Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

НЯМА никакво значение за ТЕБ, Калинка! :Vishenka_05:

За други форумци очевидно има.

Тихо ми пази сега, отивай да вотнеш за лелка в Сигнал, разбира се, след Преслинка! :1000 (29):

И за мен, и за 95% от консуматорите на тази музика, които не ходят по концерти.

Не ми дава да вляза в анкетата :gun_bandana:

 

-А., три от категоричните ти любимки с номинация - в еуфория ли си? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия

Анелия

Галена

Деси Слава

Емануела

Емилия

Ивана

Преслава

Райна

Яница

 

10-те ще се борят за ''Най-харесвана певица''.

От големите - само Деса и Ваня!

Винаги съм знаела кого да обичам... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, няма милиони гледания - има само един милион на едно от клипчетата, и то заради полемиката около ВИС, но реално това е ХИТ, не това, което сега чакате от Яница и компания. Запомнете го!

Колко обичам "адекватни" сравнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия

Анелия

Галена

Деси Слава

Емануела

Емилия

Ивана

Преслава

Райна

Яница

 

10-те ще се борят за ''Най-харесвана певица''.

При Райна може би успехът на последната песен й спомогна за номинация тук. Участието на Яница ми е чудно, но явно е тренд сред младите, което е добре за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия

Анелия

Галена

Деси Слава

Емануела

Емилия

Ивана

Преслава

Райна

Яница

 

10-те ще се борят за ''Най-харесвана певица''.

 

В предишните години имаше ли II-ри етап в това допитване. Не се ли решаваше всичко в един с по една позиция за гласуване (а не както сега първо, второ и трето място)?

Ако е имало, може ли някой да даде линк или да постне тогавашните ТОП 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предишните години имаше ли II-ри етап в това допитване. Не се ли решаваше всичко в един с по една позиция за гласуване (а не както сега първо, второ и трето място)?

Ако е имало, може ли някой да даде линк или да постне тогавашните ТОП 10.

Галена

 

Преслава

 

Преслава

 

Галена

 

Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен, и за 95% от консуматорите на тази музика, които не ходят по концерти.

Не ми дава да вляза в анкетата :gun_bandana:

 

-А., три от категоричните ти любимки с номинация - в еуфория ли си? :Vishenka_05:

Никак не очаквах Райна да скандализира с номинация, но много се радвам. За другите беше повече от ясно! Очаквам Преслава в ТОП 3 а Яница в ТОП 5.

 

От големите - само Деса и Ваня!

Винаги съм знаела кого да обичам... :Vishenka_05:

Този път повечето изпълнителки са от ''старото поколение''. Най-нова (за масовата публика) е Яница.

 

При Райна може би успехът на последната песен й спомогна за номинация тук. Участието на Яница ми е чудно, но явно е тренд сред младите, което е добре за нея.

Райна си има стабилна фенска маса, която да гласува за нея и да купува албумите. Може би наистина песента помогна, но ако не се лъже преди няколко години пак беше номинирана. Яница от няколко години присъства в абсолютно всички категории и се нарежда до топ 5. И на концерта се видя, че тийн публиката я обожава.

 

В предишните години имаше ли II-ри етап в това допитване. Не се ли решаваше всичко в един с по една позиция за гласуване (а не както сега първо, второ и трето място)?

Ако е имало, може ли някой да даде линк или да постне тогавашните ТОП 10.

Ако не се лъжа никога не е имало втори етап. Само за ''Идол'' го правят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Meжду другото, много често попадам тук на коментари, колко лоша била Преслава сравнена с друга участничка в капките и реших да погледна клипчета. Ами как да кажа, Преслава е страхотна. Не само вокално, но й артистично. В смисъл, нейните образи не са само стоене на сцената и пеене. Напротив, тя има и много динамични образи с танци и там се справя страхотно.

 

 

 

 

За мен това е най - доброто ни представяне в капките. Образите на Тина и Аксел са топ, танци, музика, атмосфера. Отлично представяне.

Просто защото на много хора не им е удобна и я обиждат по default.Реално 90% от образите й бяха на ниво,винаги се отдаваше максимално на задачата от към танци/движения. Прекалено много критики имаше към нея от рода на , че пяла с нейния си глас(реално предимно при високите тонове беше така,както при Коце и Софи сега) и заради английския отначало при положение,че на Софка в момента е 10 пъти по-критичен,но Фънки не се заяде за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа никога не е имало втори етап. Само за ''Идол'' го правят.

Реално, според мен, така с първо, второ и трето място ще е много по-обективно и имат повече шанс изпълнителни с по-малка "твърда" фенска маса, които обаче биха събрали обаче много втори места (да речем).

