Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия на 40 и близо 20 години кариера се прави на Гери-Никол в ''Зоопарк''. Някой да и каже, че е жалка и да се стегне.

Казваме ли "добре дошла" на Преси? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия на 40 и близо 20 години кариера се прави на Гери-Никол в ''Зоопарк''. Някой да и каже, че е жалка и да се стегне.

Плюс това и в двете нови има по някоя реплика завършваща с роботизиран, компютърен глас в стил Галин. "Страхотен" албум: в половината песни го раздава ромка, в другата половина - рапЕрка. Да не говорим, че в другата нова песен да ти писне от това "тук ли си, луд си си" почти през цялото време - страшна боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия малко закъсня за рап вълната, но парчето все пак е по-добро от онези миналата година. Пък и не е изцяло рап, добра комбинация с чалга се е получила.

И защо да не пуска такива парчета на 35? Добре е един изпълнител от комерсиалния жанр да е разчупен и разнообразен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става, Анелия няма да разбере намека. Ако и се каже директно, ще го приеме за комплимент. Галактиката "Анелия" има свой собствен живот.... :happyppl:

Не знам как може да е толкова проста а да пуска такива хитове. Сама си казва, че е голяма късметлийка. При нея проблема е, че загуби фенската маса. Напомня ми на Алисия, но с по-големи хитове.

 

Казваме ли "добре дошла" на Преси? :Vishenka_05:

Добре, че Преслава за толкова години не изневери на себе си. Може всякаква да е, но още не сме я видяли да се прави на Гери-Никол и Тита. Знае, че е чалгарка а не поп певица. :girl_witch: Иначе гледам, че ''Обратно'' като за ''провал'' има доста гледания.

 

Плюс това и в двете нови има по някоя реплика завършваща с роботизиран, компютърен глас в стил Галин. "Страхотен" албум: в половината песни го раздава ромка, в другата половина - рапЕрка. Да не говорим, че в другата нова песен да ти писне от това "тук ли си, луд си си" почти през цялото време - страшна боза.

Да. Като цяло има 3-4 наистина добри песни в този албум и всичко друго е шит. Жалко, че не заложи на ''Вярвай ми'', но Анелия на песни които не вървят в дискотеките вече не залага.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено тъпотии излязоха тази година. Надявам се Яница и Галена да оправят положението.

Очаквам тази седмица вече да я пуснат, но пак ще я прецакат защото ще излиза Галин, Анелия и други и няма да се добере до началната.

 

Какво пак съскате и сте недоволни, я излезте малко от тоя форум и вижте как ще се избухва на "Зоопарк", пък вие тук си слушайте у вас Яници. :3fdb8960598fa63e:

Ами нека се избухва. Обаче после като трябва да се гласува за изпълнителите по разни класации (награди на планета, сигнал) Яница размазва Анелия с вот. Какво като има такива големи хитове като тя самата вече не буди интерес ? Да не говорим, че преди години беше една от изпълнителките с най-силна фенска маса. Между другото да атакуваш Яница само за да подразниш доказва, че съм прав за Анелия. :baaasmiley: Да не говорим, че за 2017 Анелия със сигурност има повече провали от Яница. Все пак участва в 11-12 песни. Броихме ги, но забравих.

 

Анелия малко закъсня за рап вълната, но парчето все пак е по-добро от онези миналата година. Пък и не е изцяло рап, добра комбинация с чалга се е получила.

И защо да не пуска такива парчета на 35? Добре е един изпълнител от комерсиалния жанр да е разчупен и разнообразен.

Анелия с нищо не е закъсняла. От няколко години следи какво става хит и се харесва и върви по течението. Но можеше да направи 1-2 различни песни за тези хора които години наред са я харесвали. Сега ще раздава покани защото няма кой да си купи билет за концерта. Жалко е за изпълнител като нея.

 

Много е добра Зоопарк, сто процента ще е хит.

Другата също не е лоша.

На нея всичко и става хит. Тази със сигурност ще бъде, но т'ва не променя факта, че е изпълнителката която най-много се промени за да е актуална.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Промените са хубаво нещо, но трябва мярка. Защото..... вече сме свидетели на затрити кариери както заради промени, така и заради липса на такива. Специално за Анелия бих казал, че прекали с промените, защото.... никога не е имала свой собствен почерк. Промените и спасиха кариерата, за разлика от тези при легенди от първата генерация, които закъсняха с десетилетие. И все пак, всеки от първата генерация има нещо, което му е запазена марка. Дали в пеенето, в клипирането, в имиджа, в текстовете, но всеки си има своя магистрала, от която не мърда, за да не загуби и тези последователи, които е събрал през годините. Анелия не само не събра свои такива, но и няма нещо, с което да я свързваме днес, с началото на кариерата и. Или поне аз не се сещам. Ако греша, някой да ме поправи....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промените са хубаво нещо, но трябва мярка. Защото..... вече сме свидетели на затрити кариери както заради промени, така и заради липса на такива. Специално за Анелия бих казал, че прекали с промените, защото.... никога не е имала свой собствен почерк. Промените и спасиха кариерата, за разлика от тези при легенди от първата генерация, които закъсняха с десетилетие. И все пак, всеки от първата генерация има нещо, което му е запазена марка. Дали в пеенето, в клипирането, в имиджа, в текстовете, но всеки си има своя магистрала, от която не мърда, за да не загуби и тези последователи, които е събрал през годините. Анелия не само не събра свои такива, но и няма нещо, с което да я свързваме днес, с началото на кариерата и. Или поне аз не се сещам. Ако греша, някой да ме поправи....

