Jump to content



Препоръчани коментари

Чудо голямо. Ще кажеш, че за САЩ става дума :mf_surrender:

 

Всяка втора чалгарка ли пробиваше тогава извън пределите на България, че и сега? Какво е това омаловажаване, като подобна кариера на чужда земя няма, с малки изключения, които стават популярни лица пак след нея. 4 албума, награди и често ежеседмични появи в Пинк ТВ, транслираща се чрез сателит, докато другите ги гледахме по кабеларките, че даже и филм снима. Още на първия и албум премиерата бе световна и е разпространен в САЩ, Германия и Австрия. Пък и не е била по тоалетните на кафани, а в най-голямата им музикална компания, сред редици легенди като собственичката на Грнад Лепа Брена, Драгана Миркович и куп други, какво като е Сърбия? Да не би да са по-зле от нас, та изтъкваш и хвалиш успехите на чалгарките в родна България, а пък Сърбия и всичките там републики ти се струват смешни? И то където не допускаха никой чужденец, а за кратко се случва това, че българи ходят на гости на приятели в Сърбия и при пускането на телевизията те възкликват "А, нащ'а Рени!", а сърбите отговарят "Не, това е нашата си Рени!". И го казва човек, чиито любимки правеха нелегални кавъри именно на сръбски песни, докато тя бе единствената с авторски песни от чужди автори. И за да не глобяват вече Пайнер, се наложи Рени да им помогне поне да ги правят легално, защото продължаваха. Да не говорим, че за нас тогава сърбите бяха като богове и се гордеехме, че имаме представител там, а и си ни останаха любимци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е късмета (макар че не е станало кой знае какво) да се запознае с правилния човек и да направи песни там. Какво толкова, не мога да разбера. Като е такава звезда и толкова известна там, защо не прави нищо сега на техния пазар?

 

За теб и останалото простолюдие не се и съмнявам, че са били богове, докато те ви плюят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е късмета (макар че не е станало кой знае какво) да се запознае с правилния човек и да направи песни там. Какво толкова, не мога да разбера. Като е такава звезда и толкова известна там, защо не прави нищо сега на техния пазар?

А у нас като пък има такива големи звезди, как пък не пробиха всичките? Пайнера беше приближен и пак не можа да пробута поне любимките, а нали видя как го поздрави Саша Попович?

 

Говоря за цялата държава, аз тогава се раждах. Не си и ти по-различен защото слушаш същия жанр, но на български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А у нас като пък има такива големи звезди, как пък не пробиха всичките? Пайнера беше приближен и пак не можа да пробута поне любимките, а нали видя как го поздрави Саша Попович?

Не видях и не ме интересува. Хайде лека и да сънуваш, че е 2000 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постижението на Рени е голямо без значение дали пробивът е в Сърбия, САЩ или Тимбукту. Колко поп-фолк изпълнители освен нея са имали такъв за почти 30-годишната история на жанра? Само Азис и Андреа. 3 имена за 3 десетилетия- е не е ли престижно да си едно от тези имена, пък дори и да не си актуален към днешна дата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

При последните изяви е била и в новинарската емисия за музика на DM SAT 1000%20(19).gif

А тук само аз ли виждам прилики? Рени да си иска правата! :feminist_en:

 

386b9fc4dc21a36c.png

1143e50d40677abf.jpg

В първите кадри има прилика да. Коя е тази карантия?

Във втората снимка обаче е изсмукан от пръстоте. А и не забравяй Ти ека на Камелия и Невъзможно е да спрем на ДесиСлава. И Рени, и Гери Никол са поредните след тях :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В първите кадри има прилика да. Коя е тази карантия?

Във втората снимка обаче е изсмукан от пръстоте. А и не забравяй Ти ека на Камелия и Невъзможно е да спрем на ДесиСлава. И Рени, и Гери Никол са поредните след тях :)

Някава млада сръбкиня Dzidza. Иначе за втората не визирам само притъмнената обстановка от растителност, руси коси и заголени крака. Рени още във „Влюбих се опасно”, дори и „Лудо младо”, снима в а ла ботаническа градина. Говоря именно за тази синьо-лилава светлина, дивана, пайетите, позиране.. Още тийзъра като излезе, някой тук отбеляза сходствата в цялостното излъчване и облик - на снимките отгоре не се разбира къде свършва едната и започва другата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някава млада сръбкиня Dzidza. Иначе за втората не визирам само притъмнената обстановка от растителност, руси коси и заголени крака. Рени още във „Влюбих се опасно”, дори и „Лудо младо”, снима в а ла ботаническа градина. Говоря именно за тази синьо-лилава светлина, дивана, пайетите, позиране.. Още тийзъра като излезе, някой тук отбеляза сходствата в цялостното излъчване и облик - на снимките отгоре не се разбира къде свършва едната и започва другата :D

Aз не казвам ,че няма никава прилика. Има , но не мисля, че Гери Никол е виждала точно това видео на Рени. Иначе може режисьора да се е инспирирал от някъде...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Рени от Оцко кога? Нали имала песен от него къде е?

