някой форумец, "имащ" познат човек от кухнията, а от сериозни сайтове, вестници и т.н., част от които съм публикувал тук. Не знам колко трябва да се потискаш и да не искаш да повярваш в нещо. Пък виждаш, че не го казвам само аз, пък разбираш, че малко преди албума беше в национален ефир месец - месец и нещо, пък помниш, че тогава направи концерт в зала 1 на НДК, която напълни за 3 път - кое е странното? Тук е публикувана нужната бройка за статута "златен"(10 000) и "платинен" (15 000) албум по продажби, на базата на които албума се определя платинен. Може боза да боза да е вътре, но цифрите говорят. Няма никакво значение дали го чувате за първи път или за втори, важното е, че е поредното нещо което е вписала в списъка с кариерни успехи и то остава там. А този списък е пълен по времето, когато вашите любимки тепърва се доказваха, но дори сега пак нямат повечето от тях. Все пак продължавайте да не вярвате, ако това ще ви държи спокойни.

 

Поздравявам Преслава, че Кеба и е помогнал да стъпи на тази сцена, но нека не забравяме, че Рени я обикаляше преди 15 години, че и повече. И то поне 40 пъти, единици от които в дует. Но един от тези дуети е прецедент и до днес, защото е единствената чуждоезична песен, представяна на тяхната сцена. Ако и на Преслава бе предоставена привилегията да пее на родния си български език и да бъде добре приета, щях и аз да и кажа браво. Но какви ли ги разправям и аз, та тя днес е залязла - не е възможно да има подобни успехи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И май това са единствените неща 3fdb8960598fa63e.gif

 

Поздравявам Преслава, че Кеба и е помогнал да стъпи на тази сцена, но нека не забравяме, че Рени я обикаляше преди 15 години, че и повече. И то поне 40 пъти, единици от които в дует. Но един от тези дуети е прецедент и до днес, защото е единствената чуждоезична песен, представяна на тяхната сцена. Ако и на Преслава бе предоставена привилегията да пее на родния си български език и да бъде добре приета, щях и аз да и кажа браво. Но какви ли ги разправям и аз, та тя днес е залязла - не е възможно да има подобни успехи..,

Не бързай, не е ясно дали не е пяла нещо на български.

 

Пък и тая песен, май и тя е на български :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бързай, не е ясно дали не е пяла нещо на български.

 

Пък и тая песен, май и тя е на български :

Техните звезди могат да изпеят каквото поискат, те си ги обичат. Но чужденка да бъде приета до такава степен от подобни шовинисти, че да я приемат и на родния и език, не е имало. Защо не са повикали Азис да я изпее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Техните звезди могат да изпеят каквото поискат, те си ги обичат. Но чужденка да бъде приета до такава степен от подобни шовинисти, че да я приемат и на родния и език, не е имало. Защо не са повикали Азис да я изпее?

защото е единствената чуждоезична песен, представяна на тяхната сцена - нещо което ти твърдиш и не е вярно

Link to comment
Сподели в други сайтове

защото е единствената чуждоезична песен, представяна на тяхната сцена - нещо което ти твърдиш и не е вярно

Добре, първата е. Но уточних, че чуждия език да е роден за изпълнителя, на Кеба не е, и в собствената си страна може да пее каквито и да е песни.

Ако и на Преслава бе предоставена привилегията да пее на родния си български език и да бъде добре приета, щях и аз да и кажа браво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Рени е пяла на БГ език в СРБ!!!!!!!!!!!!!

За това говорим :D Но може и да е пяла още нещо на Бг, защото тук водещия проявява интерес и я пита дали ще представи нещо на български, тя чак се изненада. Няколко месеца по-късно пеят с Орлин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това говорим :D Но може и да е пяла още нещо на Бг, защото тук водещия проявява интерес и я пита дали ще представи нещо на български, тя чак се изненада. Няколко месеца по-късно пеят с Орлин.

 

Този "водещ" e Саша Попович. :3fdb8960598fa63e:

Обаче само песните на сърбски са ставали хитовe.

 

Сега може би Кеба ще е мост между Саша и Митко, като Рени едно време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този "водещ" e Саша Попович. :3fdb8960598fa63e:

Обаче само песните на сърбски са ставали хитовe.

 

Сега може би Кеба ще е мост между Саша и Митко, като Рени едно време. :3fdb8960598fa63e:

Охоо, управителя на Гранд :derisive:

Иначе тя Рени си ги е свързала вече и достатъчно албуми преиздадоха и легални кавъри направиха, на по-ниска цена навярно.. Те са си изкарали големите пари с Ивана, Вероника, Валя, „Нямаш сърце” и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега може би Кеба ще е мост между Саша и Митко, като Рени едно време. :3fdb8960598fa63e:

 

Когато Кеба беше в ZG Specijal поздрави Саша от Митко Пайнера :D и Саша го поздрави и него в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охоо, управителя на Гранд :derisive:

Иначе тя Рени си ги е свързала вече и достатъчно албуми преиздадоха и легални кавъри направиха, на по-ниска цена навярно.. Те са си изкарали големите пари с Ивана, Вероника, Валя, „Нямаш сърце” и т.н.

 

Да, знам. Дали 'кавър' мостот на Балканите отново се изгражда ? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам. Дали 'кавър' мостот на Балканите отново се изгражда ? :3fdb8960598fa63e:

Важното е, че преди Рени не е чувал БГ продукция :3fdb8960598fa63e: Но ако пак започнат да опират до кавъри не е добре положението, тъкмо се изчистиха..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена отдавна е залязла. С карирерата ѝ е свършено. Младите не я познават.

Със жанра е свършено. Тя си е изживяла звездните мигове. Получила си е номинациите за Певица на десетилетието, Песен на десетилетието и Цялостен принос, за които не си спомнят пика и. Направила си е кариерата не само у нас, има си авторски златни хитове, концерти.. на десетата си година да беше спряла да пее, предоволно. Направила е толкова неща за кратко време, докато на другите са им трябвали години, а по някои параграфи почти не са я стигнали. Сега на „старини” да си прави там песни за „немладите”, пък другите нека се борят за успехите и от 2000г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...