Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ох много е трудно да определя само една.От новия Пайнерски период обожавам "В друг живот","Не го прави" и "И на всички като теб".

Иначе "Две сърца" винаги ще ми е любима.Ако ти кажа каква истерия съм виждала по тази песен в Плаза :3fdb8960598fa63e:

А на онази с наденичките разбивала ли си се? :3fdb8960598fa63e: На мен повече ми хареса и от "В твоите очи".

 

Да разбира се. Музикалния ни вкус не обхваща само този жанр. Десовите слушаме истинска музика и признаваме успехите дори на тези, които не харесваме. След първата песен на Андреа още преди да влезне в Пайнер, беше участвала в лексикона на НФ и там под любима певица, беше посочила Деса. Деса също я е хвалила и защитавала преди години от обвиненията, че не може да пее. Беше казала, че се възхищава от работата на Андреа и Галош

Няма нищо възхително в работата на Галош.Горката,още се мъчи да постигне и 1% от успеха и идеите на Андра и Деса,но неуспешно.Иначе певица с глас на Деска или Преса + амбицията и идеите на Андреа отпреди години ще разтърси България. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това за парите и бизнеса Фокси го наложи на голяма част от форума точно в годините, в които на Камелия не й се получаваше да прави хитове. Неведнъж се е опитвал да налага тезата си как на запад било най-важно изпълнителят да печели пари и затова тя била най-добре наложилият се през годините Бг изпълнител в това отношение. Но винаги е пропускал факта, че на запад големите имена не печелят от участия в кръчми, а от огромни турнета, от продавани песни и албуми, а вече и от стрийминг. Жалкото е, че сумати други фенове на Камелия се повлякоха по това и до едно време то беше главното, с което я изтъкваха тук, и то след като някои от тях добре знаят колко по-хубави са били времената от форума на Планета, в които изпълнителките се съревноваваха с актуалното си творчество, а не с участия в дискотеките. Добре, че се появи "Дразни ме".

 

Относно Андреа- и аз имам добри впечатления от нея още преди тя въобще да стане голяма звезда и да има фенове. Ти може би не си бил във форума на Планета навремето, но тогава в сектантското свърталище Други изпълнители :D имахме онлайн списание за Деса, в което бяхме публикували едно интервю, което с мои познати бяхме взели от Андреа преди да бъде хитова изпълнителка. Много голямо впечатление ми направи колко е симпатична и земна, и с какво възхищение говори за Деси. Същата работа и с Румина, между другото, от която също бяхме взели интервю.

 

Поздрав: :Vishenka_05:

 

О,аз слушам чалга някъде от края на 2012.Спомням си как редувах "Хоп" с песни на Рамщайн и подобни. :1000 (29): Много ме е яд,че прослушах този стил музика чак когато Андреа започна да изпада от топа и нямам много големи аргументи когато стане спор около нея.Само си спомням,че през 2010 "С теб да бъдем пак" гърмеше отвсякъде.Андрю може да си е наложила имидж на тъпа,разголена кифла,но всъщност е истински човек на изкуството,който от малък се занимава с рисуване,балет и тн,но не е успяла да стане балерина заради плоскостъпие.

 

 

Една от първите й песни,които чух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,аз слушам чалга някъде от края на 2012.Спомням си как редувах "Хоп" с песни на Рамщайн и подобни. :1000 (29): Много ме е яд,че прослушах този стил музика чак когато Андреа започна да изпада от топа и нямам много големи аргументи когато стане спор около нея.Само си спомням,че през 2010 "С теб да бъдем пак" гърмеше отвсякъде.Андрю може да си е наложила имидж на тъпа,разголена кифла,но всъщност е истински човек на изкуството,който от малък се занимава с рисуване,балет и тн,но не е успяла да стане балерина заради плоскостъпие.

Една от първите й песни,които чух.

