Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аааа края на март... моля ти се! :gun_bandana:

До 2-3 дни ще я пусне :1000 (29):

 

Е края на месеца беше фиксирано като крайна дата ...

 

А, нашта имала и песен на любимата ми тематика

 

 

#TeamY

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, добре дошла :Vishenka_05:

Абе не мога да търпя как прехвалват незаслужено Коце...

:hug: Вярно е. Не се представя зле, но на фона на Преслава, Деската и Азис ми бледнее. А тях ги сриваха от критика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен,както и "Цветове"

 

Този път новата на Сопрано не ме впечатли.Какво е твоето мнение?

Честно казано и мен. От всички до момента тази ми идва най-слаба. И клипът ми стои един такъв по-тъмен, сив...

За сметка на това още си се кефя на предната песен и видеото към нея - много ме радват! И момичетата са страхотни там! :Vishenka_05:

 

Дали възнамеряват да издадат скоро албум? Знаеш ли нещо? И би ли си го взел? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и мен. От всички до момента, тази ми идва най-слаба. И клипът ми стои един такъв по-тъмен, сив...

За сметка на това още си се кефя на предната песен и видеото към нея - много ме радват! И момиче четата са страхотни там! :Vishenka_05:

Дали възнамеряват да издадат скоро албум? Знаеш ли нещо? И би ли си го взел? :)

На мен тази им песен ми е любима:

Истинско изкуство!

Иначе не знам за албум,но тъй като техният таргет е друг може и да издадат в скоро време.Бих си го купил,но много искам и да отида на тяхно участие.Обожавам да ходя по пиеси,изложби,опера и тн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,как сме в тази студена нощ? Чатът се е превърнал в някакво свърталище на незадоволени и пиша тук.

Гледах Като две капки вода,излязох за малко,умрях от студ и сега ще лягам :D Ти как си?

Много готина песен си избрал,много я харесвах преди.

Ах колко харесвам тази Деси Слава.. :baaasmiley:

Коя ти е любимата песен от нейния репертоар?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Като две капки вода,излязох за малко,умрях от студ и сега ще лягам :D Ти как си?

Много готина песен си избрал,много я харесвах преди.

Ах колко харесвам тази Деси Слава.. :baaasmiley:

Коя ти е любимата песен от нейния репертоар?

На Деска или Нели?

 

Много любими на мен са ми тези им две песни: :)

 

 

А защо едната брюнетка е друга вече,знаеш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, даже щях теб да те питам. Така и не разбрах каква е историята там...

И аз не знам..В първите месеци,в които бяха в Пайнер бяха препълнени с участия,а сега не съм чувал да имат,а много ми се ходи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо смяташ че не е заслужено? Според мен доста се старае и се представя много добре.

Ужасно завършва фразите. Все чупи стойки в неговия си стил и мята ръце . Тва не му е плаза. Изкараха го топ имитатор, а дори Наско от БТР беше много фалшиво и пародийно. Иначе днес му беше най доброто представяне.

Аз съм за Славин

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам..В първите месеци,в които бяха в Пайнер бяха препълнени с участия,а сега не съм чувал да имат,а много ми се ходи. :1000 (29):

Е, стабилно си имат участия. В редките случаи, в които си пусна "Планета" повечето пъти все засичам реклама за техен концерт някъде. Тези дни например имаха такъв в Стара Загора. В кой град си ти?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, стабилно си имат участия. В редките случаи, в които си пусна "Планета" повечето пъти все засичам реклама за техен концерт някъде. Тези дни например имаха такъв в Стара Загора. В кой град си ти?

София

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...