Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От всеки човек има какво да се научи. Тия демонстрации на самочувствие не правят добро впечатление.
Със сигурност е така! Просто ми става мъчно за Татяна, която съсипвате понякога!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Прекалявате с тая Преслава не е изскарала нищо особено да е на първо място дори Джулия и Лорена правят същите гледания за 3 дни пък и за нехаресванията нали бяхтe много сигурни че са купени и ще се махнат като гледам още са там и растат с пълна скорост просто Преса изкара поредния боклук която няма да има и месец живот
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност е така! Просто ми става мъчно за Татяна, която съсипвате понякога!

Заставам зад теб. Не знам с какво ги провокира толкова, но от една година Тоти обира пешкира във форума за целия жанр.

 

И не мисля, че Галена би купила дислайкове. Тези номера се въртят от човека който потдържа канала. Самите чалжарки не вярвам да се занимават

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави и "Ку-ку" бенд ще имат концерт в зала O2 Арина в Лондон на 9 юни

Еее, да еба, да го направи една седмица по-късно, тъкмо ще съм приключил семестъра. :gun_bandana:

 

Иначе това ще е нещо велико, българи в зала с капацитет 20к в най-големия европейски град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е забавно, когато Преславови са си повярвали, че тяхната пак се е върнала на върха, а реалността е съвсем различна и дори Фики е над нея. :rolleyes: От еуфорията ви от петък вечер няма и следа. Наистина се посмях - YouTube сега пък бил бъгнат. Като правеше абсолютно нереалните 1 млн. гледания за 2 дена на предната песен не ви беше бъгната Тубата, а? Гледанията на новата песен са абсолютно нормални за песен на Преслава или забравихте как преди 3-4 години една Джена правеше от раз 10-на милиона на хитовете си, а Преслава се колебаеше около 4-5 млн. на своите хитове. Да не говорим за Галена, Галин, Фики и Теди Ал. - терминаторите на Ютуб.

 

Направих си труда да видя през отделните години на кое място по гледания се позиционира най-гледаната песен на Преса. Та ето ги:

-2014 - Моето слабо място - 12 място

-2015 - На тебе не отказвам - 10 място

-2016 - Няма да ти пиша - 16 място

-2017 - Не се изтриваш - 4 място

 

Та изводът - Преса никога не е била от най-силните в YouTube с едно единствено изключение - "Не се изтриваш". Не ви ли е малко странно - МСМ, която гърмеше отвсякъде и то години наред, извън топ 10, а Скъпата кола с някакъв умопомрачителен рекорд? Всеки незаслепен от нейната особа може лесно да установи на какво се дължи това меко казано фрапантно изключение. И отговорът със сигурност не се крие в някаква мега хитовост на тази песен - всяко едно ходене на дискотека ще ви го докаже. А големият резил ще дойде на някой следващ концерт, ако тя реши да я изпее, но се съмнявам да го направи честно казано, защото й е ясно какъв надут балон е. ;)

 

Тръгнал фен на Галена да говори за надути балони :roll1:

Значи по твоята логика само Галена може да прави гига хитове,никой друг.А и там редовните купувачи на гледания Теда и Фики?Ти сериозно ли?

Факт е,че Преслава не е била в най-силната си форма последните години,особено през 2016,но това не значи , че винаги ще е така.Приеми го най-после.

Гледанията при Преслава никога не са били фактор,имала и песни със малки гледания за времето,които са били страшни хитове и са имали силен прием.

По тази логика къде й е приемът на Дъбос на концерта?Нали има 9.5 милиона?Това не е ли надут балон да не говорим,че и на живо не може да я изпее.

Било се пеело на баладата,ами то и "Не се изтриваш" се пееше ама тук се говорят всякакви простотии само и само да се омаловажи успехът на Преслава.Тя като подаде на публиката не се ли пееше?Песента с 10 милиона "Коя" не беше ли посрещната супер вяло след като беше голям хит?Хайде моля ти се.

По вашата логика по приемът на дуета "Тук жена му пази" трябва да почнем да го изкарваме хита на годината,дуета на десетилетието както вие обичате да си преувеличавате.

Изводът-Преслава никога не е била най-силните в youtube-ФАКТ,но сто пъти по-добре НЕсилна в youtube и силна на сцената,където се кефят на песните й.

И още един факт,най-гледаната песен БЕЗ видеоклип в канала на Планета-МСМ,която заслужено си е получила гледанията по простата причина , че е един от най-големите хитове и все още се слуша,колкото и да не ви изнася.

Теда и Фики могат да си седят с купените милиони и да се топлят през зимата,че за един сезон и песните им потъват в забрава.

А и все още Преслава,НЕсилната в гледания държи рекорда за гледания през първите 24 часа и ВЪПРЕКИ опитите на някои хора да саботират последната й песен пак има по-висок начален интерес от просташкото ви шоу,което точно описва поведението ти на ощипана девойка от както "Не се изтриваш" е излязла!

