Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И не само за него :whistling:

 

Тоя път ще даде вот според мен:D

Доста номинации има Камелия. Явно най-добрият нейн продукт за последните десет години е "Фалшива кожа". В секс символ почти на сто процента ще победи. :naked:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може "Пробвай се" да е няма в номинация за дует. :mf_surrender:

 

Така сте гласували. Аз никой не бутам и никой не ощетявам!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокирана съм от себе си, не гласувах за Преслава във всички възможни категории :lol: Тъпо, че номинирана за песен е "Като за финал", която не ми е от най-любимите й песни, но така сме гласували.

 

И аз също. Дори и гласувах за Галя в албум. 1000%20(29).gif

Ама държа да подчертая и винаги съм казвала, а може и тревиално да звучи 1000%20(29).gif...........ама харесвах я тогава и сега е бледа сянка на тогашната Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и Светльо от "Експоуз"... :3fdb8960598fa63e:

Райневи бяха доста активни.

 

Боже :roll1: :roll1:

 

Песента, която овърша 2012 наравно с някаква, която никой не помни. Погром!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже :roll1: :roll1:

 

Песента, която овърша 2012 наравно с някаква, която никой не помни. Погром!

Аз много харесвам "Няма да съм друга" от дуетите, но и тя не събра достатъчно точки.

Всъщност няма слаба песен в номинацията за дует.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли Глория, Десислава и Ивана защо са в номинациите за певица? И трите еднакво количество гласове, но по-малко от останалите 5 номинирани...
Десислава и Емилия - по 10. Глория и Ивана - по 9.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам "Няма да съм друга" от дуетите, но и тя не събра достатъчно точки.

Всъщност няма слаба песен в номинацията за дует.

 

Ти междудругото трябваше да сложиш някакво ограничение на хората, имащи право да гласуват - от рода на 200 поста примерно. Защото сега ще се появят много фейк профили и фантоми и ще обърнат везните по нечестен начин. Винаги така става. Примерно има един vampire, дето постовете му са само, като има награди. И само за Преслава гласува. И много други такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти междудругото трябваше да сложиш някакво ограничение на хората, имащи право да гласуват - от рода на 200 поста примерно. Защото сега ще появят много фейк профили и фантоми и ще обърнат везните по нечестен начин. Винаги така става. Примерно има един vampire, дето постовете му са само, като има награди. И само за Преслава гласува. И много други такива.
В оформянето на номинациите имаше един пост на потребител, който е гласувал само в темата. И толкова. Не го зачетох. И тук няма да зачитаме гласове на фантоми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти междудругото трябваше да сложиш някакво ограничение на хората, имащи право да гласуват - от рода на 200 поста примерно. Защото сега ще се появят много фейк профили и фантоми и ще обърнат везните по нечестен начин. Винаги така става. Примерно има един vampire, дето постовете му са само, като има награди. И само за Преслава гласува. И много други такива.

И други ограничения трябва да има, да не казвам какви. Представям си, ако се направи гласуване за всички години от жанра, какви фантасмогории ще прочета. :mf_surrender:

Аз няма да гласувам този път. Уважавам труда на Янева и нея като потребител, но ми стана лошо, като отворих и видях масово как се гласува. Няма да конкретизирам какво точно ми направи впечатление. Е там, всеки да си подкрепя фаворитките и туй то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не вади ли двата какички от номинации ? :1000 (1):
- Номинираните са 5 на брой. Там, където са посочени повече от 5 опции в категория, са налични проекти/ изпълнители с еднакъв брой точки, достатъчни за номинация.

По 9 гласа за всяка са достатъчни да влязат в надпреварата. Щом не желаете, не гласувайте за тях!

 

И не са какички, а лелчинки! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И други ограничения трябва да има, да не казвам какви. Представям си, ако се направи гласуване за всички години от жанра, какви фантасмогории ще прочета. :mf_surrender:

Аз няма да гласувам този път. Уважавам труда на Янева и нея като потребител, но ми стана лошо, като отворих и видях масово как се гласува. Няма да конкретизирам какво точно ми направи впечатление. Е там, всеки да си подкрепя фаворитките и туй то.

И аз те уважавам безкрайно. Но не смятам, че тук си прав. Номинациите очаквах да са някакви фрапантни и странни, имайки предвид агитациите и злобата да се провали темата и да ми се "докарат нерви"... Не виждам някой незаслужил. Още повече, че малко или много, всеки си подкрепя фаворитките, разбира се. Ти беше гласувал за Глория, както и много други - резултатите са налице, тя е в доста и все престижни категории.

