Jump to content


Оценете от 2 до 6 11-ти ГОДИШНИ РАМА НАГРАДИ: ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ


  

37 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Петица и от мен. Браво за положения труд, не е лесно да подготвиш награди. Не ми харесаха прекалено многото специални награди за щяло и нещяло + цялото това проточване. Всичко останало беше на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво и от мен. Вложи изобретателност, отличи възможно много потребители - дори и такива, с които не се одобрявате напоследък. Радвам се, че ме послуша относно някои идеи за категории - не мислех, че ще ги използваш всички. Много, малко - поне създадоха разнообразие и от догодина могат да се вкарат като основни, за да може да има повече право на избор, въпреки че като гледам - всеки си гласуваше за хората, които са му близки или стреляше напосоки, и последната му грижа беше кой има заслуги. Изключвам мненията на някои хора, които според мен наистина бяха обективни. От догодина може да се вкара и аргументация при избора или номинации във вид на анкета, защото някои биха гласували, без да искат публично да се вижда за кого. Дано и да се обърне внимание на други потребители, които също заслужават, но не получават такова само защото не правят сеир. Няма да е лошо да започне малко да се мисли в тоя форум. А за наградите е ясно, че са просто едно забавление и че никой не трябва да взима насериозно нещо такова. Все пак сме във форум и това няма да донесе нито пари, нито други реални позитиви.

Благодаря за оценката ти за мен, дано наистина съм я заслужил и другите да са съгласни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да направи човек ще има недоволни, нехаресали... най-малкото са вложени труд и време, както някой написа по-горе. През цялото време в темата имаше около 30 потребителя. Това говори, че е била интересна. На мен ми хареса. Гласувах с 5 заради многото специални награди и това, че се проточи прекалено дълго. Добре, че забавиха "Папараци" заради "Фермата" та останах до края :lol:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох 5 само заради тоалетната на 2 етаж! Хигиенистките не си бяха свършили работа, иначе организацията беше 6, но персонала е за уволнение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох 5 само заради тоалетната на 2 етаж! Хигиенистките не си бяха свършили работа, иначе организацията беше 6, но персонала е за уволнение

:roll1: :roll1: :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох 5 само заради тоалетната на 2 етаж! Хигиенистките не си бяха свършили работа, иначе организацията беше 6, но персонала е за уволнение

:)

 

Мда, баси мързеливия персонал, не искаха да качат два реда стълби и да си свършат работата!

 

А някои даже изнагляха и се облажиха със забравена из коридорите статуетка ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...