 

Ще трябва да си призная, че макар и в началото на кариерата й да й симпатизирах, точно в пика й, когато гърмеше отвсякъде, взе да ми идва малко повече разгоненото й присъствие. :D Точно тогава беше пика и на Златките и Николета и тя пълноценно се сливаше с тази доста скандална вълна. Взех да я харесвам отново може би от годината с "Докрай" или по-скоро от албума "Лоша", в който беше вложила нетипична за чалгата идея, също като в клипа. За жалост тя точно тогава започна и да запада, но аз отдавна съм установил, че някои изпълнители започват да ме кефят точно когато вече не са на върха и не са възвеличавани нон-стоп.

Е, не е като някои проекти на Андреа да не са ме радвали и в този нейн период, като въпросната "С теб да бъдем пак", де...

А и при нея винаги е било супер забележително това, че реално успя да направи някаква кариера и в чужбина.

 

А Гримът на Деса точно наскоро го коментирахме колко съжаляваме, че не го реализира. Това е песен, която до голяма степен представя ДС в една от светлините, в които тя е себе си и затова е харесвана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще трябва да си призная, че макар и в началото на кариерата й да й симпатизирах, точно в пика й, когато гърмеше отвсякъде, взе да ми идва малко повече разгоненото й присъствие. :D Точно тогава беше пика и на Златките и Николета и тя пълноценно се сливаше с тази доста скандална вълна. Взех да я харесвам отново може би от годината с "Докрай" или по-скоро от албума "Лоша", в който беше вложила нетипична за чалгата идея, също като в клипа. За жалост тя точно тогава започна и да запада, но аз отдавна съм установил, че някои изпълнители започват да ме кефят точно когато вече не са на върха и не са възвеличавани нон-стоп.

Е, не е като някои проекти на Андреа да не са ме радвали и в този нейн период, като въпросната "С теб да бъдем пак", де...

А и при нея винаги е било супер забележително това, че реално успя да направи някаква кариера и в чужбина.

 

А Гримът на Деса точно наскоро го коментирахме колко съжаляваме, че не го реализира. Това е песен, която до голяма степен представя ДС в една от светлините, в които тя е себе си и затова е харесвана.

Аз още си спомням как изглеждахме момчетата и момичетата с топираните коси през времето когато Андреа беше на върха.Беше някакъв потрес..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за парите и бизнеса Фокси го наложи на голяма част от форума точно в годините, в които на Камелия не й се получаваше да прави хитове. Неведнъж се е опитвал да налага тезата си как на запад било най-важно изпълнителят да печели пари и затова тя била най-добре наложилият се през годините Бг изпълнител в това отношение. Но винаги е пропускал факта, че на запад големите имена не печелят от участия в кръчми, а от огромни турнета, от продавани песни и албуми, а вече и от стрийминг. Жалкото е, че сумати други фенове на Камелия се повлякоха по това и до едно време то беше главното, с което я изтъкваха тук, и то след като някои от тях добре знаеха колко по-хубави са били времената от форума на Планета, в които изпълнителките се съревноваваха с актуалното си творчество, а не с участия в дискотеките.

Нелепо изказване. Пожелавам ти да ходиш на работа за удоволствие, а заплатата да си разделяш с колегите, обсъждайки актуални проекти, от които никой не печели.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още си спомням как изглеждахме момчетата и момичетата с топираните коси през времето когато Андреа беше на върха.Беше някакъв потрес..

Голяма пошлост беше тогава. :D Но ето, че тя и тогава е успявала да разнообразява визията си с проекти като "С теб да бъдем пак". Онзи клип дето беше като Отчаяни съпруги също идваше доста свеж, между другото.

 

Нелепо изказване. Пожелавам ти да ходиш на работа за удоволствие, а заплатата да си разделяш с колегите, обсъждайки актуални проекти, от които никой не печели.

От актуалните проекти се печели допълнителна популярност, която води до още повече интерес от дискотеките, съответно още повече пари. Най-добре е човек да си има и двете, както Десислава ги има от 2016 насам, а Камелия горе-долу го имаше през 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

viber_image2.jpg

 

Ивена и Славена промотират „Его" от Доминикана и Бали

 

Екзотичните дестинации станаха снимачна площадка на талантливите изпълнителки. Там те избраха да заснемат части от видеото към дуетния си проект носещ провокативното заглавие „Его".

