Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как да са - по-зле от вчера, разбира се. Вчера сутринта имаше 207К, а дотук са около 180. Това е интересът към Преслава и то не от вчера. Не, че е толкова слабо де, но нито тя, нито Галена, нито който и да е от чалгата (с изкл. на Азис), имат капацитета да направят половин милион гледания за денонощие. При "Скъпата кола" нещата са много гнили и на всички ви това е пределно ясно, но не си го признавате. Иначе снощи в Плаза я пуснаха новата песен, добре звучи в дискотека, все още не се знаеше, но е нормално.

Ти можеш ли да смяташ? От вчера сутринта, когато наистина бяха към 200к, до сега са над 270к.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти можеш ли да смяташ? От вчера сутринта, когато наистина бяха към 200к, до сега са над 270к.

 

Имах предвид друго. От премиерата в петък до вчера сутринта имаше 207, а от 6 часа снощи до тази сутрин има малко над 180.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид друго. От премиерата в петък до вчера сутринта имаше 207, а от 6 часа снощи до тази сутрин има малко над 180.

Което пак не е малко .. очевидно, че интересът е по-слаб, отколкото към "Не се изтриваш", но тя трябва да пусне нещо велико, за да мине половин милион за 24 ч.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да има нещо гнило? Хубава песен с хубав клип от ТОП певица. Гледанията си бяха нормални и стабилно си правеше доста гледания дневно.

 

Защото нищо не би трябвало да се е променило в сравнение с 3 месеца назад. Първоначалните гледания нямат много общо с качеството на песента - всеки чалга фен от любопитство би трябвало да щракне да чуе Преса. Разликата не е 20, 50 дори 100 хиляди, а е повече от 200к при отново хитово звучаща песен. Няма случайни неща в чалгата, както не са случайни тия 2000 дислайка, които някой напазари, така не е случайна и тази фрапантна разлика. Не се правете, че не разбирате. :whistling: Но както и да е, новата песен бива, макар и без да е нищо особено. Ще си я пускам от време на време, това е по-важното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото нищо не би трябвало да се е променило в сравнение с 3 месеца назад. Първоначалните гледания нямат много общо с качеството на песента - всеки чалга фен от любопитство би трябвало да щракне да чуе Преса. Разликата не е 20, 50 дори 100 хиляди, а е повече от 200к при отново хитово звучаща песен. Няма случайни неща в чалгата, както не са случайни тия 2000 дислайка, които някой напазари, така не е случайна и тази фрапантна разлика. Не се правете, че не разбирате. :whistling: Но както и да е, новата песен бива, макар и без да е нищо особено. Ще си я пускам от време на време, това е по-важното.

Ами според мен си има значение песента. С по-слаби неща като "Чуплива и влюбена" правеше 150к, а в същото време с "Няма да ти пиша" 3 месеца по-късно - близо 300к. Освен това "Не се изтриваш" поддържаше много висока гледаемост поне две седмици. Виждаш с дислайковете като се купува как рязко скачат цифрите, там не беше така. Имаше си голям интерес към песента и колко пъти спечели класациите на Сигнал.. дори още продължава да е в топ 3.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен си има значение песента. С по-слаби неща като "Чуплива и влюбена" правеше 150к, а в същото време с "Няма да ти пиша" 3 месеца по-късно - близо 300к. Освен това "Не се изтриваш" поддържаше много висока гледаемост поне две седмици. Виждаш с дислайковете като се купува как рязко скачат цифрите, там не беше така. Имаше си голям интерес към песента и колко пъти спечели класациите на Сигнал.. дори още продължава да е в топ 3.

 

С това признаваш, че тази песен е слаба, така ли да разбирам? И тази ще печели, гаранция. Квото е - за мен съмненията винаги ще си останат. Да се оправят, това е просто шоу в крайна сметка. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

foxy да влиза в сайта на сигнал, че отдолу в коментарите съсипват чипровската лепа брена хахаха

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Чаках някой като теб да се похвали, за да знам, че сте "кралските", "десовите" и "калудовите", за да ви припомня къде зимуват раците. Вие да не мислите, че не знам кои винаги при всеки случай се нахвърлят връз Кама? Това си е така 20 години, няма промяна и ако ще да си смените никовете хиляди пъти, не мога да ви сгреша. Няма кой друг да е щото тия на Преса и Галена ще се побъркат от бъговете в тубата и въобще не ги вълнува Сигнал+ и Кама. Не ми се мисли какви масови самоубийства ще има тук, ако тубата резне канала на Пайнер. Особено съм притеснен за Калинката и Фаст, за които животът няма да има смисъл при подобно развитие. Но да, нямаше как да не се нахвърлите връз Кама след интервюто на Митака. Прекалено явно бяха сринати легендите за Глория и Ивана, а Деса бе размазана като маче у дирек. Но няма проблем, всичко това е нормално, точно, коректно....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това признаваш, че тази песен е слаба, така ли да разбирам? И тази ще печели, гаранция. Квото е - за мен съмненията винаги ще си останат. Да се оправят, това е просто шоу в крайна сметка. :)

Може би е една идея по-слаба от "Не се изтриваш". Разбира се, е много над "Чуплива..", "Без теб" и останалите .. :D Не знам каква е истината, казвам как аз виждам нещата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е истината, казвам как аз виждам нещата.

