Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Визиите с черната коса на една страна и после с шапката и очилата, не ви ли напомнят на периода с "Феномен" и "Пази се от приятелки"? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тебе има ли нещо, което да не е тъпо? Как се понасяш, незнам.

 

Има, но такива като теб никога не забелязват малките детайли и виждат това което искат да видят. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно този не Галин и Фики, ами и Ерик не може да смачка. Песента има долу-горе интересна музика, лошо похабена от въпросното момче за съжеление. И без това е роботизиран гласа, Галин да беше се справил по-добре.

 

Точно тоя незапомнен x-fator-ец няма да смачка никой. Все пак за дебют не е зле. А, имал и някаква друга песен. Кой ти помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля, че гледанията започнаха да се актуализират по-активно, ще видим утре как ще са

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

foxy да влиза в сайта на сигнал, че отдолу в коментарите съсипват чипровската лепа брена хахаха

Мале верно.После само аз съм мислел така за пея.Масово е явно.Най ме кефи този коментар:

"Какво значение има как пееш? След като ти цял живот не си изпяла един верен тон!!!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

цял ден съм на валериан, лелче :girl_cry2:
Няма защо, Калинке! :Vishenka_05: Този път нямате провал, както бяха "Дишай", "Усещане за Мерилин", или "Без теб". Заложила е на сигурното, ще стане работата! Завивай се през глава и лягай спокойно! :kissing2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В YouTube гледаемостта се отчислява по доста странни начини не само в Бг. Ако е пусната в обичайното време за Пайнер- 18:00-19:00- в първите 2-3 часа от премиерата натрупва някакви гледания, после зацикля и привечер около 12 системата започва да отчита като луда и гледанията скачат. По някое време през нощта отново спират и стоят така с леки покачвания до към следобед на следващия ден т.е в момента. Това ако гледаме българското време. Така че на Преслава сега започват да й скачат цифрите.

 

Ютуб в някъв момент след качването на клип блокират брояча за разбор на гледанията (нещо от сорта да кажем) и след тая процедура го пускат пак. Виждал съм цифрата 300 за това кога го спират, но може и да не е баш толкоз нали. Евентуално музикални клипове успяват да регистрират повече преди това спиране?

 

И да я саботира някой, дано стане ясно кой е. Бързичко при това. Искам публичен линч за виновника. Ще ми подкопават авторитета тук, Мохамед прави грешни прогнози, но чак толкова фрапантни грешки не допуска. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз продължавам да твърдя че лично Преса си ги е купила минусите, за да гръмне скандал по жълтите сайтове. Галена просто се възползва да троли, би било твърде очевидно да си ги е купила тя.

 

Остава въпроса, защо има толкова малко гледания?

1. Защото си е купила гледания за "Не се изтриваш"

2. Защото, не си е купила гледания за "Обратно в играта"

 

Което е да е няма значение, защото довечера ще се размажа на: "мъжетеееее, в краката, ей там са ми любимиии" :Vishenka_05:

 

1) Митьо още я буташе по онова време, или са му били останали гледания на промоция :)

2) След концерта в Пловдив, същия нещо дигна мерника на Преса (и не само) и явно вече няма да я толерира, съответно няма побутване с гледания. Или просто промоционалните са свършили.

 

Понанататък, почвам да си мисля в следната посока. Тая песен настоящата ми се вижда пусната насила. Всмисъл, не е лоша за вселенския невороятне хит който я изкарвате тука, НО :

А) Не се изтриваш нали беше по-големия мега-гига-ултра-космически-хит? и

Б) Скоро Преса не беше пускала толкоз скоро нова песен, правеше по-голяма пауза, а сега не виждам никъв повод (награди, концерт) да се вади нова продукция в традиционно слабия зимен сезон.

Да не е време за нов договор с кокошарника?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, но такива като теб никога не забелязват малките детайли и виждат това което искат да видят. :whistling:

 

Еми то поведението ти е тенденциозно.

