Jump to content



Препоръчани коментари

Популярно издателство пуснаха рекламни клипчета как Рени чете кратки откъси от два романа. 1 & 2

И още две публикации, този път от печатната преса. В последната може да разберете каква е причината Рени да напомни, че тя е първата, пяла в зала Арена Армеец. 

В-к "Телеграф" - http://store.picbg.net/pubpic/8D/6F/466e08a619558d6f.jpg

В-к "България днес" - http://store.picbg.net/pubpic/81/9F/a89c18dd34c1819f.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко е като трябва да НАПОМНЯШ, а не да са го запомнили хората.

По този начин само търси внимание и да покаже коя била едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pacho каза:

Жалко е като трябва да НАПОМНЯШ, а не да са го запомнили хората.

По този начин само търси внимание и да покаже коя била едно време.

Абсолютно. Може да си имал големи успехи едно време, но тръгнеш ли така да ги припомняш, значи смяташ, че хората са ги забравили към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Жалко е като трябва да НАПОМНЯШ, а не да са го запомнили хората.

По този начин само търси внимание и да покаже коя била едно време.

Всъщност Рени никога не е обявявала или дори споменавала, че е първата и в Арената. Аз самия се усетих преди година може би, че вярно нямаше никой преди нея. Така че тя не напомня, а го казва за първи път.

Факт е, че много от постиженията остават потулени, но Рени се сеща да говори за тях, чак когато не са на дневен ред и никога не е залагала на добрата реклама. Дори когато работеше в Сърбия някой беше споменал, че е имало информационно затъмнение за успехите и, и масово се е мислело, че пее кавъри.

Но ако търсеше внимание с това, не мислиш ли, че щеше да каже кой я е провокирал, а не тактично да не влиза в подробности? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е редно вече да приеме някаква част от реалността и да спре изобщо да говори за успехите си. Това, че го казва за първи път, не означава, че не го напомня. Особено това пък за Арената на момента трябва да се преустанови като дискусия, защото никой себеуважаващ се изпълнител не би правил голям въпрос от това, че първи е изпял две песни в почивката на Лепа Брена. Да е била ново лице пак е разбираемо, но тя имаше 13 години кариера тогава - това не е за хвалба.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Мисля, че е редно вече да приеме някаква част от реалността и да спре изобщо да говори за успехите си. Това, че го казва за първи път, не означава, че не го напомня. Особено това пък за Арената на момента трябва да се преустанови като дискусия, защото никой себеуважаващ се изпълнител не би правил голям въпрос от това, че първи е изпял две песни в почивката на Лепа Брена. Да е била ново лице пак е разбираемо, но тя имаше 13 години кариера тогава - това не е за хвалба.

Защо да спре да говори за успехите си? Нима Славка Калчева трябва да спре да говори за Бяла роза или Азис за Хабиби.. Нека да знаят и младите потребители. 

А това за Арената е един вметнат израз из другите не малко неща. Сам знаеш, че има с какво друго да се похвали, дори тогава и се е струвало незначително, за това и не е говорила за това. 

Да кажем, че заедно с първа и в Колодрума, Арената е завършека на цикъла Първа с концерт в НДК, първа по сцените на чуждестранни сателитни продукции, първа с концерт на стадион и първа с 4 концерта в зала 1, и единствена с Глория за момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Runevski каза:

Защо да спре да говори за успехите си?

Защото успехите трябва да говорят сами за себе си. Ако непрекъснато се хвали сама, това говори колко е несигурна в това, което е постигнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Runevski каза:

Защо да спре да говори за успехите си? Нима Славка Калчева трябва да спре да говори за Бяла роза или Азис за Хабиби.. Нека да знаят и младите потребители. 

А това за Арената е един вметнат израз из другите не малко неща. Сам знаеш, че има с какво друго да се похвали, дори тогава и се е струвало незначително, за това и не е говорила за това. 

Да кажем, че заедно с първа и в Колодрума, Арената е завършека на цикъла Първа с концерт в НДК, първа по сцените на чуждестранни сателитни продукции, първа с концерт на стадион и първа с 4 концерта в зала 1, и единствена с Глория за момента. 

С какви думи трябва да го кажа, за да го разбереш. Арената и Колодрума влизат в списъка й с успехи, когато се напълнят с хора заради нея, а не да си пише за свой актив концерти, на които тя е почивката на титулярен изпълнител.  Освен това концертите й в зала 1 на НДК са 3.

 

Славка Калчева говори за "Бяла роза", ако я попитат - сама никога не е иницирала темата. Освен това айде да не се правим на ударени - "Бяла роза" е успех, много по-голям от тези, които имаше Рени (SORRY). Вярно е, че сърбите са шовенисти, но пък е вярно и че тя им пееше на сръбски, не на български (с изключение на едно единствено изпълнение с Орлин Горанов в Гранд Шоу) - ако бях хейтър, шях да кажа, че просто им е лижела егото  (все пак  българка им пее на техния език) и в замяна получава някакви трохи от звезден статут там.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, omline каза:

С какви думи трябва да го кажа, за да го разбереш. Арената и Колодрума влизат в списъка й с успехи, когато се напълнят с хора заради нея, а не да си пише за свой актив концерти, на които тя е почивката на титулярен изпълнител.  Освен това концертите й в зала 1 на НДК са 3.

И ти май не ме разбра. Казвам, че изявите и в тези две зали не са нещо голямо за нея, и за това не говорила за тях. Не ги пишем в неин актив, а просто го отбелязваме, и то на последно място, след нейните самостоятелни изяви. А 4тия концерт е съвместния с Шабан и Мирослав. 

@Fast Все още не е започнала да отбелязва в социалните мрежи всеки един нов милион на всяка песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обичам да се заяждам излишно, но чудесно знаем какво значи на езика на фолк певиците изразът "просто го отбелязвам". То същото като "Хората имат вкус" и теорията за безплодното дърво при Глория, "За да си звезда, трябва да си роден за това" при Кама и "Какво съм ви дала?" при Преса.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Runevski каза:

И още едно обширно интервю - този път за "Труд". 

https://trud.bg/рени-всичките-ми-мъже-са-по-млади-от-ме/

Никой не я брои за жива в България. Тук никога не е била истински голяма. Имала е сензационен успех и тва е. Към днешна дата е меме икона за тези дето я знаят, защото е толко просто парче, а с голямо самочувствие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.02.2020 г. от 9:52, Runevski каза:

И още едно обширно интервю - този път за "Труд". 

https://trud.bg/рени-всичките-ми-мъже-са-по-млади-от-ме/

Ми то по-стари не останаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Уж македонска програма, пък субтитри на български ?!?

Отделно и Гергана Димова е участвала. Във фейсбука на BalkanMusicTV има цялото предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...