Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да поздравя и аз рожденничката с нещо любимо, макар и в споровете тука, да съм я хейтил, години наред ми беше любимка заедно с Камелия. И сега я харесвам де :D Да е жива и здрава !!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поздравя и аз рожденничката с нещо любимо, макар и в споровете тука, да съм я хейтил, години наред ми беше любимка заедно с Камелия. И сега я харесвам де :D Да е жива и здрава !!

 

Страхотна и недооценена песен. Деси Слава тогава нямаше никого зад гърба си и медия, която да ротира проектите й, това допълнително спомогна, за незабелязването на такива шедьоври като този. Но дори и да се въртеше по Фен, тази песен конкретно не е за масовата аудитория и не смятам, че би се наложила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен за 2016-та, жалко, че след "Дай ми още" Анелия толкова драстично свали нивото. ;/

 

Е тя реално като изключим дуетите и ft., единствения и проект с клип е "С тебе ми е най" и си е супер готина песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя реално като изключим дуетите и ft., единствения и проект с клип е "С тебе ми е най" и си е супер готина песен.

Така и не можах да я възприема, неритмична ми е и клиширана, тази ми е фаворитът от нея за цялата година. Никога не е било така - да не харесам няколко поредни проекта от Анелия:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не можах да я възприема, неритмична ми е и клиширана, тази ми е фаворитът от нея за цялата година. Никога не е било така - да не харесам няколко поредни проекта от Анелия:

 

Сега с "Зоопарк" и албума ще мачка като луда, само след седмица. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 милиона за този мегахит. :3fdb8960598fa63e:

Песента на лято 2016!

Интересното е , че най-големите хитове на Анелия са с по-забавено пеене,примерно “Дай ми още” не мога да си я представя в изпълнение на някой друг.Изключение от последните години може би е “Генерал”-много голям хит беше тогава,сещам се че постоянно я въртяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я сега реално кажи тогава "Не ме заслужаваш", "На Египет фараона" и "Няма да ти пиша" не бяха ли по големи хитове? :scratch:

 

Може би да са били наравно с "Гот ми е", но по големи не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я сега реално кажи тогава "Не ме заслужаваш", "На Египет фараона" и "Няма да ти пиша" не бяха ли по големи хитове? :scratch:

"Няма да ти пиша" е сто пъти по-слаба и като песен и като хит от "Гот ми е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си позволи да закрие голям концерт с "Гот ми е" година и нещо след появата на парчето. Пресли никога не би рискувала сега с "Няма да ти пиша", защото много добре знае срока на годност на своята продукция. :3fdb8960598fa63e: Пък и нали сте броячи на гледания - 21 000 000. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си позволи да закрие голям концерт с "Гот ми е" година и нещо след появата на парчето. Пресли никога не би рискувала сега с "Няма да ти пиша", защото много добре знае срока на годност на своята продукция. :3fdb8960598fa63e: Пък и нали сте броячи на гледания - 21 000 000. :whistling:

Към днешна дата ''Гот ми е'' прави двойно повече гледания от ''Дай ми още'', но мисля, че е ясно, че втората е много по-голям хит. Факт е, че и ''Гот ми е'' е супер силна песен, но гледанията са ''пресилени'' защото все още се появява активно и генерира гледания. Нещо подобно ще се случи с ''Каква съм луда'' на Кали, която може би ще мине 90% от летните парчета, но това не я прави хита на лятото.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата ''Гот ми е'' прави двойно повече гледания от ''Дай ми още'', но мисля, че е ясно, че втората е много по-голям хит. Факт е, че и ''Гот ми е'' е супер силна песен, но гледанията са ''пресилени'' защото все още се появява активно и генерира гледания. Нещо подобно ще се случи с ''Каква съм луда'' на Кали, която може би ще мине 90% от летните парчета, но това не я прави хита на лятото.
Може и така да е. И все пак - Анчето тогава имаше по-голям хит от Преси. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата ''Гот ми е'' прави двойно повече гледания от ''Дай ми още'', но мисля, че е ясно, че втората е много по-голям хит. Факт е, че и ''Гот ми е'' е супер силна песен, но гледанията са ''пресилени'' защото все още се появява активно и генерира гледания. Нещо подобно ще се случи с ''Каква съм луда'' на Кали, която може би ще мине 90% от летните парчета, но това не я прави хита на лятото.

"Каква съм луда" тръгва директно след "Мотел" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и така да е. И все пак - Анчето тогава имаше по-голям хит от Преси. :3fdb8960598fa63e:

Така е, но Анелия към днешна дата няма фенска маса която да я подкрепя. Има хитове на инерция, но после няма кой да я подкрепя по класации. Вижда се, че и в социалните мрежи е слаба. Преслава има по-малко хитове, но като име предизвиква много повече интерес. Може би ако двете излезнат на една сцена и изпеят двете песни само защото е Преслава ''Няма да ти пиша'' ще се приеме по-добре. Чиста харизма.

 

"Каква съм луда" тръгва директно след "Мотел" :)

Ами и аз казвам точно това. ''Гот ми е'' все още се появява (т.е. тръгна директно след други песни) и заради това генерира супер много гледания.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но Анелия към днешна дата няма фенска маса която да я подкрепя. Има хитове на инерция, но после няма кой да я подкрепя по класации. Вижда се, че и в социалните мрежи е слаба. Преслава има по-малко хитове, но като име предизвиква много повече интерес. Може би ако двете излезнат на една сцена и изпеят двете песни само защото е Преслава ''Няма да ти пиша'' ще се приеме по-добре. Чиста харизма.

Ами и аз казвам точно това. ''Гот ми е'' все още се появява (т.е. тръгна директно след други песни) и заради това генерира супер много гледания.

Преслава компенсира безхитието си през 2016-та с песните през 2017-та, а Анелия тотално затъна след "Дай ми още". Най-много ме дразни как все говори как мислела за проектите си, как имала план, как искала да остане във времето и в следващия момент излиза новата й песен - кючек с Тони Стораро, Кристали, Гринговци и разни - знайни и незнайни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но Анелия към днешна дата няма фенска маса която да я подкрепя. Има хитове на инерция, но после няма кой да я подкрепя по класации. Вижда се, че и в социалните мрежи е слаба. Преслава има по-малко хитове, но като име предизвиква много повече интерес. Може би ако двете излезнат на една сцена и изпеят двете песни само защото е Преслава ''Няма да ти пиша'' ще се приеме по-добре. Чиста харизма.

Ами и аз казвам точно това. ''Гот ми е'' все още се появява (т.е. тръгна директно след други песни) и заради това генерира супер много гледания.

 

Коментирай гледанията на хита “Зле те чувам”. Очакваме ли нов тотален хит през април?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай гледанията на хита “Зле те чувам”. Очакваме ли нов тотален хит през април?

Според мен Райна не трябва да бърза с нова песен, в тази има още доста живот, предвид слабата продукция през 2018-та до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...