Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента с Отилия и на мен много ми харесваше.Ако беше на български щеше да е мегахит.От англоезичните й тези също ме кефят:

Последната беше първата песен,която чух на Андреа и даже не подозирах,че е българска певица. :3fdb8960598fa63e:

 

ПП:Хаяти също ми е любима

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В "Аматьорка" не виждам нищо цинично, за да я даваш като пример :mf_surrender:
Но за сметка на това, е поредният на една и съща тема за Преслито. А ти се подиграваш на кубчето...

Но "Аматьорка" е същото като "Новата ти", "Мръсно и полека" и "Лудата дойде".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента с Отилия и на мен много ми харесваше.Ако беше на български щеше да е мегахит.От англоезичните й тези също ме кефят:

Последната беше първата песен,която чух на Андреа и даже не подозирах,че е българска певица. :3fdb8960598fa63e:

 

ПП:Хаяти също ми е любима

 

"Чупакабра", с нея едно време откриваха и много се кефиха хората. Липсват ми времената, в които Андреа бълваше като ненормална с песни от Кости.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но за сметка на това, е поредният на една и съща тема за Преслито. А ти се подиграваш на кубчето...

Но "Аматьорка" е същото като "Новата ти", "Мръсно и полека" и "Лудата дойде".

Аз не знам защо се засяга Преслава, като изобщо не съм я споменавал. На Глория денсчетата са много по-зле, те дори и хитове не бяха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

...

Последната беше първата песен,която чух на Андреа и даже не подозирах,че е българска певица. :3fdb8960598fa63e:

 

ПП:Хаяти също ми е любима

Този клип и този на дуетът с Азис са първите, в които Андреа беше разтягана. И аз много харесвам тази песен - много нежна, чувствена и романтична, на Андреа й лежат такива парчета. От англоезичните й и това е много добър проект - клип, песен, изпяване:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо се засяга Преслава, като изобщо не съм я споменавал. На Глория денсчетата са много по-зле, те дори и хитове не бяха.
Я се радвай - веднага те асоциираме с Преслито, като те видим на линия. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Аматьорка" не виждам нищо цинично, за да я даваш като пример :mf_surrender:

Не за циничнито. Просто... нека не подхващам пак темата за репертоара, за ”Право на влюбване” и БГ Коледата.

 

Казвала ли съм ти, че "Спомен като талисман" ми е един от любимите текстове? Плюс "Пясъчни кули".

Спомена го някъде като песни, за текстовете не знаех... но да добри са, има сполучливи метафори. Спомена има и много як етно аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип и този на дуетът с Азис са първите, в които Андреа беше разтягана. И аз много харесвам тази песен - много нежна, чувствена и романтична, на Андреа й лежат такива парчета. От англоезичните й и това е много добър проект - клип, песен, изпяване:

Краката й в този клип мачкат.Кой не би искал крака като магистрала? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомена го някъде като песни, за текстовете не знаех... но да добри са, има сполучливи метафори. Спомена има и много як етно аранжимент.
И една много любима песен имам - пак нереализирана. "Заблуда". Не че е нещо уау като текст, но настръхвам от куплетите. Там пее адски намахано,

подобно пеене прави и в "Любов с изтекъл срок".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И една много любима песен имам - пак нереализирана. "Заблуда". Не че е нещо уау като текст, но настръхвам от куплетите. Там пее адски намахано,

подобно пеене прави и в "Любов с изтекъл срок".

И аз много харесвам "Заблуда", даже наскоро се очудих защо не я е реализирала тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважаема Янева, възнамеряваш ли да включиш принцеса Гери в "Нереализираните" с бруталната "Следвай ме" - единствената й песен без никаква ТВ реализация? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И една много любима песен имам - пак нереализирана. "Заблуда". Не че е нещо уау като текст, но настръхвам от куплетите. Там пее адски намахано,

подобно пеене прави и в "Любов с изтекъл срок".

Ти нали ненавиждаше Глорчето, какво обърна палачинката :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне не съм я проклинала, както ти Преслинка! :3fdb8960598fa63e:

Коментирай този трак на лелята - да беше клипирала нея, вместо "Ти си най-най" :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважаема Янева, възнамеряваш ли да включиш принцеса Гери в "Нереализираните" с бруталната "Следвай ме" - единствената й песен без никаква ТВ реализация? :Vishenka_05:

 

Тук много принцеси, дукеси, императрици и т.н.

Ще дойде ред и на Герча, но сега са актуалните мадами.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока музика!

Много модерна и авангардна за времето си, а и още звучи актуално. Кости и Андреа оставиха страхотни неща, които малко или много промениха целия жанр. Този клип, въпреки че е на Люси е много добър. Скандално е, че преди 7-8 години имаше много по-добри клипове, отколкото тези през 2016-2017-2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай този трак на лелята - да беше клипирала нея, вместо "Ти си най-най" :gun_bandana:

 

Винаги много се забавлявам да се "хапя" с тебе, но имаме коренно различен вкус, леля! :mf_surrender:

"Опит за летене" ми допада, ама не улавям чак някакъв хитов потенциал. В този албум предпочитам "Пиянство" и "Не ме боли" да бяха получили клипове. А "Не искам да знаеш" изобщо не я коментирам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук много принцеси, дукеси, императрици и т.н.

Ще дойде ред и на Герча, но сега са актуалните мадами.

Няма как, и Гери трябва да има благородническа титла. :D Радвам се, че планираш да включиш и нея в темата! :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена в момента актуална ли е? :helpsmilie:
Разбира се! Погледни бройката участия след раждането.

"Коя" не е спряла да се върти. Новата песен никак не е лоша, слуша се. Коя е по-актуална от Джена, пък не съм я включила в тази подборка?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се! Погледни бройката участия след раждането.

"Коя" не е спряла да се върти. Новата песен никак не е лоша, слуша се. Коя е по-актуална от Джена, пък не съм я включила в тази подборка?

Андреа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа :1000 (29):
Ами не че са чак толкова трагични нещата при Андрейче след Пайнер, но няма участията на Джена. Пък и наистина една от петте най-въртени песни миналата година, беше у снахата на "Канарите". И не, Калине, не говоря за "Тук жена му пази"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не че са чак толкова трагични нещата при Андрейче след Пайнер, но няма участията на Джена. Пък и наистина една от петте най-въртени песни миналата година, беше у снахата на "Канарите". И не, Калине, не говоря за "Тук жена му пази"! :3fdb8960598fa63e:

Вредна съм за жени, ако ме дразнят :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...