 

П.С. Г-жа Янева ... направих си труда да видя кой колко номинации има за десетилетието. Дано не е проблем, че ги публикувам:

 

Галена - 10

Емилия - 9

Преслава - 7

Глория - 6

Камелия - 6

Андреа - 5

Анелия - 5

Ивана - 5

Борис Дали - 4

Десислава - 4

Джена - 4

Цветелина Янева - 3

Емануела - 2

Константин - 2

Фики - 2

Азис - 1

Алисия - 1

Галин - 1

Гергана - 1

Илиян - 1

Крум - 1

Мария - 1

Милко Калайджиев - 1

Райна - 1

Тони Стораро - 1

Яница - 1

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С. Г-жа Янева ... направих си труда да видя кой колко номинации има за десетилетието. Дано не е проблем, че ги публикувам:

 

Галена - 10

Емилия - 9

Преслава - 7

Глория - 6

Камелия - 6

Андреа - 5

Анелия - 5

Ивана - 5

Борис Дали - 4

Десислава - 4

Джена - 4

Цветелина Янева - 3

Емануела - 2

Константин - 2

Фики - 2

Азис - 1

Алисия - 1

Галин - 1

Гергана - 1

Илиян - 1

Крум - 1

Мария - 1

Милко Калайджиев - 1

Райна - 1

Тони Стораро - 1

Яница - 1

Благодаря ти!

Само се тревожа за Калинчо... Сега като види, че Галя и Ема имат повече номинации от Преси, ще прокълне темата ми! А и хапче може да вземе... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Само се тревожа за Калинчо... Сега като види, че Галя и Ема имат повече номинации от Преси, ще прокълне темата ми! А и хапче може да вземе... :3fdb8960598fa63e:

Аз вече съм заключил пръсти ... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално, според мен, така с първо, второ и трето място ще е много по-обективно и имат повече шанс изпълнителни с по-малка "твърда" фенска маса, които обаче биха събрали обаче много втори места (да речем).

 

П.С. Г-жа Янева ... направих си труда да видя кой колко номинации има за десетилетието. Дано не е проблем, че ги публикувам:

 

Галена - 10

Емилия - 9

Преслава - 7

Глория - 6

Камелия - 6

Андреа - 5

Анелия - 5

Ивана - 5

Борис Дали - 4

Десислава - 4

Джена - 4

Цветелина Янева - 3

Емануела - 2

Константин - 2

Фики - 2

Азис - 1

Алисия - 1

Галин - 1

Гергана - 1

Илиян - 1

Крум - 1

Мария - 1

Милко Калайджиев - 1

Райна - 1

Тони Стораро - 1

Яница - 1

 

Пълна трагедия...

Преслава

Галена

Азис

Емануела

Галин / Фики / Анелия

 

С голяма уговорка можем да сложим Андреа.

Това са отличниците на десетилетието.

 

Глория, Кама? Това е безумно. Да не гласувате откакто фолка съществува? На практика - Стораро, Емилия, Джена, Яница и Константин са по-заслужили. Както виждате и в топ 10 не влизат. Деса твърде късно се появи, а Ивана точно от това "десетилетие" не съществува по никакъв начин. Имаше един средно добър период покрай Гласът и това е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а Ивана точно от това "десетилетие" не съществува по никакъв начин. Имаше един средно добър период покрай Гласът и това е.

Самостоятелен концерт в Пловдив, акомпанират "Ориент експрес" и жената пее на живо.

 

Категоричен хит, получи номинации за текст, кавър, а имаше и доста гласове за балада:

 

 

музикален филм без слаба песен вътре - само силни и въздействащи - "Всичко е любов"

 

 

 

Изобщо не наблегна на баладата, а събра вот за категорията "балада". Масово одобрявана и харесвана. Образец за текст /Таня Палазова/!

 

Три албума в този период - "Блясък в очите", "Обяснения не давам" и "Не давам да се даваме".

 

 

Най-много гласове при фолклора, с награда и от Сигнал за песен на годината.

 

Ментор в "Гласът на България" с единствен реализиран участник след шоуто.

 

 

Хит с гласове за балада и песен на десетилетието.

 

Чак пък да я е нямало?! Да не говорим, че беше най-добре приета на фолклорния концерт в Стара загора и винаги е в топ 5 по прием и изява на големите концерти на Пайнер, на които се появи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдна е липсата на Камелия в ТОП 10 на Сигнал. Та покрай Гласът точно тя е по-интересна и харесвана от половината номинирани. Хората я преоткриват чрез това предаване. Да не говорим, че и хит имаше.

 

Относно наградите на десетилетието- добри номинации, с няколко изключения. Нямам нищо против три от четирите големи да са номинирани за Певица- време беше да ги видим отново някъде заедно. Само Камелия липсва пак, но пък тя в няколко от тези години не беше изобщо активна. От друга страна издаде албума на въпросното десетилетие.

Още не съм решил дали ще гласувам, но сега поне изборът ще е по-лесен отколкото предния път, защото няма да се налага да се отбира от сумати песни и изпълнители, а само от няколко изброени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално, според мен, така с първо, второ и трето място ще е много по-обективно и имат повече шанс изпълнителни с по-малка "твърда" фенска маса, които обаче биха събрали обаче много втори места (да речем).

