Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Сега това леке да го накажат с обществено полезен труд, а майка му и баша му да платят съоръжението!

Реална стойност или по документи? Шото кат глеам как са го натамънили, бая са му завишили цената. а хич не са се бръкнали за работна ръка и материали ...

 

Иначе ми е най-интересно не че се е разглобил шадравана, не че келеша не му дреме от камерата или че останалите вместо да го смъкнат вадят телефоните да снимат, а че не се е натрошил целия, колкото и да не изглежда високо си е бая падане със се зидарията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

@Христина

 

:mf_surrender: Пълен потрес! Вижте докъде се докара младото ни поколение!

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Pu...okolenie-772452

 

Видеозапис от охранителните камери на площад "Киацо" в Казанлък показа как е разкъртен шадраванът в центъра на града. На записите се вижда младеж, който се качва в най-горната част на фонтана и се опитва да отскубне топката. След като я отскубва, губи равновесие и заедно с нея полита от около 3 метра.

 

Падайки, чупи и останалите елементи от водния атракцион. На видеото се вижда, че е придружен от свои приятели, някои от които дори запечатват момента със своите телефони. Истинско чудо, е че се е отървал без сериозни контузии предвид падането от такава височина. Видеозаписите бяха предоставени на местната "Прес тв" от община Казанлък.

Неделя се чудихме какво му се е случило на уж новия фонтан. Трябваше да си счупи крака келеша, че да му дойде акъла...

 

Реална стойност или по документи? Шото кат глеам как са го натамънили, бая са му завишили цената. а хич не са се бръкнали за работна ръка и материали ...

 

Иначе ми е най-интересно не че се е разглобил шадравана, не че келеша не му дреме от камерата или че останалите вместо да го смъкнат вадят телефоните да снимат, а че не се е натрошил целия, колкото и да не изглежда високо си е бая падане със се зидарията.

То навсякъде е така, но конкретно в Казанлък постоянно се правят паркове, градинки, фонтани, режат се ленти на поразия и всичко се преебава за отрицателно време. Просто се точат пари. За "реставриране" на паметника в Розариума са отпуснати 20 хиляди, а единственото, което направиха е, да го изплакнат с вода. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от многото любими!

Къде се губиш? Липсват ми скандалите ти. :1000 (29):

Така, като сме всички скрити не мога да разбера кой, кога е на линия. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се губиш? Липсват ми скандалите ти. :1000 (29):

Така, като сме всички скрити не мога да разбера кой, кога е на линия. :)

Ами ти вече спря да пишеш. Вчера стана Мега скандал ама като не пишеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи се напих и днес имам разстройство. Кой кат мен? Да, добичета, завиждайте сегааа. Аз си имам разстройство, а вашето е твърдо! :P

Сериозно ме хвана, ядох уж да ми мине. Но уви, повдига ми се. Отдавна не бях изпитвал чувството какво е да си пиян. Лошо ми е. :(

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи се напих и днес имам разстройство. Кой кат мен? Да, добичета, завиждайте сегааа. Аз си имам разстройство, а вашето е твърдо! :P

Стига си говорил за лайна! Гнусно е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ме хвана, ядох уж да ми мине. Но уви, повдига ми се. Отдавна не бях изпитвал чувството какво е да си пиян. Лошо ми е. :(

 

Според мен е абсурдно от две чаши вино да се напиеш до степен на повръщане. Това е все едно една голяма водка. По-скоро виното е кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...