Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:helpsmilie:

Значи, ако "Обратно в играта" направи само 300К за 24 часа, то ще имаме неопревержимо доказателство, че в първите дни на "Не се изтриваш" е имало купени гледания. То е нереално просто и ще противоречи на всякаква логика.

Добре дошъл! :1000 (30):

Пайнер яко и засилват последните 3 премиери, с цел замазване на очите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По тази логика, защо пък на тази песен също не си купи?

 

Спомням си, че като излезе песента на Криско с Павел и Венци, направи 100К за 3 часа, дори беше отбелязано тук. Но за 24 не направи повече от 350К, та сигурно и той за Базука е купувал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика, защо пък на тази песен също не си купи?

 

Спомням си, че като излезе песента на Криско с Павел и Венци, направи 100К за 3 часа, дори беше отбелязано тук. Но за 24 не направи повече от 350К, та сигурно и той за Базука е купувал.

Получат ли още един Страйк. Край с ПайнерОфишъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам една забележка към клипа на Прес - трябваше с визията, която е на аватара ти, да има кадри как гарвана й стои на рамото - щеше да смаже :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще е абсолютен хит, а за предишните й песни-може да са забравили у вас. Снощи не изпя нито една чужда песен, а излиза два пъти. Дори на "Без теб" всичко живо избухваше. На"Кажи, здравей" и "От мен питието", които от тук си мислех, че никой не помни, хората крещяха. Накрая като закри с "Лъжа е"... Пак беше плейбек повечето, честно казано не ми пука. Тя, Галена и Камелия си пеят всичко, не като останалите с един актуален хит по пет пъти, защото не си вярват. Тъй че тъпите коментари тук и разни класации дооооста замъгляват очите. Зле е жанра в медиите и по концерти, но в дискотеките няма кой да ги бутне. Абсолютно от тук нататък не чета глупости, нищо общо няма с реалността.

Да ти кажа честно като съм ходила на участия и от сторита на приятели поп терминаторките като Гери и Тита пеят предимно на плейбек и го надвикват от време на време..Гери даже има записани лайв записи на песни на Риана..Нормално е след като имат толкова участия месечно да не пеят от-до на живо,но пък за това отиват хората за да ги чуят.Радвам се,че Преслава се спря с участията с пълен плейбек,има песни,които изцяло си изпълнява на живо-например МСМ и става супер голяма истерия по нея.Сега забелязвам,че Емануела е на тази практика(пълен плейбек),явно когато си натоварен с най-много участия това е нормално за тях..

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 дни тук започваме да говорим само за Камелия и така чак до баловете. И понеже в Пайнер депресията ще е масова натиснаха Преслава да пусне поредната боза, с поредният еднакъв с предишния клип, с поредните мъже в костюми, с поредната разкроена рокличка, с която поне да топли чикиджиите, които са и фенчета. Щото в музикален план това си е гнусен кавър, на който след 6 месеца и името няма да се помни, а безпомощността на Пайнер да направят каквото и да е срещу Камелия води до този плачевен резултат, за най-бутаната и толерирана тяхна изпълнителка (не певица, тя отдавна не е певеца). И ако ще да се брои до второ пришествие, в неделя като брояча на GRAB закове на 1,5 милиона зрители, от броенето няма да има никакъв смисъл. Те това са простите неща в чалгата днес.

Ще говорим за Камелия и нейните хитове или просто за жури в някво предаване.Т.е като няма хитове се показваме по Тв да не не ни забравят .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще говорим за Камелия и нейните хитове или просто за жури в някво предаване.Т.е като няма хитове се показваме по Тв да не не ни забравят .

Ти да нямаш инсталиран радар за Фокси. Той, като пише и се оказваш тук и ти, да му отговаряш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да нямаш инсталиран радар за Фокси. Той, като пише и се оказваш тук и ти, да му отговаряш. :1000 (29):

Хаха не .Сега ставам и викам да видя кво става и то пак писало романи за забравената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано отдавна приех, че тази музика няма да види турнетата и големи концертни зали, но след пет дни работа снощи ми беше дадено това, за което си бях платил - забавление.И Галена ми дава същото в дискотеката, просто има няколко, които знаят как се прави. Минах и възрастта да ми пука коя е идол, певица или да броя гледания. Но щом ми пее 20 песни и на всички ми се иска да не свършва, смея се и се разбиваме с приятели, то жената си е свършила работата. Новото парче е поредното добро.