 

Песента е дело на композитора Йорданчо Василковски – Оцко, а текста на Теньо Гогов. Видео реализацията бе поверена на Николай Скерлев. Премиерата на проекта „Его" може да гледате утрe в ефира на телевизия Hit Mix Channel и в канала на музикалната компания в най- голямата платформата за видео споделяне YouTube точно в 19:00.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма пошлост беше тогава. :D Но ето, че тя и тогава е успявала да разнообразява визията си с проекти като "С теб да бъдем пак". Онзи клип дето беше като Отчаяни съпруги също идваше доста свеж, между другото.

"Хайде опа" беше една от първите й песни,които чух.Поне една седмица си я тананиках. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,аз слушам чалга някъде от края на 2012.Спомням си как редувах "Хоп" с песни на Рамщайн и подобни. :1000 (29): Много ме е яд,че прослушах този стил музика чак когато Андреа започна да изпада от топа и нямам много големи аргументи когато стане спор около нея.Само си спомням,че през 2010 "С теб да бъдем пак" гърмеше отвсякъде.Андрю може да си е наложила имидж на тъпа,разголена кифла,но всъщност е истински човек на изкуството,който от малък се занимава с рисуване,балет и тн,но не е успяла да стане балерина заради плоскостъпие.

Една от първите й песни,които чух.

Плоско стъпало, главата голяма, шията къса.... Е кво правим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

..но излъчваща повече секс от теб.Надали й се е налагало да кисне по приложения за таралянкане.

Той може да изглежда както си иска. Не съм забелязал да има мераци за публични изяви, че да го сравняваш с певачиците.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той може да изглежда както си иска. Не съм забелязал да има мераци за публични изяви, че да го сравняваш с певачиците.

Че тя и Андреа може да изглежда както си иска,него какво го засяга дали има малка или голяма глава,къса или дълга шия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя и Андреа може да изглежда както си иска,него какво го засяга дали има малка или голяма глава,къса или дълга шия?

Тя е публична личност, подлежи на обсъждане. Не би следвало да й пука, щом се е показала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е публична личност, подлежи на обсъждане. Не би следвало да й пука, щом се е показала.

Дойката също се изявява като форумна звезда,така че и аз мога да го коментирам.Поне е пред него,а не както той обича зад гърба. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойката също се изявява като форумна звезда,така че и аз мога да го коментирам.Поне е пред него,а не както той обича зад гърба. :whistling:

Не мисля, че съм си замълчал пред някого за каквото и да било. Не съм от тези, който пестят на хората. Кой каквото си надроби, това ще сърба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че съм си замълчал пред някого за каквото и да било. Не съм от тези, който пестят на хората. Кой каквото си надроби, това ще сърба.

Така е, не си мълчиш, но нападките ти са на ниво селския хоремаг - обсъждаш предимно килограми, зъби, използваш добре заучени определения. И това не е някаква кой знае каква откровеност/ смелост. Просто разчиташ на близкото си приятелство в живота, знаем с кого. Ако друг потребител си позволяваше твоя спам и твоя просташки и тираджийски речник, да получаваше банове на кило! От всичките ти постове лъха на много евтиния и селяния!

 

 

Не си от първа класа и не си опасна... Различна категория сме двете - аз и ти!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на онази с наденичките разбивала ли си се? :3fdb8960598fa63e: На мен повече ми хареса и от "В твоите очи".

Няма нищо възхително в работата на Галош.Горката,още се мъчи да постигне и 1% от успеха и идеите на Андра и Деса,но неуспешно.Иначе певица с глас на Деска или Преса + амбицията и идеите на Андреа отпреди години ще разтърси България. :3fdb8960598fa63e:

Дай вота си в темата на Деса за топ 13 на песните и във втория пайнерски период :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...