Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много е стара вече. За съжаление, легендите са на доизживяване - я им остават още 5-6 активни години, я не, вече доста редуцираха новата продукция.
Я не се халосвай! :gun_bandana:

Лелка тази година ще мачка след "Твое копие"!

Кама изглежда по-добре от 20 годишните!

Глория има най-вярната фенска аудитория и също е страшна убавица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Последният припев е убийствен! Само заради него слушам песента.

Започна да ме кефи повече и от “Не се изтриваш” ! Уникална е тази Преслава - толкова години не спря да мачка конкуренцията! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх,принцеса Андреа-Откривателката мачка с номинации.Оргазмирам!

Хитът на Лято 2012, а и като цяло един от хитовете на годината - не присъства никъде. Но Андреа тук е заклеймявана заради голотата си, липсват ми много нейни проекти - "Само мой" за дует, "Пробвай се" за дует, "Предай се" и "Хайде, опа" за клип. Andrea deserves more!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я не се халосвай! :gun_bandana:

Лелка тази година ще мачка след "Твое копие"!

Кама изглежда по-добре от 20 годишните!

Глория има най-вярната фенска аудитория и също е страшна убавица!

Не казвам, че не се стараят, но годините се трупат и е неизбежно - вече са подгонили 50-те, а някои ги минаха. Как ги виждаш на 60 още да пеят, че се топят като кубче от лед или за Ролекса? Евентуално ще се прехвърлят към фолклора, но някои по-бездарни като Малина, не ги виждам :3fdb8960598fa63e: България не ти е САЩ или Сърбия, където "бабите" се котират :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам, че не се стараят, но годините се трупат и е неизбежно - вече са подгонили 50-те, а някои ги минаха. Как ги виждаш на 60 още да пеят, че се топят като кубче от лед или за Ролекса? Евентуално ще се прехвърлят към фолклора, но някои по-бездарни като Малина, не ги виждам :3fdb8960598fa63e: България не ти е САЩ или Сърбия, където "бабите" се котират :3fdb8960598fa63e:
Хайде спри се вече с това кубче от лед. Като захапете една фраза, спирка няма. Голям проблем. Другите нямат такива изрази все едно. И песента си е много модерна. Ако беше на Преса, щеше да припадаш.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде спри се вече с това кубче от лед. Като захапете една фраза, спирка няма. Голям проблем. Другите нямат такива изрази все едно. И песента си е много модерна. Ако беше на Преса, щеше да припадаш.

Проблемът е, че при Глория не е само тази фраза, да не цитирам други, че текстовете на денс песните й са по-голямо клише и от на Преслава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам, че не се стараят, но годините се трупат и е неизбежно - вече са подгонили 50-те, а някои ги минаха. Как ги виждаш на 60 още да пеят, че се топят като кубче от лед или за Ролекса? Евентуално ще се прехвърлят към фолклора, но някои по-бездарни като Малина, не ги виждам :3fdb8960598fa63e: България не ти е САЩ или Сърбия, където "бабите" се котират :3fdb8960598fa63e:
Че кой иска от тях да се събличат и да пеят еротични намеци... Те ще си правят в свой стил разни неща, ще си държат позиции.

Ако още не си, веднага вот за леля Ваня Калудова в Сигнал! Жената дели мегдан там с толкова възхваляваното тук джудже Яница и твойта Пресли! Нищо, че гони 50-те!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой иска от тях да се събличат и да пеят еротични намеци... Те ще си правят в свой стил разни неща, ще си държат позиции.

Ако още не си, веднага вот за леля Ваня Калудова в Сигнал! Жената дели мегдан там с толкова възхваляваното джудже Яница и твойта Пресли! Нищо, че гони 50-те!

Сложих я на трето място след Пресли и Яни :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сложих я на трето място след Пресли и Яни :Vishenka_05:
Надупченото лице Яна с два албума за 15 години, пред Мега звездата на две десетилетия чалга?! :mf_surrender:

Ти си за публичен побой! :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на Лято 2012, а и като цяло един от хитовете на годината - не присъства никъде. Но Андреа тук е заклеймявана заради голотата си, липсват ми много нейни проекти - "Само мой" за дует, "Пробвай се" за дует, "Предай се" и "Хайде, опа" за клип. Andrea deserves more!

Важно е,че я има,че като знам чий са повечето агитки тук нищо чудно всичко да беше само Галена.

 

Коментирай,че бях баннат безпричинно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надупченото лице Яна с два албума за 15 години, пред Мега звездата на две десетилетия чалга?! :mf_surrender:

Ти си за публичен побой! :girl_cry2:

Наградата е за тази година, а не за по принцип.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно искаш да се наточиш със заешко костюмче, като в клипа на мега хита "Главната"... :mf_surrender:

Не, но с удоволствие бих пял с Яни на сцената хита "Няма да ме купиш" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е,че я има,че като знам чий са повечето агитки тук нищо чудно всичко да беше само Галена.

 

Коментирай,че бях баннат безпричинно. :3fdb8960598fa63e:

Как да коментирам като моят беше тримесечен без да съм нарушил нито едно правило. Това, което направих не е било забранено или ако е, не е вписано в темата "Правила". Както и да е, минало - заминало, дай да гледаме напред, а не да се връщаме назад.

