Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази песен ще е на ниво - "Нашето любов е", тоест - популярна песен и нищо повече.

 

 

После стереото бил злобен. Тази песен не е на нивото НЕ СЕ ИЗТРИВАШ

 

до 18:00 едва ли ще прави 400 к :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, но е нищо повече от една хубава песен. :)

Не мога да ви разбера хем ви харесва, хем я плюете. Дори Фиклена я хареса и в Кърджали гърми. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като пусне по-слаб проект всички си мълчите. Сега за пореден път пусна силна песен и се почнаха с негативните коментари и опити за подигравка. Явно добре си е свършила работа. Пак ще има повече гледания от последните проекти на Галена, Джена, Анелия, Емилия и други. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като пусне по-слаб проект всички си мълчите. Сега за пореден път пусна силна песен и се почнаха с негативните коментари и опити за подигравка. Явно добре си е свършила работа. Пак ще има повече гледания от последните проекти на Галена, Джена, Анелия, Емилия и други. ;)

Силна песен??

3 к Дислайка

Я вижте в Сигналбг 35 КОМЕНТАРА??не предизвиква голям интерес

Хубава песен и ДО ТАМ..

 

Признавам си ' Не се изтриваш' е мега хит. Нo като цяло пеcните й ca еднакви, cкучни и бoзави, напълно oтрaзявaщи caмата нeя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силна песен??

3 к Дислайка

Я вижте в Сигналбг 35 КОМЕНТАРА??не предизвиква голям интерес

 

Хубава песен и ДО ТАМ..

Да, 2300 купени от теб, дори най-вероятно повече защото по едно време пак скачаха много бързо. :3fdb8960598fa63e: Не вярвам да има повече от 300 реални дислайкове.

Нали след 6-те победи на Преслава и ''Не се изтриваш'' сигнал беше един сайт в който влизат и гласуват максимум 50 души. 35 от 50 е супер. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава като пусне по-слаб проект всички си мълчите. Сега за пореден път пусна силна песен и се почнаха с негативните коментари и опити за подигравка. Явно добре си е свършила работа. Пак ще има повече гледания от последните проекти на Галена, Джена, Анелия, Емилия и други. ;)

 

Мхм, толкова голям е хит е, че чакам да видя коя чужда песен др седмица. Може би на Рики новата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще е абсолютен хит, а за предишните й песни-може да са забравили у вас. Снощи не изпя нито една чужда песен, а излиза два пъти. Дори на "Без теб" всичко живо избухваше. На"Кажи, здравей" и "От мен питието", които от тук си мислех, че никой не помни, хората крещяха. Накрая като закри с "Лъжа е"... Пак беше плейбек повечето, честно казано не ми пука. Тя, Галена и Камелия си пеят всичко, не като останалите с един актуален хит по пет пъти, защото не си вярват. Тъй че тъпите коментари тук и разни класации дооооста замъгляват очите. Зле е жанра в медиите и по концерти, но в дискотеките няма кой да ги бутне. Абсолютно от тук нататък не чета глупости, нищо общо няма с реалността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще стане след 2 дни?

 

След 2 дни тук започваме да говорим само за Камелия и така чак до баловете. И понеже в Пайнер депресията ще е масова натиснаха Преслава да пусне поредната боза, с поредният еднакъв с предишния клип, с поредните мъже в костюми, с поредната разкроена рокличка, с която поне да топли чикиджиите, които са и фенчета. Щото в музикален план това си е гнусен кавър, на който след 6 месеца и името няма да се помни, а безпомощността на Пайнер да направят каквото и да е срещу Камелия води до този плачевен резултат, за най-бутаната и толерирана тяхна изпълнителка (не певица, тя отдавна не е певеца). И ако ще да се брои до второ пришествие, в неделя като брояча на GRAB закове на 1,5 милиона зрители, от броенето няма да има никакъв смисъл. Те това са простите неща в чалгата днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да се стягаш, какви са тия пораженчески постове. :3fdb8960598fa63e: Напоследък взе да се излагаш и ти с прогнозите нещо, това новото на Преса доникъде няма да я докара, мога да ти се подпиша. :whistling: Иначе като песен не е много лоша, признавам, но това е само защото я сравнявам с последните й бози (всички от "На тебе не отказвам" насам).

 

:helpsmilie:

 

Пламба, новата е по-добра от "Не се изтриваш", и двамата мислим така - оттам и прогнозата ми, че ще е по-голям хит. Честно, шокиран съм от слабите гледания през нощта, чак подозирам, че има някакъв бъг в youtube. Та тя имаше 70К само за 2 часа, какво бих могъл да си помисля?

