Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Винаги съм предпочитал да комуникирам или излизам с по-възрастни мъже.Винаги знаят какво искат и могат да ти окажат морална,финансова и всякаква друга подкрепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм предпочитал да комуникирам или излизам с по-възрастни мъже.Винаги знаят какво искат и могат да ти окажат морална,финансова и всякаква друга подкрепа.

+1 това е най важното

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опасна си. :3fdb8960598fa63e: Скорпион съм,най-яката и сексуална зодия :3fdb8960598fa63e: но иначе съм обрал почти всички кофти качества на останалите зодии,но от друга страна точно тези черти ми помагат в живота.Мачкай,за да не бъдеш смачкан.😉

Ние сме избрани от най-хапливите зодии,само някой от зодия рак ни липсва :D

За съжаление е вярно,че ако не мачкаш теб ще смачкат.Аз докато не ме настъпят не паля така както след това.

Кофти качество ама пък е помага в ситуации на конфликти,не оставаш длъжен.

Днес съм на вълна Андреа :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние сме избрани от най-хапливите зодии,само някой от зодия рак ни липсва :D

За съжаление е вярно,че ако не мачкаш теб ще смачкат.Аз докато не ме настъпят не паля така както след това.

Кофти качество ама пък е помага в ситуации на конфликти,не оставаш длъжен.

Днес съм на вълна Андреа :ba:

Аз по принцип съм си говедо и обичам да се заяждам.Пък и скандалите са ми полезни,развивам си мисълта.😀

Коментирай изказването на Пайнера,че ако има певица с таланта на Преслава и амбицията на Андреа това ще е перфектния изпълнител.

 

 

ПП: Амброжката май беше рак,но е много добричък.Жалко,че не влиза тук вече. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм си говедо и обичам да се заяждам.Пък и скандалите са ми полезни,развивам си мисълта.😀

Коментирай изказването на Пайнера,че ако има певица с таланта на Преслава и амбицията на Андреа това ще е перфектния изпълнител.

ПП: Амброжката май беше рак,но е много добричък.Жалко,че не влиза тук вече. :mf_surrender:

На мен скандалите ми носят негативни емоции и като цяло не обичам да споря с някой и то постоянно.Но пък ако се заяждат с мен споря естествено,няма как.

Пайнера добре го е казал,помъчи се това да направи с Галена ама не му се получава.Гласът й може да е една идея по-добре от на Андри,но няма нищо общо с този на Преслава.Има да си чака човека за перфектния изпълнител. Всеки си има негативни черти. :D

Амброжка наистина е много добър,не знаех , че е зодия рак.Зависи до човека явно.В такива моменти се чудя дали изобщо зодиите имат значение

Имам приятели,които са тази зодия и са 10 пъти по-зле от нас в споровете :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен скандалите ми носят негативни емоции и като цяло не обичам да споря с някой и то постоянно.Но пък ако се заяждат с мен споря естествено,няма как.

Пайнера добре го е казал,помъчи се това да направи с Галена ама не му се получава.Гласът й може да е една идея по-добре от на Андри,но няма нищо общо с този на Преслава.Има да си чака човека за перфектния изпълнител. Всеки си има негативни черти. :D

Амброжка наистина е много добър,не знаех , че е зодия рак.Зависи до човека явно.В такива моменти се чудя дали изобщо зодиите имат значение

Имам приятели,които са тази зодия и са 10 пъти по-зле от нас в споровете :3fdb8960598fa63e:

Абе да не ни пука.Мен винаги ме коментират,така че не ми прави голямо впечатление. :gun_bandana: Ходила ли си в този бар Старс във Варна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година конкуренцията ще е много голяма- Иглесиас пусна нов сингъл с клип, Рики също ще пуска нов сингъл с клип, Шакира и тя ще пуска скоро клип на сингъла си "Trap" с Малума от последния й албум.

 

Но според Wisin в инстаграма му, песента на Рики ще бъде хита на лятото. Рики е сменил режисьора за новия си клип. Тоя път не е снимал с Джеси Тереро, а с Карлос Перез. Карлос Перез е снимал преди клиповете на Рики Jaleo, Tal vez, както и Деспасито и Echame LA culpa на Фонси с Деми и много други. Клипът значи ще е страхотен.

Има и нощни снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година конкуренцията ще е много голяма- Иглесиас пусна нов сингъл с клип, Рики също ще пуска нов сингъл с клип, Шакира и тя ще пуска скоро клип на сингъла си "Trap" с Малума от последния й албум.

 

Но според Wisin в инстаграма му, песента на Рики ще бъде хита на лятото. Рики е сменил режисьора за новия си клип. Тоя път не е снимал с Джеси Тереро, а с Карлос Перез. Карлос Перез е снимал преди клиповете на Рики Jaleo, Tal vez, както и Деспасито и Echame LA culpa на Фонси с Деми и много други. Клипът значи ще е страхотен.

Има и нощни снимки.

Рики и Хит ? Хммммм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики и Хит ? Хммммм

 

Ти си от друга планета.

Да ти опресня паметта, че последният му албум през 2016 взе Американско Грами за Най-добър латино поп албум и за Албум на годината, а песните Disparo al corazon и La mordidita взеха за песен и клип на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банята на Иглесиас ще изгърми със сигурност. На Рики песента ще гърми навсякъде, бъдещ хит като чух малко.

Клипът на Шакира е тъп пак, всичките й песни еднакви, които изкара като сингли от албума.

Новия клип на Рита Ора и Лиам Пейн към 50 Нюанса Освободени от днес е много романтичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, много съм добра. Открих български субтитри за първи и втори епизод на American Crime Story: Убийството на Версаче. 😉😎🎉🎉🎉🎉

Ако чакам на Замунда, ще си остана с чакането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...