Така по може. За новото парче - просто е добро, ужким можеше повече, ама явно е крайно време да се примирим, че толкова може и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линк?

 

Chad & Jamal. Дадоха негативно ревю, споделяйки че е твърде обикновена, даже скучна песен. Клипът им се видя тъп. И само няколко часа по-късно реакцията изчезна.

 

Например, реакцията за песента на РАйна седи (песента я определят за не лоша, но твърде обикновена)... но на Жалка изчезна безследно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повиквам Jouey да се яви и да разясни тази неловка ситуация 1000%20(24).gif 1000%20(29).gif

Да се яви в изповедалнята веднага! :1000 (29):

Само такива неща се случват покрай тази песен, нещо е прокълната :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия: Аз съм артист, който уважава публиката си с пеене на живо

 

в 14:12 | 1

 

 

Камелия винаги успява да изненадва публиката с оригинална визия във видеата и в стайлинга си. Фолк звездата признава, че обича да се променя, а за идеята как да изглежда и какво да се случва в нейното сценично шоу или клип, разказва пред "Монитор":"Много обичам да се променям. Нямам трудна метаморфоза, имам моменти, в които изразявам състоянието си по различен визуален начин. Когато реших да си боядисам косата червена, фризьорът ми се хвана за главата, казах му: “Така се усещам, прави го“. После заснех клипа към „Еротика“ с гола глава, естествено, не се подстригах, беше театрален грим. Бях по лепенки на гърдите и когато се появих пред Цветин в пълния ми блясък с тоалета и късата руса перука, няма да забравя изражението му. Пита ме: “Ние не прекалихме ли? Как се чувстваш?“, казах му „Убийствено добре!“, и той „Добре, върви да се забавляваш тогава.“ И отидох на концерта в София, който беше част от турне. За мен е важно аз да се чувствам добре и да изразя себе си и на това ме научи Цветин през годините – като искаш това, направи го, без да мислиш за реакциите на другите. Пълно щастие или хейт с това, което правиш, никога няма да има, така че постави себе си на първо място".Не крие, че сценичният й образ е твърде различен от това, което е Камелия в ежедневието си."Щастлива съм от факта, че нямам псевдоним, който някак си да ме раздвои. Името ми е Камелия и на сцената съм артист, който уважава публиката си с пеене на живо и послание в това, което прави. В ежедневието ходя с вързана коса, много неглиже, не слагам грим. Не изгубих човека Камелия през годините и това е може би най-голямото ми постижение" - подчертава тя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само такива неща се случват покрай тази песен, нещо е прокълната :1000 (29):

 

Наистина всичко е странно около тази песен. От 2000 минуси за 2 минути, до бъгване на графиките и саботаж на гледанята.. 1000%20(29).gif

Снощи седях до доста късно, някаде към 3 по наше - 4 по ваше време, имах работа на компа и тази новата спуквах от вртене. Повярвай, може би скоро час гледанята не се помериха от 121 хиляди и нещо беше. Ако всички са спали, барем Youtube моите да бе регистрирал....ама не..........1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се яви в изповедалнята веднага! :1000 (29):

Само такива неща се случват покрай тази песен, нещо е прокълната :1000 (29):

Много се извинявам на всички останали без графики... тъй като не само тези на Преслава не зареждат.

Има някакъв проблем със сайта, в който ги качвам, дано го оправят. В момента нямам възможност да кача на Преслава иконките наново, а пък за по-старите да не говорим, защото не ги паза дори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина всичко е странно около тази песен. От 2000 минуси за 2 минути, до бъгване на графиките и саботаж на гледанята.. 1000%20(29).gif

Снощи седях до доста късно, някаде към 3 по наше - 4 по ваше време, имах работа на компа и тази новата спуквах от вртене. Повярвай, може би скоро час гледанята не се помериха от 121 хиляди и нещо беше. Ако всички са спали, барем Youtube моите да бе регистрирал....ама не..........1000%20(29).gif

В YouTube гледаемостта се отчислява по доста странни начини не само в Бг. Ако е пусната в обичайното време за Пайнер- 18:00-19:00- в първите 2-3 часа от премиерата натрупва някакви гледания, после зацикля и привечер около 12 системата започва да отчита като луда и гледанията скачат. По някое време през нощта отново спират и стоят така с леки покачвания до към следобед на следващия ден т.е в момента. Това ако гледаме българското време. Така че на Преслава сега започват да й скачат цифрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...