Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Трудно е да си признаеш, че с теб го свързва само чувството му за вина!". :3fdb8960598fa63e:

Искам Ивана да размаже с нов много силен албум тази година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Трудно е да си признаеш, че с теб го свързва само чувството му за вина!". :3fdb8960598fa63e:

Искам Ивана да размаже с нов много силен албум тази година!

Супер яката песен, щеше да е една от емблемите на Ивана ако беше издадена в златната й ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен, щеше да е една от емблемите на Ивана ако беше издадена в златната й ера.

И ако се беше постарала малко от малко за видеото. Впрочем какво стана с видеото на "По всяко време"? Защо Ванчето се отказа от него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ако се беше постарала малко от малко за видеото. Впрочем какво стана с видеото на "По всяко време"? Защо Ванчето се отказа от него?

За "По всяко време" не знам, но Магьосницата наистина заслужаваше по-добро видео. Точно за тази песен си спомням, че хората очакваха с нетърпение клипа и малко или много се разочароваха, че беше по-обикновен. Което не се случва често при следящите творчеството на Ивана- да чакат скъп клип от нея, тя попринцип не залага на това. И все пак е имала някои много хубави видео реализации във времето...

:Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на "По всяко време" отпадна, не се е харесала. Кадри от него, с бялата рокля и изоставената сграда, включи в "Искам още". Това ми беше любимата песен в албума "Обяснения не давам". "Магьосница" беше масово харесвана, но аз така и не се припознах в текста. Жалко, че направи семпли и даже леко смешни клипове, то по-скоро си бяха тв версии. Опропасти си добрите авторски песни там с тези "видеа"...

Но ми допада видеото на "Остави ме"! Хубав нейн клип е и "Освободете дансинга". "Седем дни" и "Аз съм с теб" са сладки. Има идея и в "Миг като вечност" и "Кръв ми капе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно "Остави ме" е най-добрият цялостен проект от тази ера, за мен. Дори бих казал, че си беше хит, доста одобрена песен с приличен клип.
"Аз съм с теб"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз съм с теб" не беше ли в "Блясък в очите"? Аз имам в предвид албумната ера "Обяснения не давам", а не ерата откакто не е на върха. :D
Така съм съгласна. :flowers:

Може би трите знакови проекта, откакто не е на върха са точно "Аз съм с теб", "Остави ме" и "Ало, мамо" - по един във всеки албум, който е издала от 2008 насам. Разбира се, можеше да добави и четвърти, но лелчинка не сметна за нужно да клипира "Не искам да знаеш", нали ни е умница... :slapin:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, не си мълчиш, но нападките ти са на ниво селския хоремаг - обсъждаш предимно килограми, зъби, използваш добре заучени определения. И това не е някаква кой знае каква откровеност/ смелост. Просто разчиташ на близкото си приятелство в живота, знаем с кого. Ако друг потребител си позволяваше твоя спам и твоя просташки и тираджийски речник, да получаваше банове на кило! От всичките ти постове лъха на много евтиния и селяния!

 

 

Не си от първа класа и не си опасна... Различна категория сме двете - аз и ти!

Стига вече с това приятелство, изтъркахте се. Почти всичките му банове са точно от мен и ти го виждаш много добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джигито е заслужавал много повече банове от тези, които реално е получавал. Така или иначе, след 3 дни отново ще запее старата песен на нов глас, желаейки ми смърт... То говори достатъчно и за теб, де... Че имаш подобен приятел! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така съм съгласна. :flowers:

Може би трите знакови проекта, откакто не е на върха са точно "Аз съм с теб", "Остави ме" и "Ало, мамо" - по един във всеки албум, който е издала от 2008 насам. Разбира се, можеше да добави и четвърти, но лелчинка не сметна за нужно да клипира "Не искам да знаеш", нали ни е умница... :slapin:

Абсолютно съгласен за трите знакови проекта!

А "Не искам да знаеш" всъщност си стана доста популярна дори и без реализация. Доста хора знаят версията на Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен за трите знакови проекта!

А "Не искам да знаеш" всъщност си стана доста популярна дори и без реализация. Доста хора знаят версията на Ивана.

"Доста популярна" - да, но тази балада имаше капацитет за много сериозен баладичен хит, от ранга на "Последна чаша", "Уморени и студени", "Ах, тези пари"... Наша Ваня беше заета да снима "Ти си на-най", обаче... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Доста популярна" - да, но тази балада имаше капацитет за много сериозен баладичен хит, от ранга на "Последна чаша", "Уморени и студени", "Ах, тези пари"... Наша Ваня беше заета да снима "Ти си на-най", обаче... :mf_surrender:

Явно е преценила, че Най-най пасва Най-много на тенденциите... :1000 (29): Сега като се замисля, там клипът с цирка беше доста добър, странно че е заложила на такъв на песен, която не беше кой знае какъв фаворит на публиката, вместо на някоя друга...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е преценила, че Най-най пасва Най-много на тенденциите... :1000 (29): Сега като се замисля, там клипът с цирка беше доста добър, странно че е заложила на такъв на песен, която не беше кой знае какъв фаворит на публиката, вместо на някоя друга...
Преценила е тя... Хич не я бива в тия работи, едно си знае - едно си бае и не слуша никого. Наистина е красива в "Ти си най-най", сто процента си е мислила, че ще стане огромен хит. :mf_surrender: Тя и "Не ме боли" заеба в онзи албум, "Пиянство", "Опит за летене"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не гледаме към миналото, а към настоящето и бъдещето... :3fdb8960598fa63e: Много се радвам, че това парче продължи да прави добри гледания дори и след като сумати време беше скрито! Успешно завръщане, браво!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не гледаме към миналото, а към настоящето и бъдещето... :3fdb8960598fa63e: Много се радвам, че това парче продължи да прави добри гледания дори и след като сумати време беше скрито! Успешно завръщане, браво!

 

Искам май месец нова песен от лелчи, бърза, в клипа да е разголена на макс! :naked:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше една по-хубава песен със същия клип - Наздраве.

 

 

Абсолютно съм съгласна.Най-любимата ми песен от "Обяснения не давам". :Vishenka_05: Обожавам припева.Това беше разнообразен албум с толкова чисто нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...