Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами Лелята е бройла. Обясни ни, интересно ми е
Според доклад на няколко потребителя, 90 процента от постовете на лелята в този форум са свързани с мен/темите ми/ хейт по Ивана, откакто съм се завърнала. А откакто съм го блокирала, било нещо страшно. Което е странно, защото уж ми пожела да умра в канавка "на раздяла", пък нали, за умрелите - или добро или нищо... :mf_surrender: Разбира се, не получи бан за клетвите и обидите си...

Коментарите не са изтрити - всеки може да влезе и да преброи всяка една категория, в която присъства Ивана, за да се увери колко точно "двойно" съм броила за нея. Учудвам се, че ми задаваш подобен въпрос, при положение, че си от хората, които също я бяха включили в доста от категориите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И ти ли твърдиш, че съм добавяла гласове за нея и Глория и съм броила двойно... :1000 (29):

Ами Лелята е бройла. Обясни ни, интересно ми е

Обяснения няма да получиш, остави я намира да си награди Ивана за каквото желае. Даже може да пуснеш няколко гласа в нейна посока, та поне да не се излага пак с очевидни стъкмистики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам по коментарите в темата. В смисъл дали ще са Преса и Галя с още 10 имена, за които ще гласуват 2-3-4 човека, или ще са само Преса и Галя в номинациите, няма реално никакво значение.

 

Което може би означава, че те двете са най-заслужили в последното десетилетие и имат най-голяма подкрепа от почитателите на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кого е прецакала Глория през 2000 и 2003? Всички взеха колкото и каквото трябваше. 2003 от Планета Глория какво взе освен награди за клипове? А 2000 заслужаваше и още награди, защото имаше концерт в НДК, брутален тираж от 12 диаманта и сумати участия... В чии сметки е бръкнала? Кама и Деса взеха достатъчно 2000-та, но комплексно Певица си беше Глория, затова и на Тракия фолк я подкрепиха хората. 2003 пък Ивана си обра лаврите от Планета, Глория от НФ. Годината си беше тяхна, братска делба.

Всички без Глория взеха каквото трябваше, а на нея й дадоха някакви смешни наградки, днес стояли адекватно единствено под мотото - "за замазване на очите и на публиката, и на изпълнителя". Да не говорим как Глория през 2004-та изнесе на гърба си турнето, имаше 3 мегахита, тресящи държавата и накрая взе точно нула награди.

Анелия също бе ощетена 2003-та!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти е казал, че на мен тези неща ми ги е казвала Камелия? Съвсем друг човек е, който тогава имаше бизнес с Митко Пайнера. Да кажем, че е много близък с Хари Янакиев и по тази линия информацията е повече от достоверна. Вървеше поне 10 години нон-стоп, може да върви и днес, но няма за какво. Каналът е отворен....

 

Най-големия концерт на Индира и Ивана бе в една от палатите на Пловдивския панаир, където Ивана и след години прави собствен концерт. Максимум 2500 души.

Аз никъде не съм написала, че те е информирала Камелия... :1000 (29): Малко гузен негонен бяга стана тук при теб... :3fdb8960598fa63e:

"Да кажем, близък на Хари Янакиев" пак не ми носи конкретна информация за достоверността на източниците ти по темите от задкулисието.

Аз поне назовах конкретен човек, с име, който в конкретен фризьорски салон разказва житие - битието Вескова. Аз не си позволявам да преразказвам неговите думи, тъй като, също като теб, не мога да ги докажа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кого е прецакала Глория през 2000 и 2003? Всички взеха колкото и каквото трябваше. 2003 от Планета Глория какво взе освен награди за клипове? А 2000 заслужаваше и още награди, защото имаше концерт в НДК, брутален тираж от 12 диаманта и сумати участия... В чии сметки е бръкнала? Кама и Деса взеха достатъчно 2000-та, но комплексно Певица си беше Глория, затова и на Тракия фолк я подкрепиха хората. 2003 пък Ивана си обра лаврите от Планета, Глория от НФ. Годината си беше тяхна, братска делба.

 

Прецакана е Камелия в 2000-та, а през 2003-та Ивана, за наградите на "Нов фолк". Въобще не искам да ви чувам да се обаждате "кралските" и "десовите" за 2000-та, след като Кама е с 30 000 диска, а те двете заедно нямат и 25 000. Ама въобще не си го помисляйте, защото месечните справки с фактурите за продаденото ги има всяка от тях. Затова мълчат, защото го има черно на бяло. Всичко нагласиха тогава за Глория, ама то им излезе през носа години по-късно.

 

 

Аз никъде не съм написала, че те е информирала Камелия... :1000 (29): Малко гузен негонен бяга стана тук при теб... :3fdb8960598fa63e:

"Да кажем, близък на Хари Янакиев" пак не ми носи конкретна информация за достоверността на източниците ти по темите от задкулисието.

Аз поне назовах конкретен човек, с име, който в конкретен фризьорски салон разказва житие - битието Вескова. Аз не си позволявам да преразказвам неговите думи, тъй като, също като теб, не мога да ги докажа.