Всеки, или поне феновете на 20+ я помнят с визията с кецовете, потниците и смъкнатите панталони .. наистина се отличаваше на фона на останалите, които рядко сменяха балните рокли. И оттам, изведнъж в другия край избяга - да се прави на поредната к*рва и кифла.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, или поне феновете на 20+ я помнят с визията с кецовете, потниците и смъкнатите панталони .. наистина се отличаваше на фона на останалите, които рядко сменяха балните рокли. И оттам, изведнъж в другия край избяга - да се прави на поредната к*рва и кифла.

 

До дуета с Миро през 2007. Там за последно имаше някакъв собствен стил и беше своеобразен връх в кариерата. След това и тя не знаеше какво иска и какво да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До дуета с Миро през 2007. Там за последно имаше някакъв собствен стил и беше своеобразен връх в кариерата. След това и тя не знаеше какво иска и какво да прави.

Дуетът й с Миро беше и единственият й голям хит за въпросната година, всички помним "Дъх" и "Щом си до мен" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До дуета с Миро през 2007. Там за последно имаше някакъв собствен стил и беше своеобразен връх в кариерата. След това и тя не знаеше какво иска и какво да прави.

Бих удължил периода до "Все едно ми е" и "Продължавам". Тогава вече сложи роклите и токчетата и започна с някои изцепки като "Поръчай пак" и "Трети път".

 

п.с. Сенуж говориш глупости - "Единствен ти" е най-големият й хит през 2007.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих удължил периода до "Все едно ми е" и "Продължавам". Тогава вече сложи роклите и токчетата и започна с някои изцепки като "Поръчай пак" и "Трети път".

 

п.с. Сенуж говориш глупости - "Единствен ти" е най-големият й хит през 2007.

"Продължавам" е след "Поръчай пак" и "Трети път", вторите две са от есента и лятото на 2008-ма, а третата от зимата на 2009-та. Тук, през пролетта на 2009-та, пак беше себе си:

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.с. Сенуж говориш глупости - "Единствен ти" е най-големият й хит през 2007.

Забравих я :girl_cry2:

Тя и дуета с Миро й бяха хитовете тогава, всичко останало, барабар с "Ти си слънцето в мен" - леш и покруса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Продължавам" е след "Поръчай пак" и "Трети път", вторите две са от есента и лятото на 2008-ма, а третата от зимата на 2009-та. Тук, през пролетта на 2009-та, пак беше себе си:

Знам как са, това казвам, че 2008 беше на ръба между себе си и комерса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, не е хубаво в деня, когато излиза албума на Анелия новината да е, че Камелия се завръща с гръм и трясък в "Планета Пайнер клубовете". :1000 (29):

 

Нека и Ана има своите 5 минутки слава, че оная "чипровската" е обсебила и ефира и клубовете и още дълго ще е там....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих я :girl_cry2:

Тя и дуета с Миро й бяха хитовете тогава, всичко останало, барабар с "Ти си слънцето в мен" - леш и покруса.

Коментирай виковете в номинациите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай виковете в номинациите :3fdb8960598fa63e:

"Водка с утеха" защо не беше номинирана за 2008-ма?

Как стабилно викат на Анелия, а на Преслава гърмят, на Кокаин също много викат. Чува се скандиране "Прес-ла-ва" :3fdb8960598fa63e: Ох, тогава, както и сега, беше масова любимка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Водка с утеха" защо не беше номинирана за 2008-ма?

Как стабилно викат на Анелия, а на Преслава гърмят, на Кокаин също много викат. Чува се скандиране "Прес-ла-ва" :3fdb8960598fa63e: Ох, тогава, както и сега, беше масова любимка.

:3fdb8960598fa63e:

Защото нямаше клип и "Новата ти" заслужаваше номинация. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото нямаше клип и "Новата ти" заслужаваше номинация. :3fdb8960598fa63e:

Да бяха номинирали и двете, и без клип - беше национален хит, който и до днес се помни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали ще снима два клипа в Бразилия и Аржентина. Ето, че можело да се мръдне от мазето в Пайнер и без голям финансов гръб.

Това не е много сигурно, като я знаем каква е мъжемелачка .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...