Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия наистина има хитове последните години, но само на мен ли ми се струва, че името ѝ вече няма никаква тежест? Изгуби фенската си маса, вниманието към нея от страна на медиите, тотално липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Според мен Райна не трябва да бърза с нова песен, в тази има още доста живот, предвид слабата продукция през 2018-та до момента.

И аз мисля така. Нова песен чак началото на май трябва да пусне, заедно с албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля така. Нова песен чак началото на май трябва да пусне, заедно с албума.

Важно е да уцели момента, както със "Зле те чувам", да няма нищо силно седмица преди нея или да няма нови песни от актуалните имена, това много ще й спомогне - и за гледания, и за популярност. Надявам се да ни предложи песен на ниво, тя май беша казала, че ще е и по-комерсиална от "Зле те чувам", само да не е залитнала в комерса прекалено. И дано, най-после диджейте си променят мнението за нея и започнат да я въртят и с други песни от последните години, защото е спомогнала и направила много повече за жанра, от разни Яници, Александровици и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия наистина има хитове последните години, но само на мен ли ми се струва, че името ѝ вече няма никаква тежест? Изгуби фенската си маса, вниманието към нея от страна на медиите, тотално липсва.

 

Да, само на теб така ти се струва. Анелия е много уважавана в обществото, пример за добър изказ и интелект е. Много хора също взимат пример от нея как да възпитават децата си - тийнейджъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия наистина има хитове последните години, но само на мен ли ми се струва, че името ѝ вече няма никаква тежест? Изгуби фенската си маса, вниманието към нея от страна на медиите, тотално липсва.

 

И аз така си мисля. Според мен, огромна грешка е, че почна да пуска по 20 песни годишно. По-добре 2-3 изпипани продукта, с реклама, мащабни клипове и т.н., отколкото 10, от които половината да не стават за слушане.

Иначе се радвам, че ще издава нов албум. Това ми липсва много от попфолк изпълнителите и се радвам, че още се намират такива, които го правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава компенсира безхитието си през 2016-та с песните през 2017-та, а Анелия тотално затъна след "Дай ми още". Най-много ме дразни как все говори как мислела за проектите си, как имала план, как искала да остане във времето и в следващия момент излиза новата й песен - кючек с Тони Стораро, Кристали, Гринговци и разни - знайни и незнайни.

Анелия и стратегия... :mf_surrender: :mf_surrender:

Пуска супер много проекти и е на принципа каквото стане хит. Тук се опитват да изкарат, че всичките провали през 2017 са на дуетните партньори, но щом Анелия участва в тях са и нейни провали. Ние броихме и за миналата година имаше 11 проекти и сигурно два хита като единия беше ''Дай ми още'' който реално е от предната година. Всичко друго е по-зле и от ''Пада звезда'' което тук се води топ провал.

 

Коментирай гледанията на хита “Зле те чувам”. Очакваме ли нов тотален хит през април?

Вече 3,6 милиона :helpsmilie: - супер. Сигурно ще стигне 5-6 милиона и ще зацикли, но като за нея е повече от перфектно. Да видим как ще си изиграе картите и ще има рестарт на кариерата или ''Зле те чувам'' ще се окаже късмет. Напоследък слушам ''Написано с любов'' - жалко, че не се оцени.

 

Според мен Райна не трябва да бърза с нова песен, в тази има още доста живот, предвид слабата продукция през 2018-та до момента.

Абсолютно нормално е края на април да пусне нов проект и после края на юли. И топ имената предлагат по 4-5 проекта на година. Така научиха феновете и нямат право на грешки.

 

А Ана никога ли не е имала армия фенове? Помня, че имаше преди и за нея плакати по концерти...

Ти сама го каза - имаше. Преслава ги задържа докато Анелия ги изгуби като стана една от многото.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е да уцели момента, както със "Зле те чувам", да няма нищо силно седмица преди нея или да няма нови песни от актуалните имена, това много ще й спомогне - и за гледания, и за популярност. Надявам се да ни предложи песен на ниво, тя май беша казала, че ще е и по-комерсиална от "Зле те чувам", само да не е залитнала в комерса прекалено. И дано, най-после диджейте си променят мнението за нея и започнат да я въртят и с други песни от последните години, защото е спомогнала и направила много повече за жанра, от разни Яници, Александровици и прочие.

Точно обратното. Музиката на новата е комерсиална, но текста не е закачлив а по-сериозен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен най-лоша роля при Анелия изигра рязката промяна от стойностно към див комерс и разголване. Не че докато беше гарвано черна не пускаше комерси като "Поръчай пак", която направи най-голямо впечатление от гледна точка на промята у Анелия, "Все едно ми е", "Добрата лошата", но тогава ги гарнираше и с песни като "Продължавам", "Не ме принуждавай" и "Забранявам си", а през 2010-та - тотално комерс на клипираните неща, след това изгуби едно формиращите неща нейния образ - черната коса и неподражаемия стил на обличане, стана руса, разголи се забълва комерс след комерс, започна да провокира и просто хората не я възприеха така. А песни като "Игри за напреднали" и "Феноменална" просто преляха чашата. Много рязка й беше промяната. Трябваше по плавно да се случат нещата, а не да загърби тотално образа си.