 

Значи, ако "Обратно в играта" направи само 300К за 24 часа, то ще имаме неопревержимо доказателство, че в първите дни на "Не се изтриваш" е имало купени гледания. То е нереално просто и ще противоречи на всякаква логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще е абсолютен хит, а за предишните й песни-може да са забравили у вас. Снощи не изпя нито една чужда песен, а излиза два пъти. Дори на "Без теб" всичко живо избухваше. На"Кажи, здравей" и "От мен питието", които от тук си мислех, че никой не помни, хората крещяха. Накрая като закри с "Лъжа е"... Пак беше плейбек повечето, честно казано не ми пука. Тя, Галена и Камелия си пеят всичко, не като останалите с един актуален хит по пет пъти, защото не си вярват. Тъй че тъпите коментари тук и разни класации дооооста замъгляват очите. Зле е жанра в медиите и по концерти, но в дискотеките няма кой да ги бутне. Абсолютно от тук нататък не чета глупости, нищо общо няма с реалността.

 

Вечното оправдание - плейбек. Ако беше Галя, да си я разчекнал, но щом е кокошопомазаната, не ти пука, а?

 

Докато не мръднат от дискотеките, жанра е пълна скръб и за съжаление това е реалността, така че изчезни на секундата с несъстоятелността си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам предпратки в текста в новата песен на Преслава към колежки, че се връща обратно в играта и ще мачка всичко наред, а също ме кефи и визията с очилата която символизира, че е втората Лили Иванова, а колежките и нека се мислят за Генерали, Босове и Капитани и да стават смешни... Преслава е велика !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам предпратки в текста в новата песен на Преслава към колежки, че се връща обратно в играта и ще мачка всичко наред, а също ме кефи и визията с очилата която символизира, че е втората Лили Иванова, а колежките и нека се мислят за Генерали, Босове и Капитани и да стават смешни... Преслава е велика !

 

Това вече го четохме в другата тема, и никак не е оригинално и интересно, та да ни го натрапваш и тука.

 

Нещо по-адекватно? Точно Преса не е излизала от играта, да не кажем че само тя си я играе вече, в какво точно влиза обратно?
Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

 

Пламба, новата е по-добра от "Не се изтриваш", и двамата мислим така - оттам и прогнозата ми, че ще е по-голям хит. Честно, шокиран съм от слабите гледания през нощта, чак подозирам, че има някакъв бъг в youtube. Та тя имаше 70К само за 2 часа, какво бих могъл да си помисля?

 

Значи, ако "Обратно в играта" направи само 300К за 24 часа, то ще имаме неопревержимо доказателство, че в първите дни на "Не се изтриваш" е имало купени гледания. То е нереално просто и ще противоречи на всякаква логика.

виж в сигнал.бг има само 35 коментара. Това е ниво Татяна. Какъв мега хит ви гони :mf_surrender: Аре бас за 1 месец дори няма да прави колкото Емануела !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечното оправдание - плейбек. Ако беше Галя, да си я разчекнал, но щом е кокошопомазаната, не ти пука, а?

 

Докато не мръднат от дискотеките, жанра е пълна скръб и за съжаление това е реалността, така че изчезни на секундата с несъстоятелността си.

Честно казано отдавна приех, че тази музика няма да види турнетата и големи концертни зали, но след пет дни работа снощи ми беше дадено това, за което си бях платил - забавление.И Галена ми дава същото в дискотеката, просто има няколко, които знаят как се прави. Минах и възрастта да ми пука коя е идол, певица или да броя гледания. Но щом ми пее 20 песни и на всички ми се иска да не свършва, смея се и се разбиваме с приятели, то жената си е свършила работата. Новото парче е поредното добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно при този клип се видя, че манипулацията в YouTube е супер лесна, а в Рамания пак за огромни гледания и рекорди се говори... :1000 (29):

Все пак съм на мнение, че песента действително има шанса да е хит, но не и на нивото на "Не се изтриваш", която също не завърши като някакъв титаничен хит, който хората ще помнят. Чалгата в по-голямата си част е такава вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гушка ли те друга" имаше 11К плюса още вечерта, в която излезе - съответно и повече гледания.

 

И на мен ми хареса от първо слушане и не ми е омръзнала до днес, но имам високи критерии.

 

О, извинявай тогава, че давам мнение - аз, един човек с ниски критерии.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...