Иначе парчето е добро, можеше още малко да се постараят в аранжимента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно този не Галин и Фики, ами и Ерик не може да смачка. Песента има долу-горе интересна музика, лошо похабена от въпросното момче за съжеление. И без това е роботизиран гласа, Галин да беше се справил по-добре.

 

Точно тоя незапомнен x-fator-ец няма да смачка никой. Все пак за дебют не е зле. А, имал и някаква друга песен. Кой ти помни.

Е добре де, времето ще покаже. Момчето вече набира и фенска маса и гледанията му(скоро 1млн за малко повече от седмица) са достатъчно добре, без да го бутат имена като Гергана и Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре де, времето ще покаже. Момчето вече набира и фенска маса и гледанията му(скоро 1млн за малко повече от седмица) са достатъчно добре, без да го бутат имена като Гергана и Галена.

Без да го бутат имена, само парички леко така го бутат в медийното пространство. Няма лошо, нека се пробва. На мен не ми е неприятен, но не виждам харизмата дори на Фикрет, камо ли на Галин, Константн, че да ги мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми то поведението ти е тенденциозно.

Иначе парчето е добро, можеше още малко да се постараят в аранжимента.

 

Просто не ми харесват всички песни, които излизат. Ако през 2014 рядко имаше проекти дето да не консумирам, през 2018 едно 70% са за боклука. Като гледам тренда - изглежда не само аз имам такъв вкус.

 

Песента на Преса е убийствено клише. Клипът няма да го коментирам - боза и половина. Особено след предната й песен. При Жалена е същото.

 

А какво се чудите на гледанията на Преса. Да не забравихте Без теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, но такива като теб никога не забелязват малките детайли и виждат това което искат да видят. :whistling:

 

Все повече ме зарибява, дори ми звучи доста различно на фона на повечето песни, които излизат. А като погледна темата за клипа ми става смешно- нито един позитивен коментар, а песничката всъщност си е доста яка. :1000 (29):

 

Относно Преслава- не е изключено повечето хора просто да са си пуснали песента й и като не им е допаднала да не са я повтаряли, затова гледаемостта да върви тромаво. Аз преди малко все пак пробвах да я пусна втори път, да видя дали пък не си струва хваленето... ами не. Доста познато звучене, а в клипът за пореден път едни и същи движения и погледи. Сега като се замисля, тук винаги много се е плюела Глория задето не се променя откъм поведение, но и уж ТОП 3 певицата почти не е мръднала в това отношение. Дори и в любимата ми "Не се изтриваш" си е същата, но с малко по-голям бюджет.:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

мисля, че гледанията започнаха да се актуализират по-активно, ще видим утре как ще са

 

Как да са - по-зле от вчера, разбира се. Вчера сутринта имаше 207К, а дотук са около 180. Това е интересът към Преслава и то не от вчера. Не, че е толкова слабо де, но нито тя, нито Галена, нито който и да е от чалгата (с изкл. на Азис), имат капацитета да направят половин милион гледания за денонощие. При "Скъпата кола" нещата са много гнили и на всички ви това е пределно ясно, но не си го признавате. Иначе снощи в Плаза я пуснаха новата песен, добре звучи в дискотека, все още не се знаеше, но е нормално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да са - по-зле от вчера, разбира се. Вчера сутринта имаше 207К, а дотук са около 180. Това е интересът към Преслава и то не от вчера. Не, че е толкова слабо де, но нито тя, нито Галена, нито който и да е от чалгата (с изкл. на Азис), имат капацитета да направят половин милион гледания за денонощие. При "Скъпата кола" нещата са много гнили и на всички ви това е пределно ясно, но не си го признавате. Иначе снощи в Плаза я пуснаха новата песен, добре звучи в дискотека, все още не се знаеше, но е нормално.
Защо трябва да има нещо гнило? Хубава песен с хубав клип от ТОП певица. Гледанията си бяха нормални и стабилно си правеше доста гледания дневно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...