Това, което ми прави впечатление, че днес Андреа, въпреки че вади четворно по-малко продукция като количество спрямо преди, отново е новатор и някакъв фактор в жанра, макар и само за колегите си. Ето например клипът на "Витамин" след като се появи получи одобрение, няколко месеца след това Галин пусна "Ме густа" с клип със същите лампи и напомнящ този на Андреа, след това Мария комбинира една от сцените във "Витамин" и "В друг живот" на Деси за свой проект, след това Сека Алексис ( не знам дали така се произняса фамилията й) дословно изкопира клипа на Марче.

Искам Андреа да се засили пак с топ поп-фолк проекти, там й е силата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да коментирам като моят беше тримесечен без да съм нарушил нито едно правило. Това, което направих не е било забранено или ако е, не е вписано в темата "Правила". Както и да е, минало - заминало, дай да гледаме напред, а не да се връщаме назад.

Това, което ми прави впечатление, че днес Андреа, въпреки че вади четворно по-малко продукция като количество спрямо преди, отново е новатор и някакъв фактор в жанра, макар и само за колегите си. Ето например клипът на "Витамин" след като се появи получи одобрение, няколко месеца след това Галин пусна "Ме густа" с клип със същите лампи и напомнящ този на Андреа, след това Мария комбинира една от сцените във "Витамин" и "В друг живот" на Деси за свой проект, след това Сека Алексис ( не знам дали така се произняса фамилията й) дословно изкопира клипа на Марче.

Искам Андреа да се засили пак с топ поп-фолк проекти, там й е силата.

Реших да си замълча днес,че нали утре жените имат празник. :Vishenka_05:

Андреа все още мачка макар че няма голяма реклама.Витамин стана най-гледаната самостоятелна англоезична песен.Тези дни като гледах имаше почти 5 милиона.Както казах по-горе на Андреа пак и трябва силен ПР и по-честа продукция и ще си държи едно добро ниво,но уви тя продължава да хвърля пари на вятъра с безсмислената си румънска кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушаме ли рожденичката днес?

Като излезе този клип бях на 11 и си мислех, че ще се оженя за нея някой ден :1000 (29):

Не е късно или невъзможно, сегашното й гадже е доказателство, че мечтите се сбъдват :happybday: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сигурно съм единственият, който се кефи повече на англоезичните денс песни на Андреа от българските ѝ. Супер са добри, макар и да не са хитове. Витамин ми е любимата, а дуета с Шаги - I wanna, остава вечен Топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че при Глория не е само тази фраза, да не цитирам други, че текстовете на денс песните й са по-голямо клише и от на Преслава.

Знам аз проблемите при Глория. Съвсем не са й брилянтни някои текстове, но поне не са цинични. И можем да й ги простим заради текстове като ”Утре ще е по-добре”, ”Давай, за да получаваш”, ”Можеш ли да ме обичаш”, „Вярвам в любовта”, ”Двойна игра”, ”До последната сълза”, дуетите със Симона. На фона на тия текстове да ми цитираш само това пусто кубче... Виж си твоята с Аматьорките и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сигурно съм единственият, който се кефи повече на англоезичните денс песни на Андреа от българските ѝ. Супер са добри, макар и да не са хитове. Витамин ми е любимата, а дуета с Шаги - I wanna, остава вечен Топ!

И аз страшно много харесвам "Витамин" и "Страст" с Отилия е страхотна, последните две-три чалга парчета на Андреа не ме докосват така, както посочените от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам аз проблемите при Глория. Съвсем не са й брилянтни някои текстове, но поне не са цинични. И можем да й ги простим заради текстове като ”Утре ще е по-добре”, ”Давай, за да получаваш”, ”Можеш ли да ме обичаш”, „Вярвам в любовта”, ”Двойна игра”, ”До последната сълза”, дуетите със Симона. На фона на тия текстове да ми цитираш само това пусто кубче... Виж си твоята с Аматьорките и т.н.

Какво й има на "Аматьорка" - симпатична песен, която макар и с музика и арнажимент от Оцко, пак съдържа музика като комерсечтата от преди 7-8-10 години. Просто промяната във визията на Преслава тогава ни попречи правилно и трезво да оценим песента и да я посочим като провал. А далеч не е такава, стана си сезонен хит и към днешна дата гони 7 милиона, което за провал е абсолютно невъзможно.

Доста сексапилна, провокативна и разчупена в онзи клип е Преслава, отива й да е кучката, да е лошата, трябва повече да ни показва този си образ. Определено има хляб в нея, актьорски хляб, колкото и самата тя да отрича, че й се отдава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам аз проблемите при Глория. Съвсем не са й брилянтни някои текстове, но поне не са цинични. И можем да й ги простим заради текстове като ”Утре ще е по-добре”, ”Давай, за да получаваш”, ”Можеш ли да ме обичаш”, „Вярвам в любовта”, ”Двойна игра”, ”До последната сълза”, дуетите със Симона. На фона на тия текстове да ми цитираш само това пусто кубче... Виж си твоята с Аматьорките и т.н.

В "Аматьорка" не виждам нищо цинично, за да я даваш като пример :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам аз проблемите при Глория. Съвсем не са й брилянтни някои текстове, но поне не са цинични. И можем да й ги простим заради текстове като ”Утре ще е по-добре”, ”Давай, за да получаваш”, ”Можеш ли да ме обичаш”, „Вярвам в любовта”, ”Двойна игра”, ”До последната сълза”, дуетите със Симона. На фона на тия текстове да ми цитираш само това пусто кубче... Виж си твоята с Аматьорките и т.н.
Казвала ли съм ти, че "Спомен като талисман" ми е един от любимите текстове? Плюс "Пясъчни кули".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...