В "Забранявам си" е по прозчна блуза, но някак си авангардната песен замазва нещата, и клипът е интересен. Тази й е страхотна и показва истинската Анелия - бунтарка и непримирима чаровница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я сега реално кажи тогава "Не ме заслужаваш", "На Египет фараона" и "Няма да ти пиша" не бяха ли по големи хитове? :scratch:

За мен лично това е песента-клипа е летен,носи такова настроение както и песента е някак отпускаща.Някой пита ли ме за лятото на тази година това е песента , която ми изниква в ума.А и се сещам какво ставаше по дискотеките,когато я пускаха тогава-лични наблюдения.Даже ме изненада слабият й прием на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях статия от Фен тв, но ме мързя да я прочета.

Андри си е сладката ни Пиги все пак.

Всяко късче сланина върху нея е изваяно с много труд, понички и 3,4 тона кока-кола и снаксове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста недооценена е Алисия. Толкова много хитове, които за разлика от повечето певици, успя да съхрани и до ден днешен се помнят много повече от всички песни на Ивана, Камелия, Глория излезли през този период. Тук има някакво величаене на певици, които отдавна не са фактор през това десетилетие, и то заради песни излезли в периода 2000-2005.

Напълно съгласен!Алисия е много по-хитова през последните 10 години от половината номинирани за Певица на десетилетието например.Трябваше да има номинации и за Песен, Видеоклип, Албум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяко късче сланина върху нея е изваяно с много труд, понички и 3,4 тона кока-кола и снаксове

Не може всички да са готини като нас. Повече спорт да практикува Андрейче. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен!Алисия е много по-хитова през последните 10 години от половината номинирани за Певица на десетилетието например.Трябваше да има номинации и за Песен, Видеоклип, Албум...
Можеш да преброиш колко гласа има Алисия в първия етап на гласуването във всяка категория, ако имаш претенции. Тя като че ли разчита на сезонни хитчета, колкото да влезе в дискотеката за месеца. От това десетилетие нищо не се задържа така, както бяха "Палиш ме" и "Карамел", че и "Имаме ли връзка".

Може би "Не си ти", но на нея също не стигнаха точки за дует - там са много силни номинираните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен!Алисия е много по-хитова през последните 10 години от половината номинирани за Певица на десетилетието например.Трябваше да има номинации и за Песен, Видеоклип, Албум...

Споко, пуснатите гласове така или иначе са броени както им изнася на някои, и имат твърде бегла близост с реалността.

 

Добро утро че са стъкмени тия награди.

 

Ей ся си правих труда да броя вота конкретно за Певица. Резултатите са следните

 

22 - Галена

21 - Преслава

17 - Анелия

11 Джена

10 - Десислава

10 - Емилия

9 - Ивана

9 - Глория

8 - Алисия

6 Андреа

5 - Камелия

3 Теди Александрова

3 - Райна

3 Емануела

1 - Цветелина Янева

 

При обявените от организаторката правила, влизат първите 5 - тоест Галя, Пепа, Ана, Джена и Деса + Емилия, щото има равен брой вот с последната.

 

В обявените номинации обаче се забелязва и присъствието на Ванча и Гло. Които твърде очевидно са зад борда, но явно да си фен на Ивана и да организираш форумни награди има своите привилегии. Представям си как са броени и стъкмявани останалите категории, особено тези в които е влязла Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не ви разбирам с тези анкети за десетилетието. Особено за "Певица". Та то има само две реални оферти за такава - Преслава или Галена. Няма да гласувам в нито една категория, защото няма смисъл. Опциите са толкова малко, че раздуването на балони е излишно. И какво като пусна вот за Камелия, само за да мине тя Андреа? В това десетилетие Кама си почиваше, както си почиваха и всички от старата генерация, дебело подчертавам и Деса. Това, защото нейните сдухани фенчета са като някакви тамагочита - дето я видят цъкат като луди и не мислят. Общото впечатление обаче от тази анкета прави чалгата още по-тъжна. За десетилетието 1998-2008 имаше поне 5 равностойни оферти и който и да се избере винаги има достатъчно аргумент, за да се оправдае изборът му. В това десетилетие са само 2 опции, като едната е на Пайнер, другата на хората. Аз бих избрал тази на хората....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не ви разбирам с тези анкети за десетилетието. Особено за "Певица". Та то има само две реално оферти за такава - Преслава или Галена. Няма да гласувам в нито една категория, защото няма смисъл. Опциите са толкова малко, че раздуването на балони е излишно. И какво като пусна вот за Камелия, само за да мине тя Андреа? В това десетилетие Кама си почиваше, както си почиваха и всички от старата генерация, дебело подчертавам и Деса. Това, защото нейните сдухани фенчета са като някакви тамагочита - дето я видят цъкат като луди и не мислят. Общото впечатление обаче от тази анкета прави чалгата още по-тъжна. За десетилетието 1998-2008 имаше поне 5 равностойни оферти и който и да се избере винаги има достатъчно аргумент, за да се оправдае изборът му. В това десетилетие са само 2 опции, като едната е на Пайнер, другата на хората. Аз ще избера тази на хората....
А Анелия и Джена?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Анелия и Джена?

 

Не могат да стъпят на малкия пръст на Преса и Галена въпреки, че имаха по 2 силни години. За десетилетие обаче не стават, това е положението, за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без това гласовете се разпределят между Галена и Преслава и останалите нямат шанс, така че все тая е.

Абе както виждаме, гласовете се определят по нечие усмотрение, а не според реалния вот. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...