Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Chad & Jamal. Дадоха негативно ревю, споделяйки че е твърде обикновена, даже скучна песен. Клипът им се видя тъп. И само няколко часа по-късно реакцията изчезна.

 

Например, реакцията за песента на РАйна седи (песента я определят за не лоша, но твърде обикновена)... но на Жалка изчезна безследно. :mf_surrender:

:roll1:

Клипът е изтрит, и това те кара да мислиш, че Галена е поръчала да го махнат? Да ти имам акъла... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:roll1:

Клипът е изтрит, и това те кара да мислиш, че Галена е поръчала да го махнат? Да ти имам акъла... :3fdb8960598fa63e:

 

По-скоро е скрит. И да. Това е единственият клип от канала им дето е изчезвал въобще. Случайност?

Освен това, ревюто беше доста негативно, на фона на всичките им клипове. След като беше махнат и всичките им видеа на фолк песни оредяха, но пък затова станаха едни такива ласкави. Първата от този тип е на Емануела.

 

Дали е Жалка, някой от Планета или пр е все тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава май разклати доста нерви на незрели чалга коментаторчета тук :1000 (29): Нямадруга като нея, убива ги :1000 (30):

 

 

Ще говорим за Камелия и нейните хитове или просто за жури в някво предаване.Т.е като няма хитове се показваме по Тв да не не ни забравят .

 

Ти по-злобен от феновете на Галена и Камелия ще излезеш :mf_surrender: Като не ти харесва КАмелия недей да тролиш, пиши за нещата и песните, които ти харесват. Само се заяждате, много весело :feminist_en:

 

 

Нищо ново. Какво уважение към публиката с такова пеене? Ама моля ви, тя звучи покъртително на живо, една идея по-добре от Галена :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина всичко е странно около тази песен. От 2000 минуси за 2 минути, до бъгване на графиките и саботаж на гледанята.. 1000%20(29).gif

Снощи седях до доста късно, някаде към 3 по наше - 4 по ваше време, имах работа на компа и тази новата спуквах от вртене. Повярвай, може би скоро час гледанята не се помериха от 121 хиляди и нещо беше. Ако всички са спали, барем Youtube моите да бе регистрирал....ама не..........1000%20(29).gif

И на мен ми се стори същото, понеже и аз много я въртях. Ама нали на определено време се обновяваха резултатите и гледанията? Попринцип тези, които има сега са си съвсем нормални, просто ние сравняваме с рекорда на не се изтриваш и очакваме новата да го надмине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се извинявам на всички останали без графики... тъй като не само тези на Преслава не зареждат.

Има някакъв проблем със сайта, в който ги качвам, дано го оправят. В момента нямам възможност да кача на Преслава иконките наново, а пък за по-старите да не говорим, защото не ги паза дори...

Ти нямаш вина. Според мен нещо се е сринал сайта и друг път е ставало така и после се оправят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, извинявайте обаче Преслава ще дебютира на ниво "Няма да ти пиша", която е отпреди две години. Никой не може да ме убеди, че това е нормално. Има фенската маса, има и голяма инерция след последните два хита, имаше и зверско рекламиране. Мисля, че Willy ще излезе прав за пазаруването на гледания в първите дни на "Не се изтриваш" и "Тук жена му пази". И съмненията ни с Пламен за рекорда на "Изтриваш" стават съвсем основателни.

 

Дебют в петък вечер на силна песен на най-известната попфолк певица, следва уикенд, когато хората не са на даскало/работа и ще копунясват и тя да ми постигне резултат отпреди две години и да не направи дори 300К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че гледанията са зациклили? От сутринта до сега едва са се покачили с 50к, а междувременно е събрала около 3000 харесвания?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Willy ще излезе прав за пазаруването на гледания в първите дни на "Не се изтриваш" и "Тук жена му пази". И съмненията ни с Пламен за рекорда на "Изтриваш" стават съвсем основателни.

 

И на Шушана в канала на Никола е пазарувала? 1000%20(29).gif

И тази грмеше с гледаня в толкова малък канал.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че гледанията са зациклили? От сутринта до сега едва са се покачили с 50к, а междувременно е събрала около 3000 харесвания?

