Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не знам по софийските и нагоре като цяло училищата как е, но тук имаме от всичко. Но ми прави впечатление, че от 7 клас се тръгва по кафенетата и от 8ми по дискотеките... аз на кафе и дискотека тръгнах в 9 клас и то тогава нередовно :mf_surrender:

Сега от 5 клас цигари пушат. :o Правят се на големи. :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз 8 срещу 9 клас научих цигарите, а по кафета редовно 11 клас, не че 9 и 10 ти не ходих ама бях зубар. В 11- ти клас работата ми стана приоритет и нямах време за училище

Link to comment
Сподели в други сайтове

7-8 години разлика във възрастта. Вашата с Ники колко е?

Ние с Ники имаме 15 години разлика, аз бях на 22 тогава, но не е въпроса това, а че тя е непълнолетна и ходи с 22 годишен- има разлика.

 

Доживяхме чак днес български субтитри на 1-ви епизод на American Crime Story: Убийството на Версаче в Замунда- 6 дена след премиерата у нас. Значи още 6 дена ще чакаме за бг субтитри за 2-ри епизод, а в сряда ще е 3-ти епизод в Америка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние с Ники имаме 15 години разлика, аз бях на 22 тогава, но не е въпроса това, а че тя е непълнолетна и ходи с 22 годишен- има разлика.

 

Доживяхме чак днес български субтитри на 1-ви епизод на American Crime Story: Убийството на Версаче в Замунда- 6 дена след премиерата у нас. Значи още 6 дена ще чакаме за бг субтитри за 2-ри епизод, а в сряда ще е 3-ти епизод в Америка.

 

ТИ кат беше на 14-15-16 с колко годишни излизаше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние с Ники имаме 15 години разлика, аз бях на 22 тогава, но не е въпроса това, а че тя е непълнолетна и ходи с 22 годишен- има разлика.

 

Доживяхме чак днес български субтитри на 1-ви епизод на American Crime Story: Убийството на Версаче в Замунда- 6 дена след премиерата у нас. Значи още 6 дена ще чакаме за бг субтитри за 2-ри епизод, а в сряда ще е 3-ти епизод в Америка.

Много бавно вече с тези субтитри, за други сериали също се оплакват. Ако ти е трудно без субтитри, гледай с английски, аз така много си подобрих разговорния. Иначе сериалът е супер добър, първият сезон ми харесваше една идея повече, защото историята ми е по-интересна (там все пак има някаква мистерия, тук всичко е известно), но за този също много са се постарали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТИ кат беше на 14-15-16 с колко годишни излизаше?

 

Аз, като бях на 15, излизах с 15 годишни и имах за гаджета 15 годишни. Тия на 18 ми се струваха безумно големи. Ама момичетата са от друго тесто замесени, на тая възраст си обичат батковци. Така че, норално Синазира да е с по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...