И дай сега защото Пламбата имал съмнение в гледанията на "Не се изтриваш" никой да не се радва на успеха й , никой да не казва нищо за нея.Гледай си в паницата,защото си обсебен и от доста време те забелязвам , че не си се спрял да лаеш срещу тази песен,явно ти е болна тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забележете как Шушана беше истерия, дори по-голяма от песните на Азис, дори по-одобрявана и харесвана. И няколко месеца по-късно се забрави отвсякъде и е тотално писнала на хората.

 

Версията на Наско прави по 30-35К, а на Преслава около 15К. Странно ми е, защото на Азис песните години по-късно правят в порядъка на 80-100 хиляди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забележете как Шушана беше истерия, дори по-голяма от песните на Азис, дори по-одобрявана и харесвана. И няколко месеца по-късно се забрави отвсякъде и е тотално писнала на хората.

 

Версията на Наско прави по 30-35К, а на Преслава около 15К. Странно ми е, защото на Азис песните години по-късно правят в порядъка на 80-100 хиляди.

Азо си купува постоянно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че Фики пак купува гледания - Преслава е на първо място в Трендинг, а прави по-малко от него.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че Фики пак купува гледания - Преслава е на първо място в Трендинг, а прави по-малко от него.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

да си в трендинга не означава нищо !

 

 

трендинга не помога на гледанията

#2 В „НАБИРАЩИ ПОПУЛЯРНОСТ”

има едва 300 к за 5д.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

да си в трендинга не означава нищо !

трендинга не помога на гледанията

#2 В „НАБИРАЩИ ПОПУЛЯРНОСТ”

има едва 300 к за 5д.

Избира се най-гледания клип от даден канал. Това е принципа на Трендинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгнал фен на Галена да говори за надути балони :roll1:

Значи по твоята логика само Галена може да прави гига хитове,никой друг.А и там редовните купувачи на гледания Теда и Фики?Ти сериозно ли?

Факт е,че Преслава не е била в най-силната си форма последните години,особено през 2016,но това не значи , че винаги ще е така.Приеми го най-после.

Гледанията при Преслава никога не са били фактор,имала и песни със малки гледания за времето,които са били страшни хитове и са имали силен прием.

По тази логика къде й е приемът на Дъбос на концерта?Нали има 9.5 милиона?Това не е ли надут балон да не говорим,че и на живо не може да я изпее.

Било се пеело на баладата,ами то и "Не се изтриваш" се пееше ама тук се говорят всякакви простотии само и само да се омаловажи успехът на Преслава.Тя като подаде на публиката не се ли пееше?Песента с 10 милиона "Коя" не беше ли посрещната супер вяло след като беше голям хит?Хайде моля ти се.

По вашата логика по приемът на дуета "Тук жена му пази" трябва да почнем да го изкарваме хита на годината,дуета на десетилетието както вие обичате да си преувеличавате.

Изводът-Преслава никога не е била най-силните в youtube-ФАКТ,но сто пъти по-добре НЕсилна в youtube и силна на сцената,където се кефят на песните й.

И още един факт,най-гледаната песен БЕЗ видеоклип в канала на Планета-МСМ,която заслужено си е получила гледанията по простата причина , че е един от най-големите хитове и все още се слуша,колкото и да не ви изнася.

Теда и Фики могат да си седят с купените милиони и да се топлят през зимата,че за един сезон и песните им потъват в забрава.

А и все още Преслава,НЕсилната в гледания държи рекорда за гледания през първите 24 часа и ВЪПРЕКИ опитите на някои хора да саботират последната й песен пак има по-висок начален интерес от просташкото ви шоу,което точно описва поведението ти на ощипана девойка от както "Не се изтриваш" е излязла!

И дай сега защото Пламбата имал съмнение в гледанията на "Не се изтриваш" никой да не се радва на успеха й , никой да не казва нищо за нея.Гледай си в паницата,защото си обсебен и от доста време те забелязвам , че не си се спрял да лаеш срещу тази песен,явно ти е болна тема.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че Фики пак купува гледания - Преслава е на първо място в Трендинг, а прави по-малко от него.

По твоята логика как може да сме сигурни, че Преслава не си е купила първото място в трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По твоята логика как може да сме сигурни, че Преслава не си е купила първото място в трендинг.

Това не може да се купи :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половинката на претендента за световната титла в супертежка категория на професионалния бокс Кубрат Пулев - Андреа, натри носа на Митко Пайнера, като подписа с чуждестранни продуценти. Поп-фолк певицата си тръгна от "Пайнер" преди време след скандал с шефа на фирмата, а към днешна дата вече е част от румънска компания.

 

“Щастлива съм, че имам в момента свободата и възможността да пътувам всяка седмица до Букурещ.Подписах тези дни договор с румънски продуценти. До края на годината са планирани интервюта, гостувания в румънските телевизии и радиа, които се скъсват да въртят моите парчета", похвали се Андреа.

sportal.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...