 

Аз това си помислих първоначално, като станах сутринта и видях нищожния напредък от нощес - нали уж гледанията се покачват най-много през нощта? Има нещо... само, че все още не знаем какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че гледанията са зациклили? От сутринта до сега едва са се покачили с 50к, а междувременно е събрала около 3000 харесвания?

Днес по едно време сайта беше забил, аз изобщо не можех да влеза. Може и да има нещо, то ще се разбере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Шушана в канала на Никола е пазарувала? 1000%20(29).gif

И тази грмеше с гледаня в толкова малък канал.... :3fdb8960598fa63e:

 

Шушана е национален мегахит, какъвто в България е нямало от Хабиби насам. Не съм й следял гледанията.

 

Бягаш от темата обаче. Как си обясняваш, че предната й песен направи 1 милион за два дни, а тази ще е на ниво "Няма да ти пиша" от 2016?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, извинявайте обаче Преслава ще дебютира на ниво "Няма да ти пиша", която е отпреди две години. Никой не може да ме убеди, че това е нормално. Има фенската маса, има и голяма инерция след последните два хита, имаше и зверско рекламиране. Мисля, че Willy ще излезе прав за пазаруването на гледания в първите дни на "Не се изтриваш" и "Тук жена му пази". И съмненията ни с Пламен за рекорда на "Изтриваш" стават съвсем основателни.

 

Дебют в петък вечер на силна песен на най-известната попфолк певица, следва уикенд, когато хората не са на даскало/работа и ще копунясват и тя да ми постигне резултат отпреди две години и да не направи дори 300К.

Нещо неясно стана. Не е нормално за 3 часа да направи 100ка глединия и 7ка лайка и 700 коментара след това да се срине при положение, че е премиерен ден. Има нещо гнило около канала на Планета. Като нищо Галош да потдържа твърде близки отношения с отговарящите за канала им. От къде на къде омаловажи Не се изтриваш и рекордите и. Какво общо има с премиерата на новата... А и песен събрала 10 ка лайка първия ден, винаги става един от водещите хитове впоследствие...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде на къде омаловажи Не се изтриваш и рекордите и. Какво общо има с премиерата на новата...

 

Какво общо има ли? Ето това:

 

Има фенската маса, има и голяма инерция след последните два хита, имаше и зверско рекламиране.

 

+ факта, че песента е супер яка.

 

Не се връзват нещата просто и е видно за всеки. Или има бъг в youtube, или е пазарувано за предната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има ли? Ето това:

+ факта, че песента е супер яка.

 

Не се връзват нещата просто и е видно за всеки. Или има бъг в youtube, или е пазарувано за предната песен.

Ако беше пазарувано за предната, щеше и за тази да го направи според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше пазарувано за предната, щеше и за тази да го направи според мен.

 

Това може да се каже за всяка една певица, която със сигурност сме хванали в крачка да пазарува. Като Рени, Татяна, Ивана.. обаче не го правят за всяка песен. Понякога няма логика зад действията им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си обясняваш, че предната й песен направи 1 милион за два дни, а тази ще е на ниво "Няма да ти пиша" от 2016?

 

Някакъв бъг може би? Обясних и по-горе какво забелязах през нощта. А и преди няколко часа вообще не можех да си пусна песента, незнам защо...

И все пак е по-добре от простото шоу и като гледаня и като лайкове, а и от много други премиери напоследък.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е твърде пестелива, за да си купи гледания. Не говорете глупости.

Защото става дума за нея ли? :3fdb8960598fa63e:

Представи си ако някой ден се разбере, че е купила гледания за някоя песен ... Не е невъзможно щом други го правят. Все още очакваме да разберем има ли нещо гнило в картинката. Песента е супер яката и на мен също ми е странно това с гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв бъг може би? Обясних и по-горе какво забелязах през нощта. А и преди няколко часа вообще не можех да си пусна песента, незнам защо...

И все пак е по-добре от простото шоу и като гледаня и като лайкове, а и от много други премиери напоследък.... :3fdb8960598fa63e:

И аз не можех да си я пусна.. много странно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...