Jump to content



Online: Емилия - По-силна ставам


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Прекрасна е! Като музика е точно в стилът на "Просто те убивам", която също е гръцки кавър, само, че на тази не се сещам как се казваше оригинала, иначе и той е адски добър. Май беше една песен на Паула? Текста пък е в стилът на "Смелите си имат всичко", нещо подобно ми е като тематика. Определено много ми хареса! Това е Емилия, която си познаваме и обичаме! Браво! Страхотен проект! Добре започва годината и за нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна изненада. Получават ѝ се песните с такава тематика.

Има две неща обаче, които не ми допадат. Даже доста.

Много слаб аранжимент в припева, губи се мелодичност и се усеща.

Можеше и да мине без циганиите на Стораро. Определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде обикновена ми е, няма нищо впечатляващо. Естествено, става за слушане, в сравнение с цялата помия, която се излива, но е под нивото на "Смелите си имат всичко", "Да бях от гадните".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен! Емилия ме изненада много приятно, не че съм очаквал нещо по-различно от този нейн проект.

Единствено извивките на Тони Стораро не ми се връзват много, трябваше да си оставят песента изцяло поп-рок, без подобни орнаменти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече ми писна от виенето на Стораро в песните на Ема.. аман вече. Песента ми харесва повече от последните и' няколко, но не като другите и' силни песни.

След като се раздели с Коко, вижда се че клиповете са и' много евтини... но какво да се прави. Дано има още хубави песни в албума, за да оправдаят разочарованието ми от нея в последните две години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сила! След предната тупалка, която гърми по дискотеките това вече е класа, перла в желязната дискография и се надявам да влезе в дискотеките. Видеото си е тв версия, но съм ok и с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба тв версия, тая супер яка песен не заслужава подобна реализация.

Да бяха отишли на Витоша с един дрон щяха да направят къде-къде по впечатляващ клип за по-малко пари. Но от "екипа" й какво може да се очаква, не си взеха поука от няколкото провала последните години и продължават да подценяват феновете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече ми писна от виенето на Стораро в песните на Ема.. аман вече. Песента ми харесва повече от последните и' няколко, но не като другите и' силни песни.

След като се раздели с Коко, вижда се че клиповете са и' много евтини... но какво да се прави. Дано има още хубави песни в албума, за да оправдаят разочарованието ми от нея в последните две години.

“Всъщност песента е готова от почти 2 години, а видеото заснехме миналата година точно на 26 януари с екипа на Ники Скерлев. Хора около мен няколко пъти ме караха да я пусна още през 2017, но аз мисля, че точният момент назря и нямам търпение да видя и чуя реакциите на публиката”, споделя Емилия пред www.planeta.tv.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е една от най-величаните певици във форума, без да го е заслужавала в голям процент от случаите! :mf_surrender: Представям си на какво щяха да бъдат направени Преслава/ Галена/ Камелия/ Ивана/ Десислава, ако някоя от тях беше записала и видеореализирала целия микс на Наско Ментата, примерно.

 

Колкото до новата песен - чували сме тези фрази от текста по сто пъти - "ножа в гърба", "ставам, продължавам", "от грешки уча се", "по-силна ставам"... :3fdb8960598fa63e: До болка дъвкано, скучно и еднообразно. Слаб аранжимент, като видео - нищо особено, да не говорим, че пак е кавър. :1000 (19): Доста гръцки кавъри е направила в годините, при това - станали нейни визитни картички. Но никой няма да я анатемоса за това, защото е Емилия и никога не се е бъркала в работите и сметките на любимките ви. А още първата масово известна нейна песен е "Нежни устни" (взета от Наташа Джорджевич, ако не се лъжа), после "Не виждам", "Само с теб", "История", "Ти си луд", "Смелите си имат всичко", "Просто те убивам", "Да бях от гадните", "Без въпроси", "Как да изтрезнея", "Грешница", "Втори дубъл", "По твоите следи", "Искаш ли", "Ще рискувам", "Дори и да боли", "Преди да ме убиеш", "Птица бяла", "Осмелявам се" са все кавъри. При това само за тях съм сигурна, сигурно има и още!

 

Да, приятен глас, но чак пък такова захласване по нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е мойта песен това. Единствено текста е добър, но и той не спасява положението.

Видеото е скандално слабо за изпълнител, който има зад гърба си клипове като "Не виждам" и то преди цели 15 години. Време е да спре да работи със Скерлев, колкото и сантиментална да е.

 

Общо взето "Калифорния" и "Специално за всяка" все пак се наложиха и не бяха лошо, а "Напусни" поне в началото успя да ме зариби. Но, поне в моите очи, Емилия е в голяма творческа дупка още от 2016 насам. Надявах се през новата година да й тръгне добре, но специално тази песен едва ли ще я слушам много. След силната поредица от 2012 - 2015 следващите вече поне 5-6 песни не са това, с което ми стана любимият изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е мойта песен това. Единствено текста е добър, но и той не спасява положението.

Видеото е скандално слабо за изпълнител, който има зад гърба си клипове като "Не виждам" и то преди цели 15 години. Време е да спре да работи със Скерлев, колкото и сантиментална да е. Визията тука определено куца много, особено с перуката.

 

Дай сега като са решили, че е "рок балада" и айде веднага ще я направят на рокерка с китари, черепи, кърпи и кожени клинове. Общо взето доста елементарно е замислено видеото, което също дърпа доста надолу в моите очи сингъла.

Една "Не се променям", която също е снимана в студио, е доста по-добре направен и приятен за гледане клип, макар и не особено добрите визии и там. : D

 

P.S."Калифорния" и "Специално за всяка" все пак се наложиха и не бяха лоши песни, а "Напусни" поне в началото успя да ме зариби. Но, поне в моите очи, Емилия е в голяма творческа дупка още от 2016 насам. Надявах се през новата година да й тръгне добре, но специално тази песен едва ли ще я слушам много. След силната поредица от 2012 - 2015 следващите вече поне 5-6 песни не са това, с което ми стана любимият изпълнител.

 

Моля някой модератор да изтрие горния ми пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако го беше изпяла Глория, защото прилича леко на нейния стил, щяхте да негодувате колко е банално и клиширано.

Грам не става, Емилия може да си пусне в новия канал на Планета "Само с теб" за профилактика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно има пренасищане наистина, последните песни щяха да са тотални хитове преди няколко години, сега нищо не ви харесва. Преслава нацели по някаква случайност песен, дето се върти по сто пъти, така като гледам дори "Шушана" отшумява. И това е с музиката като цяло дори. При мен обаче е точно като преди и се радвам, че мога да се кефя със същата емоция на жанра. Комерсът е в повече, но ето рок балада, вие пак банално. Какво по-точно се очаква да ви изпеят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...