 

Да ти кажа пък аз как ги виждам. Твърдя, при това най-отговорно, че тези които изкарват най-много пари, купуват най-много гледания. И това е практика от поне 5 години. Не знам защо се правите на разсеяни и бутате все Фики за виновен? Преслава и Галена купуват най-много и това винаги е било така. Не знам и защо си мислят някои хора, че това е осъдително. В шоубизнеса всеки си прави сам сметката как да прави кариера. Щом са решили по втория начин, няма проблем. Важното е, че има и нормални начини, а крайният резултат е сходен. Затова не им разбирам напъните на двете....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така Деса е размазана от Кама ,а първата е с дует на 2015 ,песен на 2016 и балада на 2017.Хахаха

А Кама е с пръст в гъза и забравена.Добре, че са риалити форматите да чуем за нея. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така Деса е размазана от Кама ,а първата е с дует на 2015 ,песен на 2016 и балада на 2017.Хахаха

А Кама е с пръст в гъза и забравена.Добре, че са риалити форматите да чуем за нея. :Vishenka_05:

Забрави и Балада на 2016. Не е лошо да му припомниш, че наградите са му фетиш някакъв....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа пък аз как ги виждам. Твърдя, при това най-отговорно, че тези които изкарват най-много пари, купуват най-много гледания. И това е практика от поне 5 години. Не знам защо се правите на разсеяни и бутате все Фики за виновен? Преслава и Галена купуват най-много и това винаги е било така. Не знам и защо си мислят някои хора, че това е осъдително. В шоубизнеса всеки си прави сам сметката как да прави кариера. Щом са решили по втория начин, няма проблем. Важното е, че има и нормални начини, а крайният резултат е сходен. Затова не им разбирам напъните на двете....

Щом ''Дразни ме'' има повече от ''Пада звезда'' и ''Тук жена му пази'' значи Кеми е купувала дори повече от Преслава, която според теб купува най-много заедно с Галена ?

 

 

пс Обожавам ''Дразни ме'', но няма логика в това което казваш. Преслава ако искаше да купува нямаше да има клипове с по 7-8-9 милиона а с по 15-20 както са на Галена (примерно).

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Чаках някой като теб да се похвали, за да знам, че сте "кралските", и "калудовите", за да ви припомня къде зимуват раците. Вие да не мислите, че не знам кои винаги при всеки случай се нахвърлят връз Кама?

Защо говориш глупости? Аз, като видна "Калудова", ще тръгна да се занимавам със статии на Сигнал... Че аз за наградите им не гласувам, точно пък новините им ще следя и ще плюя... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Чаках някой като теб да се похвали, за да знам, че сте "кралските", "десовите" и "калудовите", за да ви припомня къде зимуват раците.

Няма такова нещо!Аз регистрация в сигнал нямам, така че не влизам да коментирам и да гласувам - само чета новините. А пък ника си ми е един и същ от както съм се регистрирал тук през 2007-ма или 2008-ма - просто не съм от най-активно пишещите.

Знам обаче, че винаги се хвърляш да защитаваш Камелия и за това реших да те бъзна ;)

А колкото до фенството - бях фен на Глория, но фен е прекалено да се каже за човек, който е ходил на 1 неин концерт и има 1 неин албум :D Сега обаче, когато тя остана назад в класацийте и не е актуална съм по-скоро фен на старата сръбска музика и ретро фолка...та в тоя ред на мисли, не очаквай от мен да се хвърлям яростно в някакви спорове и прочее.

Не приемай всичко на сериозно!Не държиш ли поне малко на майтап?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забрави и Балада на 2016. Не е лошо да му припомниш, че наградите са му фетиш някакъв....

 

За твое съжаление днес наградите нямат стойност. И нямат, защото през годините нямаше обективност. А нямаше обективност, защото бе прецаквана Камелия. Не може днес, 20 години след началото на тази лъжа с наградите Камелия да попилява цялата стара генерация и хората да не си задават логичните въпроси. Е, свърши гювеча от Митака и Маргото. Свърши и лъжата за наградите. Свърши, защото Камелия разби и този мит. Каза им как ще се прецакат и те точно това направиха. Дерзайте, Кама ви унищожи най-свидното по брутарен начин.

