Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

омг, всякакви луди има.

 

На мен пък са ми странни хора, които сядат сами на заведение. В смисъл, ако ще е да пиеш едно бързо кафе, четейки вестник - добре, но да седнеш сам в заведение и просто да съзерцаваш другите - it's freaky.

На какви ли не ку-кута съм сервирал... веднъж една жена седна сама, поръчва си капи.. хубу, нося й го със сламката вътре, без чашка, понеже нали е жена и повечето пият със сламки.. да, ама тя ме връща за чашка, няма проблем, нося й.. чашката не я докосна, капито също, след 20 минути ме вика, плаща капито с бутилката и си тръгва.... the f*ck?

Не изглеждаше нито да бърза, нито някой да й звънна внезапно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На какви ли не ку-кута съм сервирал... веднъж една жена седна сама, поръчва си капи.. хубу, нося й го със сламката вътре, без чашка, понеже нали е жена и повечето пият със сламки.. да, ама тя ме връща за чашка, няма проблем, нося й.. чашката не я докосна, капито също, след 20 минути ме вика, плаща капито с бутилката и си тръгва.... the f*ck?

Не изглеждаше нито да бърза, нито някой да й звънна внезапно.

 

Имам чувството, че подобни хора отиват на заведение с надеждата да срещнат някого, да си намерят партньор или просто да се почувстват и те, че са сред хора. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че подобни хора отиват на заведение с надеждата да срещнат някого, да си намерят партньор или просто да се почувстват и те, че са сред хора. :confused:

Всякакви хора има.. малко странно ми се струва подобно поведение, но предполагам си имат някаква причина и нещо, което вътрешно ги мъчи. :confused:

 

Знам но не се стърпях и с негово разрешение го сложих и аз. Много е якаааа

Готина е Галена, ама нещо ми е анти, може би защото съм и Андрушов :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе биологията ми беше най-омразния предмет, добре де, от най-омразните, а че беше на английски, беше най-малкия проблем. Химията не виждам кво и не харесвате, имаше 5 формули да се научат (образно казано) и оттях си вървеше всички до края на присъствието и в учебните планове. горе долу.

 

Иначе и аз седях оня ден сам на кафенце, ма щот имаше да дремя цял ден да падне тавана. Скоропостижно ми омръзна де, та сменях. Включително май изненадах една от мацките, дето сервираше, че и оставям малко отгоре. Явно не и се случва често ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включително май изненадах една от мацките, дето сервираше, че и оставям малко отгоре. Явно не и се случва често ....

Винаги съм мразел стиснати клиенти и съм се държал надменно и надуто с тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се прави, че харесва Преслава.

Галена не харесва Преслава.

Галена зарязва Преслава.

 

Следователно Галена е една тъпа, лицемерна, ненормална, завистлива, селска, цинична, продажна, интригантска к*чка!

 

Аман от превъзнасянето ѝ тези дни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се прави, че харесва Преслава.

Галена не харесва Преслава.

Галена зарязва Преслава.

 

Следователно Галена е една тъпа, лицемерна, ненормална, завистлива, селска, цинична, продажна, интригантска к*чка!

 

Аман от превъзнасянето ѝ тези дни!

Аман от вас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм мразел стиснати клиенти и съм се държал надменно и надуто с тях!

Е то зависи от разни неща, нали. Аз пък много обичам надути хора да ми носят кафето .... по лесно ми е да съм стиснат :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се прави, че харесва Преслава.

Галена не харесва Преслава.

Галена зарязва Преслава.

 

Следователно Галена е една тъпа, лицемерна, ненормална, завистлива, селска, цинична, продажна, интригантска к*чка!

 

Аман от превъзнасянето ѝ тези дни!

А и тука ли? ай стига вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм мразел стиснати клиенти и съм се държал надменно и надуто с тях!

За мен бакшишите нямат толкова значение, остави ли ми някой - евала, не остави ли - живи и здрави. Всеки според възможностите си. Достатъчен бакшиш за мен е любезното и коректно отношение, заяжда ли ми се някой и побеснявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бавно вече с тези субтитри, за други сериали също се оплакват. Ако ти е трудно без субтитри, гледай с английски, аз така много си подобрих разговорния. Иначе сериалът е супер добър, първият сезон ми харесваше една идея повече, защото историята ми е по-интересна (там все пак има някаква мистерия, тук всичко е известно), но за този също много са се постарали.

 

 

Гледам го и с английски.

Сега пък сватбата на Рики подхванаха при Слави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се замислих от кои групи зодии са най-изявените чалгари. Отдавна вече знаем за преимуществото, което имат зодията на популярността - Рак, но аз говоря за групи.

 

Водни:

 

Глория, Преслава, Анелия, Джена, Деси Слава, Азис, Константин, Галин, Фики, Емануела, Алисия

 

Въздушни:

 

Галена, Ивана, Андреа, Цветелина Янева, Тони Дачева, Райна, Рени

 

Огнени:

 

Емилия, Гергана, Тони Стораро

 

Земни:

 

Камелия, Мария

 

 

 

----

 

Това са тия, за които се сещам, дето са били в топа в един или друг момент.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се замислих от кои групи зодии са най-изявените чалгари. Отдавна вече знаем за преимуществото, което имат зодията на популярността - Рак, но аз говоря за групи.

 

Водни:

 

Глория, Преслава, Анелия, Джена, Деси Слава, Азис, Константин, Галин, Фики, Емануела, Алисия

 

Въздушни:

 

Галена, Ивана, Андреа, Цветелина Янева, Тони Дачева, Райна, Рени

 

Огнени:

 

Емилия, Гергана, Тони Стораро

 

Земни:

 

Камелия, Мария

----

 

Това са тия, за които се сещам, дето са били в топа в един или друг момент.

Водните топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се замислих от кои групи зодии са най-изявените чалгари. Отдавна вече знаем за преимуществото, което имат зодията на популярността - Рак, но аз говоря за групи.

 

Водни:

 

Глория, Преслава, Анелия, Джена, Деси Слава, Азис, Константин, Галин, Фики, Емануела, Алисия

 

Въздушни:

 

Галена, Ивана, Андреа, Цветелина Янева, Тони Дачева, Райна, Рени

 

Огнени:

 

Емилия, Гергана, Тони Стораро

 

Земни:

 

Камелия, Мария

----

 

Това са тия, за които се сещам, дето са били в топа в един или друг момент.

И аз съм Земен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скорпион каква зодия е?

 

Иначе най-харесвам жени-раци и стрелци.

 

Не знаех досега, че Преслава е рак, не съм се и замислял де. :1000 (29):

Вода сме скорпионите :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се прави, че харесва Преслава.

Галена не харесва Преслава.

Галена зарязва Преслава.

 

Следователно Галена е една тъпа, лицемерна, ненормална, завистлива, селска, цинична, продажна, интригантска к*чка!

 

Аман от превъзнасянето ѝ тези дни!

 

Нима двама човека, които са приятели, не може да се скарат, или единия да се обиди на другия и да се разделят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен бакшишите нямат толкова значение, остави ли ми някой - евала, не остави ли - живи и здрави. Всеки според възможностите си. Достатъчен бакшиш за мен е любезното и коректно отношение, заяжда ли ми се някой и побеснявам.

Разбирам, но там където съм бил сервитьор винаги са били носки заплати, защото имаше голям бакшиш. С колегите сме се карали за клиенти и се е случвало тези " стиснатите" никой да не иска да ги обслужва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима двама човека, които са приятели, не може да се скарат, или единия да се обиди на другия и да се разделят?

Факт е, че жаждата за слава и награди на Галена надделя над приятелството им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...