 

Напротив, точно Камелия визираше. Не подценявай усета на чичо Фокс. Искаш име, няма проблем - Ясен Дараков

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакана е Камелия в 2000-та, а през 2003-та Ивана, за наградите на "Нов фолк". Въобще не искам да ви чувам да се обаждате "кралските" и "десовите" за 2000-та, след като Кама е с 30 000 диска, а те двете заедно нямат и 25 000. Ама въобще не си го помисляйте, защото месечните справки с фактурите за продаденото ги има всяка от тях. Затова мълчат, защото го има черно на бяло. Всичко нагласиха тогава за Глория, ама то им излезе през носа години по-късно.

Напротив, точно Камелия визираше. Не подценявай усета на чичо Фокс. Искаш име, няма проблем - Ясен Дараков

Интересно как при по-продавани Анелия и Глория през 2003-та Ивана прибира голямото отличие?! Много интересно

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според доклад на няколко потребителя, 90 процента от постовете на лелята в този форум са свързани с мен/темите ми/ хейт по Ивана, откакто съм се завърнала. А откакто съм го блокирала, било нещо страшно. Което е странно, защото уж ми пожела да умра в канавка "на раздяла", пък нали, за умрелите - или добро или нищо... :mf_surrender: Разбира се, не получи бан за клетвите и обидите си...

Коментарите не са изтрити - всеки може да влезе и да преброи всяка една категория, в която присъства Ивана, за да се увери колко точно "двойно" съм броила за нея. Учудвам се, че ми заадаваш подобен въпрос, при положение, че си от хората, които също я бяха включили в доста от категориите.

Да включих е, но ако може да си променя вота, не за друго ами да ти е гадно на теб. Мразя лъжите и най вече, това което правиш мила.

А щом те е проклел- Заслужила си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как при по-продавани Анелия и Глория през 2003-та Ивана прибира голямото отличие?! Много интересно

.

 

Пайнерски начин на правене на бизнес. Не търси логика в него. Няма такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, точно Камелия визираше. Не подценявай усета на чичо Фокс. Искаш име, няма проблем - Ясен Дараков
Никога не съм те подценявала. Имах предвид, че почти винаги говориш като жив свидетел на задкулисни ситуации, които точно Ясен Дараков надали е разглеждал под лупа всичките.

А и да е, това пак е една субективна преценка, но ти си решил да му вярваш за всичко очевидно, без да се притесняваш да го постваш тук, при това доста подробно.

Пак казвам, аз не съм си позволила да напиша нещата, които неволно чух за Камелия от въпросния господин тогава, първо, защото ги подлагам на съмнение. И второ, дори и да биха прозвучали любопитно като историйки тук, то пак казвам - аз не мога да ги докажа конкретно! Често и твоите истории са малко съчинения по картинки, като визирам сега това за концерта на Ана и точния брой продадени билети.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който ги доведе от 40 хиляди на стадион до 300 човека на стадион с покани.

 

За съжаление когато вървиш срещу логиката, нещата винаги се прецакват. А в Америка са го измилили. Всичко обръщат в долари и смятат.....

 

Янева, Дараков правеше всички турнета от 2007 до 2013 и всички бяха доволни. Алчността на Митака обаче прецака нещата. За справка виж как се мъчат в момента Пайнер с тази новата мома, дето са намерили да ги представлява и се сети за турнето на Кама есента. Дараков го прави само него и разликите са огромни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори 2012 Анелия не беше категоричен лидер, та камоли и да заслужава "Певица на годината", но тогава със заплахи за самоубийство, ако не й се даде, постигна този си бутафорен " успех".

 

Ужас, да, пълен смях беше това. Имала годишнина, направила концертЧЕ в зала 35 на НДК и дайте да й дадем наградата, за да не си посегне. Много негодувах тогава против това.

 

Че имаше хитове - така беше, но не бяха по-големи от тези на Преслава и Галена. Даже май и Дженовева се беше отчела с "Да видя какво е" тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който ги доведе от 40 хиляди на стадион до 300 човека на стадион с покани.

Еми като не са навили пекарната да раздават гратис закуски и боза, така ще е. Другия път да си намерят по-щедър спонсор, евентуално някоя месарница, ракиджийница ... за по-гладкото минаване на мероприятието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да включих е, но ако може да си променя вота, не за друго ами да ти е гадно на теб. Мразя лъжите и най вече, това което правиш мила.

А щом те е проклел- Заслужила си!

Изключително притеснително е желанието ви на някого да му бъде гадно. А и самото то няма как да ви удовлетвори, тъй като на мен не може да ми стане "гадно" от подобни неща. Просто влизаш в темата и броиш гласовете във всяка една категория, точка по точка, за да не говориш празни приказки.