 

П.С. Г-жа Янева ... направих си труда да видя кой колко номинации има за десетилетието. Дано не е проблем, че ги публикувам:

 

Галена - 10

Емилия - 9

Преслава - 7

Глория - 6

Камелия - 6

Андреа - 5

Анелия - 5

Ивана - 5

Борис Дали - 4

Десислава - 4

Джена - 4

Цветелина Янева - 3

Емануела - 2

Константин - 2

Фики - 2

Азис - 1

Алисия - 1

Галин - 1

Гергана - 1

Илиян - 1

Крум - 1

Мария - 1

Милко Калайджиев - 1

Райна - 1

Тони Стораро - 1

Яница - 1

 

Значи тия наградки са пълна стъкмистика! Теди Александрова имаше поне два гласа във всички категории, без клип! КОРУПЦИЯ! ДОЛУ! ОСТАВКА!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално, според мен, така с първо, второ и трето място ще е много по-обективно и имат повече шанс изпълнителни с по-малка "твърда" фенска маса, които обаче биха събрали обаче много втори места (да речем).

 

П.С. Г-жа Янева ... направих си труда да видя кой колко номинации има за десетилетието. Дано не е проблем, че ги публикувам:

 

Галена - 10

Емилия - 9

Преслава - 7

Глория - 6

Камелия - 6

Андреа - 5

Анелия - 5

Ивана - 5

Борис Дали - 4

Десислава - 4

Джена - 4

Цветелина Янева - 3

Емануела - 2

Константин - 2

Фики - 2

Азис - 1

Алисия - 1

Галин - 1

Гергана - 1

Илиян - 1

Крум - 1

Мария - 1

Милко Калайджиев - 1

Райна - 1

Тони Стораро - 1

Яница - 1

Доста недооценена е Алисия. Толкова много хитове, които за разлика от повечето певици, успя да съхрани и до ден днешен се помнят много повече от всички песни на Ивана, Камелия, Глория излезли през този период. Тук има някакво величаене на певици, които отдавна не са фактор през това десетилетие, и то заради песни излезли в периода 2000-2005.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тия наградки са пълна стъкмистика! Теди Александрова имаше поне два гласа във всички категории, без клип! КОРУПЦИЯ! ДОЛУ! ОСТАВКА!
Ти наистина имаш сериозен проблем!

Това е броят ОКОНЧАТЕЛНИ номинации, които всяка звезда е получила! Не колко гласа е имало...

"Хавана - тропикана" има над 25 вота за клип... Каква Теда?!

Да не говорим, че сте гласували в албум за "Чалга пеперудки", а такъв албум не съществува... Даже и вие не знаете "творчеството" на мърдата от Лом... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, в "Песен на десетилетието" много труден избор между "Да видя какво е" и "Пак ли".

Мигом подкрепи "Всеки осъзнал", за да избегнеш дилемата :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти наистина имаш сериозен проблем!

Това е броят ОКОНЧАТЕЛНИ номинации, които всяка звезда е получила! Не колко гласа е имало...

"Хавана - тропикана" има над 25 вота за клип... Каква Теда?!

Да не говорим, че сте гласували в албум за "Чалга пеперудки", а такъв албум не съществува... Даже и вие не знаете "творчеството" на мърдата от Лом... :3fdb8960598fa63e:

Казвам, че имаше достатъчно номинации във всички категории, без тази за клип. Зачитай се по-внимателно, преди да изпадаш в истерии.

 

И аз не знам дали съществуват всичките песни, включени в темата. Повечето нищо не ми говорят, но не оспорвам съществуването им. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам, че имаше достатъчно номинации във всички категории, без тази за клип. Зачитай се по-внимателно, преди да изпадаш в истерии.

 

И аз не знам дали съществуват всичките песни, включени в темата. Повечето нищо не ми говорят, но не оспорвам съществуването им. :)

Дани е качил броят на номинациите, в които е попаднал всеки артист - примерно Галена е в 10, Преслава - в 7 и т.н. Александрова НЯМА повече гласове в нито една категория от номинираните!

И пак да попитам - гласували сте за албум "Чалга пеперудки" - може ли линк към него, обложка... :3fdb8960598fa63e:

 

И да, няма как да знаеш повечето номинирани песни - ти си по Стилиян, Адриана и Луна. Масата народ - очевидно по Глория, Анелия, Преслава и Галена. Хубава вечер!

 

Пийте си ги тия хапчета, дами и господа! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом подкрепи "Всеки осъзнал", за да избегнеш дилемата :Vishenka_05:

Според мен тя няма място там, и "Лудата", и "Мястото", и "На тебе не отказвам" са по-големи хитове, да не говорим за "Новата ти", която категорично щях да подкрепя, ако беше номинирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...