Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Из коментарите под Галин

Народа си иска своето! Време е вече Яни да пръска ...

Стига ми напомня само че пак се изнервям. Голямо чакане пада за нейните песни... :mf_surrender:

Поне графиките ми са в тон с очакването :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из коментарите под Галин

Народа си иска своето! Време е вече Яни да пръска ...

Отново 5 те и фена проявяват наглост и невъзпитание. Яница не е фактор извън рамания и сигнал.бг

Напълно непознатно име. Дори една Татяна е по позната на масата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново 5 те и фена проявяват наглост и невъзпитание. Яница не е фактор извън рамания и сигнал.бг

Напълно непознатно име. Дори една Татяна е по позната на масата

А Татяна с какво е толкова интересна? Винаги би ми е била анти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново 5 те и фена проявяват наглост и невъзпитание. Яница не е фактор извън рамания и сигнал.бг

Напълно непознатно име. Дори една Татяна е по позната на масата

Яница не е позната само във форумите. По-запалените фолк фенове я знаят като име, а и в клубовете вече влиза с всяка песен. Извън тази аудитория е непознато име. Колегите ми ме питаха есента защо толкова възрастна ( спрямо повечето дебютантки) певица стартира чак сега кариера. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново 5 те и фена проявяват наглост и невъзпитание. Яница не е фактор извън рамания и сигнал.бг

Напълно непознатно име. Дори една Татяна е по позната на масата

Ееее не си прав. Вярно, че след толкова жестоки хитове не може да докосне статута на Емануела (примерно), но е позната на бая хора. Песните й са големи хитове, които влизат от раз в дискотеките, има участия, отделно е и доста фешън и скъпо облечена последните години, което се забелязва й от гъзарките, които й се кефят. Аз имам познати мацки, които й се кефят на стайла, следват я в инстаграм и т.н.т. Как може да я сравняваш с дъно, като Тотя, която популярна песен няма от 3 години, да не говорим, че е долна селянка с пошла и евтина визия. Винаги е мземана за мезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...