 

 

Щом ''Дразни ме'' има повече от ''Пада звезда'' и ''Тук жена му пази'' значи Кеми е купувала дори повече от Преслава, която според теб купува най-много заедно с Галена ?

пс Обожавам ''Дразни ме'', но няма логика в това което казваш. Преслава ако искаше да купува нямаше да има клипове с по 7-8-9 милиона а с по 15-20 както са на Галена (примерно).

 

И това с тубата ще свърши като наградите. Който не слуша какво му говори Камелия, горчиво съжалява....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдя, при това най-отговорно, че тези които изкарват най-много пари, купуват най-много гледания.

 

Не твърдеше ли ти, че Камелия изкарва най-много от всички?!

Не отчитала на Пайнер, има Х участия по Y хонорар, сметки правиш по години... Близо 2 милиона изкара за три години печалба...

 

По тази логика тя е тази с най-многото купени гледания или ? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За твое съжаление днес наградите нямат стойност. И нямат, защото през годините нямаше обективност. А нямаше обективност, защото бе прецаквана Камелия. Не може днес, 20 години след началото на тази лъжа с наградите Камелия да попилява цялата стара генерация и хората да не си задават логичните въпроси. Е, свърши гювеча от Митака и Маргото. Свърши и лъжата за наградите. Свърши, защото Камелия разби и този мит. Каза им как ще се прецакат и те точно това направиха. Дерзайте, Кама ви унищожи най-свидното по брутарен начин.

И това с тубата ще свърши като наградите. Който не слуша какво му говори Камелия, горчиво съжалява....

И Азис и ДесиСлава мачкат Камелия с кариерите си и песните, които продължават да оставят след себе си. За какво разбиване говориш. Ивана и Глория пък не си дават много зор дари след предподписване. Мачкалаа камс... На Цветин топките

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не твърдеше ли ти, че Камелия изкарва най-много от всички?!

Не отчитала на Пайнер, има Х участия по Y хонорар, сметки правиш по години... Близо 2 милиона изкара за три години печалба...

 

По тази логика тя е тази с най-многото купени гледания или ? :whistling:

хаха + 1 :1000 (29):

Сега ще измисли нещо, за да разбереш, че по принцип е така, но Камелия е друга вселена. Тя коли и беси в чалгата, най-продавана, най-талантлива, най-най. Според евтиния ѝ видински ПР :1000 (29):

Никога не ме е кефила Камелия, освен няколко песни разбира се, но покрай Фокси ми е дори още по-тъжна цялата картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тия гледания става вече банално, да ги махнат и скрият бройките, така, че да останат видими само за собственика на канала и това е , аман от мерене на п.шки. Преди няколко години като нямаше Youtube да не би да нямаше музика, аман от тия гледания.

Музиката е усет, емоция, усещане, изкуство. Не гледания, трафик, статистика и trending в скапаната туба.

 

Наслаждавайте се на любимите си песни, а не на статистките им. Ако има някой, който си плаща (без значение кой), той лъже единствено себе си и абсолютно никой друг. Приема по участия и концерти е единственото мерило, което не може да се подправи - като избухне цяла зала или цяла дискотека (че концерти почти няма, даже не почти, то няма) - това е показателно. Не някакъв трафик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Азис и ДесиСлава мачкат Камелия с кариерите си и песните, които продължават да оставят след себе си. За какво разбиване говориш. Ивана и Глория пък не си дават много зор дари след предподписване. Мачкалаа камс... На Цветин топките

Ивана и Глория все още са актуални дори по клубовете. Снощи пуснаха 2 пъти новата на Ивана, пуснаха и Глория с Не сме безгрешни и едно хоро. Хората много се изкефиха. Въртят си се и такива песни. А Азис е най-често пусканият изпълнител. Мотел още си е хит и то голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Децата на поп-фолка

Какво ни чака... :mf_surrender:

Леле не можах да го издържа това предаване!Само като чух на Фики брат му как извива като Ходжата от джамията в Кърджали направо го спрях!Гнусна работа!Не само не трябва да се дава поле за изява на такива хора, ами трябва да се забрани със закон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Глория все още са актуални дори по клубовете. Снощи пуснаха 2 пъти новата на Ивана, пуснаха и Глория с Не сме безгрешни и едно хоро. Хората много се изкефиха. Въртят си се и такива песни. А Азис е най-често пусканият изпълнител. Мотел още си е хит и то голям.

А какви са ти наблюденията за Преслава?Пускаха ли новата вчера? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...