Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кама е втората най-опитна фигура в този екип. Абсолютно сдкодоумие е, такова мнение да поддържат някакви недоклатени анонимки и това да се разбира като алтернативно мнение. Не може някакво анонимно нищо, да мишкува тук 10 години и да провокира ежедневни скандали, които модераторите имат пълното право да изчистят и това да не се случва. Време е форумът да се замисли за радикални действия спрямо теб. Защото резултатът е ето това....

...... мишката иска бан, щото не може да спори, не може да носи на хейт, не може да трае постове за Камелия и от 10 години присъствието му тук е само и единствено фекалометно. Ако се банира човека за това свое мнение, правя веднага тема за твоето перманентно отстраняване. И без драми, мрънкане, ред сълзи, ред сополи. Знаеш прекрасно какво правиш от години и как те толерират модераторите.

Мишка ще викаш на сина си.Ясно ли ти е.Побъркваш се ,че има кой да казва истината за оная Гарга.

Ще правиш теми само у вас на масата с ракията .Единственото ти разнообразие у Видин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Номинациите в първите три категории са готови! Моля, изчакайте следващите, след малко качвам, тогава ще гласувате! :Vishenka_05:

Засега изглеждат много добре, по мое мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не пренебрегвай Рики заради Яница. Тя кога ще види такива хитове, когаааа? :girl_cry2:

 

Ти пък. Рики си е Рики, ама Яни си е ИМПЕРАТРИЦА. Рики още е брал кактуси да вари домашна текила на село, когато си е мечтал да прави хитове като Яница като порасне!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък. Рики си е Рики, ама Яни си е ИМПЕРАТРИЦА. Рики още е брал кактуси да вари домашна текила на село, когато си е мечтал да прави хитове като Яница като порасне!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Така е, кралицата е една! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинациите в първите три категории са готови! Моля, изчакайте следващите, след малко качвам, тогава ще гласувате! :Vishenka_05:

Засега изглеждат много добре, по мое мнение!

Как може в Балада да е С кое право, вместо Болка в минути?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахахахаха.

 

Сюжетът на видеоклипа представя драматична любовна история между мъж и жена, в

която мъжът изневерява на любимата си. Разбирайки за изневярата, тя решава да му

отмъсти. На зрителя много детайлно се разказва историята – кадрите показват жена в

оскъдно еротично бельо, близък план с детайли от женското тяло, мъж и жена в интимни

пози, алюзия за любовна игра с елементи от различни сексуални фетиши – женски обувки,

връзване на ръце, изсипване на бели перли в устата на момиче, събличане на женско тяло

чрез разкъсване на бельото й (подробно показано с множество близки кадри), детайл на

мъжка ръка, между пръстите на която се размазва бяла на вид течност след предполагаем

полов контакт.

Следват сцени, в които мъжът се облича – закопчава ризата си, връзва обувката си,

поставяйки крак между краката на полуголата си партньорка. Разбирайки за изневярата,

героинята на изпълнителката решава да си отмъсти. Заедно с любовницата, връзват

прегрешилия за дъска, наподобяваща разпятие. С нож е пробита вързана над главата му

туба и върху него се излива бензин. Мъжът е запален на своеобразното разпятие като акт на

наказание за изневярата.

Следват кадри на изгарящия, както и на изпепелената му ръка, а благоверната любима

танцува върху прахта му. Финалната сцена представя изпълнителката в оскъдно облекло,

която върви към камерата, а зад нея е горящият кръст. Текстът към песента говори по-скоро

за отмъщение, свързано с нанасяне на щети на новия автомобил на неверния мъж, но клипът

представя на зрителя далеч по-тежко отмъщение – изневерилият бива вързан, подпален,

изгорен.

 

Из лирически преразказ с елементи на литературен въпрос от СЕМ на "Върнах ти го". Толкова много говежди изпражнения, и нито дума за основното актово лице на клипа - Лампата.

 

Скандализиран съм.

 

Почти 8 милиона за този скандал, нека ги направим 100 до края на месеца!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може в Балада да е С кое право, вместо Болка в минути?
Айде, започна се... Все едно аз държа да бутна Галя?! :mf_surrender:

"С кое право" - 8 точки, "Болка в минути" - 5!

Така сте гласували!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинациите за десетилетието са готови!

Много държа да отбележа предварително, че съм броила ВАШИТЕ гласове. Никого не съм "бутала", никого не съм "ощетила"!

Гласувайте! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинациите за десетилетието са готови!

Много държа да отбележа предварително, че съм броила ВАШИТЕ гласове. Никого не съм "бутала", никого не съм "ощетила"!

Гласувайте! :3fdb8960598fa63e:

Не можа ли да набуташ Камелия в певица? :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрай с номинация за Песен. :Vishenka_05:

Който гласува за нея, ще му пратя гола снимка!

Нали правех тъпи теми? Какво е това вълнение...

И доколкото помня, вече не ти пукаше за Андреа... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокирана съм от себе си, не гласувах за Преслава във всички възможни категории :lol: Тъпо, че номинирана за песен е "Като за финал", която не ми е от най-любимите й песни, но така сме гласували.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокирана съм от себе си, не гласувах за Преслава във всички възможни категории :lol: Тъпо, че номинирана за песен е "Като за финал", която не ми е от най-любимите й песни, но така сме гласували.

 

В песен подкрепи Галена. Истинска изменничка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...