 

И аз не знам какво чака Рена.

Виж че Гери Никол цяла година не е пускала нов проект, чака кака Рени да пусне за да има инспирация. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е късмета (макар че не е станало кой знае какво) да се запознае с правилния човек и да направи песни там. Какво толкова, не мога да разбера. Като е такава звезда и толкова известна там, защо не прави нищо сега на техния пазар?

 

За теб и останалото простолюдие не се и съмнявам, че са били богове, докато те ви плюят.

Хахахах немога с тебе !!! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво чака Рена.

Виж че Гери Никол цяла година не е пускала нов проект, чака кака Рени да пусне за да има инспирация. :3fdb8960598fa63e:

Не сравнявай залязващ се изпълнител с топ изпълнител :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ли виждаш, че Гери-Никол копира Рени!!!!!!

1143e50d40677abf.jpg

 

:mf_surrender:

 

Руневски е много интелигентно момче, но ми се струва, че е болен от най-висша форма на идолопоклоничество и сляпо фенство. Чак колажи си е играл да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Руневски е много интелигентно момче, но ми се струва, че е болен от най-висша форма на идолопоклоничество и сляпо фенство. Чак колажи си е играл да прави.

 

Трябва една категория форумци ФЕН-ФЕНОМЕН(И) за Васе, Кели, Фиклена, Фокси... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руневски е много интелигентно момче, но ми се струва, че е болен от най-висша форма на идолопоклоничество и сляпо фенство. Чак колажи си е играл да прави.

Именно Пачо пръв каза тогава, че клиповете си приличат, за това ми беше интересно да се вгледам и да ги съпоставя един до друг. А идол няма как да ми е, защото знаеш какво означава идол - нито я копирам, нито искам да и подражавам, нито е пътеводната ми светлина и образа, който искам да съм. Всеки тук си има любимка и я подкрепя, а за да го прави, явно има защо - нищо притеснително не намирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Руневски е много интелигентно момче, но ми се струва, че е болен от най-висша форма на идолопоклоничество и сляпо фенство. Чак колажи си е играл да прави.

 

Ами попаднал е на точното място в Рама. Дори късно се появи. Ние да не сме по различни и по малко психопати :1000 (29):

Не е тайна, че в рама пишем основно по запалени фенове. Хората на нашата възраст се борят с живота, правят деца и семейства, а ние си коментираме по цял ден чалгаджийки и си правим цирковете :1000 (29):

 

Трябва една категория форумци ФЕН-ФЕНОМЕН(И) за Васе, Кели, Фиклена, Фокси... :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм представителя на Десовите за тази категория.

Само Анелия и Емануела нямат фенове психопатчета май :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами попаднал е на точното място в Рама. Дори късно се появи. Ние да не сме по различни и по малко психопати :1000 (29):

Не е тайна, че в рама пишем основно по запалени фенове. Хората на нашата възраст се борят с живота, правят деца и семейства, а ние си коментираме по цял ден чалгаджийки и си правим цирковете :1000 (29):

 

Няма как да съпоставим, защото сме с 10 години по-големи от него. И все пак не съм те видял да правиш колажи, за да внушиш, че Риана или Бионсе са копирали поза в клип от Деси Слава. Защото към днешна дата да сравниш Гери Никол с Рени е нещо от тоя сорт.

 

То дори не е може да се разбере дали наистина е крадено, не е чак толкова фрапантна приликата. Колажи за копиране бяха сравненията между визиите на Андреа и Камелия - онова наричам асъл копиране. Копиране са пословичните кражби в клипове на Галена.

 

Цирковете си ги правим тук, но и ние се борим с живота. Пари трябват, за да си живее. Хората на около 30 са вечно изморени от работа, намръщени, отрудени, а ние намираме сили и за скандали в Интернет. Топ сме си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...