Разбира се, имаш правото да не гласуваш, просто си говорим! С теб се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И други ограничения трябва да има, да не казвам какви. Представям си, ако се направи гласуване за всички години от жанра, какви фантасмогории ще прочета. :mf_surrender:

Аз няма да гласувам този път. Уважавам труда на Янева и нея като потребител, но ми стана лошо, като отворих и видях масово как се гласува. Няма да конкретизирам какво точно ми направи впечатление. Е там, всеки да си подкрепя фаворитките и туй то.

 

Абе, я отивай да гласуваш. :slapin:

 

Айде, и без това е скучно тая вечер.

 

Нима те учудва, че всеки си гласува за любимките? И все пак немалко хора са се постарали да бъдат обективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста номинации има Камелия. Явно най-добрият нейн продукт за последните десет години е "Фалшива кожа". В секс символ почти на сто процента ще победи. :naked:

Еми извинявай, ама такъв проект е един на сто. Текст, музика (макар и кавър), клип, артистично присъствие... Най-силното на Камелия през последните десет години заедно с Изпий ме цялата -като краен вариант.

Иначе да, учудващо има доста номинации, предвед хейта тук към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Номинираните са 5 на брой. Там, където са посочени повече от 5 опции в категория, са налични проекти/ изпълнители с еднакъв брой точки, достатъчни за номинация.

По 9 гласа за всяка са достатъчни да влязат в надпреварата. Щом не желаете, не гласувайте за тях!

 

И не са какички, а лелчинки! :Vishenka_05:

Ми реално без тях са 6 (пак е повече от 5, макар последните две да са с равни гласове).

А има хора, които си гласуват за тях, а ако ги нямаше, трябваше да подкрепят друга номинирана (и може би гласовете им щяха да имат повече значение в битката за наградата, отколкото сега).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми извинявай, ама такъв проект е един на сто. Текст, музика (макар и кавър), клип, артистично присъствие... Най-силното на Камелия през последните десет години заедно с Изпий ме цялата -като краен вариант.

Иначе да, учудващо има доста номинации, предвед хейта тук към нея.

Никой не спори, хубав е - номинации за текст, клип и кавърверсия. Че освен Лукас, кой я хейти?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз те уважавам безкрайно. Но не смятам, че тук си прав. Номинациите очаквах да са някакви фрапантни и странни, имайки предвид агитациите и злобата да се провали темата и да ми се "докарат нерви"... Не виждам някой незаслужил. Още повече, че малко или много, всеки си подкрепя фаворитките, разбира се. Ти беше гласувал за Глория, както и много други - резултатите са налице, тя е в доста и все престижни категории.

Разбира се, имаш правото да не гласуваш, просто си говорим! С теб се получава.

Ще си помисля. Ако гласувам - то ще е само заради теб и труда, който положи. Както и за заслужилите изпълнители. Сама се сещаш колко богат арсенал от изпълнители и песни предложих... и накрая просто идват някакви и си гласуват за певачките си, правят го и сега. А да ги попитам, певачките им кога ще направят концерт като този на Глория в НДК и кога ще продадат към днешна дата толкова, колкото тя продаде от "Пясъчни кули"?! По същия начин се гласува и Нереализираните. "Закъснях" е песен, която не заслужава такива оценки.

И казвайки всичко това, не се мазня нито на Янева, нито на Ивана. С Янева се знаем от сто години и винаги сме се уважавали. Когато се скара с някого като оня ден, не й отива, не го одобрявам, но това е тя и не ми пречи пак да я уважавам, включително и за това, че раздвижва нещата с разни теми, които обаче малко хора оценяват подобаващо. За всяка една номинация трябваше да има аргументация, която да е минимум от еди-колко си знака, поне 3 изречения. Тогава да видим. Вярно, просто форумска класация, ама айде аман от любимките на тоя и оня... Къде е Тони Дачева примерно за пеене на живо, къде са още един куп изпълнители и песни... Пак най-баналното. Конкретни неща ми направиха впечатление от конкретни потребители, имащи себе си, видиш ли, за обективни.

Трябваше да направиш една категория за събитие на деситилетието... там сигурно кой знае каква простотия би спечелила, но не и концертът на Глория примерно, който тук е тотално пренебрегнат и забравен, както е и от самата фирма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави номинации и показващи какво се харесва и какво остава. Много се кефя, че Емилия е почти навсякъде. И "Смелите", "Да бях от гадните" и "Обичай ме", както и живото пеене си казват думата. Текстът определено трябва да е за нея, както и баладата. Ще гласувам по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...