Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм на Теленор от вече година и съм страшно доволен, не знам защо са се отнесли толкова пренебрежително.

Аз съм от както ги има клиент. То беше някво ново момче, явно не е много навътре с нещата. И аз съм доволна от тях. Утре ще се обадя на оператор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм от както ги има клиент. То беше някво ново момче, явно не е много навътре с нещата. И аз съм доволна от тях. Утре ще се обадя на оператор.

Най-добре, предполагам ще ти отговорят по-адекватно и разумно. Аз каквито и проблеми да съм имал винаги са били супер коректни, любезни и точни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Париж ми се видя тъп и скучен. Само го величаят - градът на любовта и бла-бла. Една тенекиена кула има и това е. Не е лош, но преувеличават във възнасянето му. От европейските градове Барселона, Лондон, Истанбул и Солун са ми на сърце, а топът за мен е Рим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо не се опиташ да се изчистиш от хомосексуалността? Доста църкви могат да ти помогнат. :D

 

:roll1: :roll1:

 

Да дойде при мен. Чистя хомосексуанолст с баене и хвърляне на карти Таро. Виж за визията няма как да помогна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Париж ми се видя тъп и скучен. Само го величаят - градът на любовта и бла-бла. Една тенекиена кула има и това е. Не е лош, но преувеличават във възнасянето му. От европейските градове Барселона, Лондон, Истанбул и Солун са ми на сърце, а топът за мен е Рим.

А ходил ли си в Измир?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое попа мачка чалгата? Последните песни за които се сещам да са тотални хитове последните месеци са Антилопа и може би тая на 100 Кила.

 

В Националната Търговска Банкова Гимназия се оплакват, че редовно намирали изпражнения във физкултурния салон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.Ама тия дни много ми се доходи,та смятам да отида другия месец. :Vishenka_05:

Датата да не би случайно да бъде 14сти? :3fdb8960598fa63e:

Интересно ми е да видя града , не само Айфеловата кула.

Барселона е най-красивият град,който съм виждала.Дори Рим не ме впечатли толкова.А и испанците са много топли хора.

Който не го е посещавал трябва да го направи задължително

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Яко ли е? Сравнено с Истанбул как е?

Ами в Истанбул още не съм ходила. Сега април мисля да ходя за фестивала на лалетата. Измир е страхотен, много красив град, особено в крайбрежната си част. Ако имаш възможност посети го. Чанаккале също е уникално, там е истинския макет от филма Троя, на троянския кон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Датата да не би случайно да бъде 14сти? :3fdb8960598fa63e:

Интересно ми е да видя града , не само Айфеловата кула.

Барселона е най-красивият град,който съм виждала.Дори Рим не ме впечатли толкова.А и испанците са много топли хора.

Който не го е посещавал трябва да го направи задължително

Ще видим. :3fdb8960598fa63e: Аз обичам такива топли и слънчеви страни,такива дъждовни и мрачни като Германия,Англия и тн не,мерси.От тях само в Чехия искам да отида.А ти има ли с кой да празнуваш 14ти?

Между другото,най-добрата ми приятелка също е лъв,явно затова така добре се разбираме с теб. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в Истанбул още не съм ходила. Сега април мисля да ходя за фестивала на лалетата. Измир е страхотен, много красив град, особено в крайбрежната си част. Ако имаш възможност посети го. Чанаккале също е уникално, там е истинския макет от филма Троя, на троянския кон.

 

Сега на дневен ред е Лондон отново. По какъв повод си била в Измир?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Националната Търговска Банкова Гимназия се оплакват, че редовно намирали изпражнения във физкултурния салон.

Салона се чисти редовно и не се допускат краварки. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим. :3fdb8960598fa63e: Аз обичам такива топли и слънчеви страни,такива дъждовни и мрачни като Германия,Англия и тн не,мерси.От тях само в Чехия искам да отида.А ти има ли с кой да празнуваш 14ти?

Между другото,най-добрата ми приятелка също е лъв,явно затова така добре се разбираме с теб. :Vishenka_05:

И аз така.Бях веднъж в Германия при леля ми,не ми хареса.Определено топлите страни са много по-предпочитани и като място,и като население.

Аз на 14сти също си имам празник-Трифон Зарезан и имам с кой да го празнувам :3fdb8960598fa63e:

Възможно е това да ти кажа.Ти коя зодия си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така.Бях веднъж в Германия при леля ми,не ми хареса.Определено топлите страни са много по-предпочитани и като място,и като население.

Аз на 14сти също си имам празник-Трифон Зарезан и имам с кой да го празнувам :3fdb8960598fa63e:

Възможно е това да ти кажа.Ти коя зодия си?

Опасна си. :3fdb8960598fa63e: Скорпион съм,най-яката и сексуална зодия :3fdb8960598fa63e: но иначе съм обрал почти всички кофти качества на останалите зодии,но от друга страна точно тези черти ми помагат в живота.Мачкай,за да не бъдеш смачкан.😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ходил ли си в Измир?

да преди 1 година :Vishenka_05: Измир Чешме.Най - много ми хареса плажа, :Vishenka_05: Ти ?

 

Не. Яко ли е? Сравнено с Истанбул как е?

 

ест е яко. Истанбул е пълен хаус 20 млн население + 5-10 млн туристи ужас :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...