Това с клетвите и "заслужила си" също само разкрива колко нещастие има в личния ви свят! Аз пък ви желая здраве!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, да, пълен смях беше това. Имала годишнина, направила концертЧЕ в зала 35 на НДК и дайте да й дадем наградата, за да не си посегне. Много негодувах тогава против това.

 

Че имаше хитове - така беше, но не бяха по-големи от тези на Преслава и Галена. Даже май и Дженовева се беше отчела с "Да видя какво е" тогава.

"Да видя какво е" е от Юни 2012-та, както и "Пробвай се". " Лоша", "Сен тропе", " Мръсни помисли" и "Мога пак" бяха топ хитове зимата, даже последната беше до излизането на "Лудата дойде" номер 1 по класациите. Пролетта - "Лудата" и "Спри ме", есента единствено Анелия закотви с " Да ти викна ли такси", но това не е достатъчно. Зимата Галена уби с "Пак ли", а " По моята кожа" беше стабилен хит без клип. И накрая Анелия, ощетявайки Борис Дали, става "Певица". Пълен смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакана е Камелия в 2000-та, а през 2003-та Ивана, за наградите на "Нов фолк". Въобще не искам да ви чувам да се обаждате "кралските" и "десовите" за 2000-та, след като Кама е с 30 000 диска, а те двете заедно нямат и 25 000. Ама въобще не си го помисляйте, защото месечните справки с фактурите за продаденото ги има всяка от тях. Затова мълчат, защото го има черно на бяло. Всичко нагласиха тогава за Глория, ама то им излезе през носа години по-късно.

Аз пък мога да ти кажа, че Глория е продала най-много касетки 2000-та. И аз не искам да чувам нищо за 2000-та, защото Глория напълни до дупка зала 1. Освен това е казала, че 2000-та е годината й с най-много участия. Айде да не казвам кой поръчваше статии срещу нея тогава. Певица си беше Глория, нима нямаше хитове? За да угодят на Деса и Кама, им дадоха награди за албуми и песни. Не че не са заслужени, де. А 2003 Глория хич не е ощетена от Планета? 2004 и 2007 с никаква награда от тях. Когато Сигнал, при които няма машинации, я отличиха за Най-харесвана Певица на 2009 и на трето място за балада за ”Можеш ли да ме обичаш”, защо Планета не го направиха? Защо нямаше награди за ”Кръговрат”, ”Ако те няма”, ”Пясъчни кули”, а дадоха наградите на Цура, Мара и прочее държанки без заслуги? Защо нямаше награди от Планета дори за ”Присъда” и ”Не сме безгрешни”? Не те ли е срам? Глория е най-ощетяваният изпълнител в историята на Планета, както е и Емилия междувпрочем. Глория също може да издаде книга, не забравяй. Жалко само, че не й се занимава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, Дараков правеше всички турнета от 2007 до 2013 и всички бяха доволни. Алчността на Митака обаче прецака нещата. За справка виж как се мъчат в момента Пайнер с тази новата мома, дето са намерили да ги представлява и се сети за турнето на Кама есента. Дараков го прави само него и разликите са огромни.
Ти си ни разказвал подробни случки и извън този времеви период 2007 - 2013 година. Очевидно източниците са и други.

Както и да е, предупреди Камелия да свие сърмите на нежните души край нея (визирам Крумчо) и да не се поддава на "синдрома на 5-те фена", който тя самата дефинира като понятие в чалгата, може би по адрес на Преслава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да си променя вота или да не се зачита! Аман от нагли фенки. Линч!
Ок, твоят вот няма да се зачете! Сега можеш да ме прокълнеш, за да ти олекне! Или поне да дефинираш колко "лоша майка" съм... Иначе все едно не съм влизала в Рамания! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми като не са навили пекарната да раздават гратис закуски и боза, така ще е. Другия път да си намерят по-щедър спонсор, евентуално някоя месарница, ракиджийница ... за по-гладкото минаване на мероприятието.

Поне Деси не е останала гладна, да напомням ли, че Преслава, макар и откриваща по светло, бе единствената с прием и бисове?! Но тук Преслава е на ниво Ани Хоанг и трябва да я замеряме с камъни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да видя какво е" е от Юни 2012-та, както и "Пробвай се". " Лоша", "Сен тропе", " Мръсни помисли" и "Мога пак" бяха топ хитове зимата, даже последната беше до излизането на "Лудата дойде" номер 1 по класациите. Пролетта - "Лудата" и "Спри ме", есента единствено Анелия закотви с " Да ти викна ли такси", но това не е достатъчно. Зимата Галена уби с "Пак ли", а " По моята кожа" беше стабилен хит без клип.

 

Нали преди няколко месеца пак е тропала с крак да й дадат да закрива концерта - явно си го има това в характера да изисква признание, когато други го заслужават повече.

 

Ами, когато беше казала в Открит Микрофон за някоя година, че Преслава се била представила слабо и не било нейната година това. :roll1: Накараха Преса да коментира и тя само се усмихна широко, мислейки си за Анелия "Горката завалийка!" и вика "Какво да кажа? Анелия си е Анелия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...