Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

Леле, колко е смешна в сравнение с другите. Дори и сръбските певици са понамалили кича, а знаем какви бяха навремето. Наша Рени е като циркова артистка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, колко е смешна в сравнение с другите. Дори и сръбските певици са понамалили кича, а знаем какви бяха навремето. Наша Рени е като циркова артистка.

Ами нормално, на нея развитието й е спряло някъде в 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В програмата на DM SAT TV отново присъстват клипове на Рени. Цък

А в популярната страница за хитове с БГ превод също са поместени 2 нейни песни с превод. Цък

Но и българските варианти далеч не са забравени. Този път пък Sarah е включила "Като птица" в репертоара си за участия:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дори вход от 20 лева няма да спре истинските фенове да посетят участието на любимката си. Онези фенове, които не знаят последните 10 песни на певицата, а имат всичките и албуми. Истински бум за Рени Дори президента не крие уважението си към Рени.

16640a49f2a8362f.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори вход от 20 лева няма да спре истинските фенове да посетят участието на любимката си. Онези фенове, които не знаят последните 10 песни на певицата, а имат всичките и албуми. Истински бум за Рени Дори президента не крие уважението си към Рени.

16640a49f2a8362f.jpg

 

Предполагам в тия 20 кинта са куверт с включено 3степенно меню и едно малко, а Рени така и така ги е била дала вече, та е кандърдисала управата да и дадат да попее малко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам в тия 20 кинта са куверт с включено 3степенно меню и едно малко, а Рени така и така ги е била дала вече, та е кандърдисала управата да и дадат да попее малко?

Не, само входа е бил толкова. А певиците не плащат вход на участията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пя в Ниагара до нас тия дни. Сигурно за там говори. Сефте чувам такъв вход обаче.

https://www.facebook.com/pg/niagaradoyran/posts/

 

Изглежда приятно, ама ако ша ми се мотае цяла вечер Рени да ми разваля атмосферата, ще искат аз 20 лв за да присъствам.

 

А да, а и щом са и дали цяла маса да разпъне сергията с плакатите и картичките - начи не е било кой знае колко фраш ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/pg/niagaradoyran/posts/

 

Изглежда приятно, ама ако ша ми се мотае цяла вечер Рени да ми разваля атмосферата, ще искат аз 20 лв за да присъствам.

 

А да, а и щом са и дали цяла маса да разпъне сергията с плакатите и картичките - начи не е било кой знае колко фраш ...

Важното е, че е в южен софийски квартал. :D Отдавна не са канили известни певици, сигурно затова са се изхвърлили с такъв вход. Тамън да редуцират опасността от навлеци а ла Весо Фена и сие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...