Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Това е много хубаво, човек трябва да е независим и да разполага със собствени пари. Тук само сервитьори и бармани сме се събрали. ;roll1:

Работил съм за кратко, но съм изкарал курса.

 

И аз съм карала курс за барман- сервитьор, ама само дето го имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз съм карала курс за барман- сервитьор, ама само дето го имам.

Ти си на другия полюс. Как може да се задоволяваш с 400 лева?! Ти ако пушеше, кафета и пътни, 250 лева отиват и като си платиш сметките, трябва да стоиш гладна. Ако и квартира плащаш... Добре, че сме си местни. :mf_surrender:

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно е да си най-нов, чувстваш се една идея по-низш от останалите, а и ти го показват чрез отношение... нека, като дойдат нови работници няма да си най-новия и отиваш на работа с много по-различна нагласа, поне при мен беше така :D

Глупости.

Аз съм най-нов на моята работа и всички ми имат респект и уважение, защото съм се доказал за единия месец в който бачкам. Когато си най-бърз, смазваш ги по всички параграфи, подреждаш си добре задачите..тогава нямат избор, а и много зависи с какви колеги си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момиче, по това време на годината трябва да пееш Весела Коледа.

Под дървото би трябвало да има подаръци там от дядо Коледа.

Момиче, моля те не ми се сърди забравих, че е Коледа, а ти си оу,

толкова е трудно да се опитвам да те моля

 

Ай, Ай, Ай, Коледа е и не знам какво да правя.

Ай, ай, ай, Коледа е, а нямам подарък за теб

Мога да ти дам ай, ай, ай

всичко, от което се нуждаеш е ай, ай, ай, малко от ай, ай,ай в тази Коледна нощ

 

Момиче, моят подарък на любовта идва от сърцето

Мирът на земята, добрата воля на всички започва точно тук, където сме

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Където и да съм работил, повече от трима ли сте винаги има интриги! :roll1:

На предната ми работа бяха повече жени и няма такава идилия. Като са в една смяна се целуват по устата, много се обичат, а когато едната я няма и другата я оплюва зад гърба й. Да не говорим колко скандали, реване, псувни...жените са много по-зле. Да си стоят вкъщи да чистят и перат и да не се занимават. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости.

Аз съм най-нов на моята работа и всички ми имат респект и уважение, защото съм се доказал за единия месец в който бачкам. Когато си най-бърз, смазваш ги по всички параграфи, подреждаш си добре задачите..тогава нямат избор, а и много зависи с какви колеги си.

Всичко е прекалено индивидуално. Зависи не само от това какъв си ти като характер, но както каза и от колегите ти. Понякога колкото и добре да се справяш ще ти намират косури все някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е прекалено индивидуално. Зависи не само от това какъв си ти като характер, но както каза и от колегите ти. Понякога колкото и добре да се справяш ще ти намират косури все някъде.

 

Така е, да. Последно ,където бях 2 дена нямаше никакъв колектив и просто се изненадах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да работя с мъже, при жените има големи интриги. На една от предишните ми работи, бяхме 5 жени в офиса и постоянно се говореше нещо за останалите. Изобщо не участвах в разговорите им, прекарвах си почивките с търговските. Аз мразя такива неща. Снощи разбрах, че една от най-добрите ми уж приятелки е казала нещо много грозно по мой адрес и ѝ теглих чертата. Изобщо неми пука, че сме приятелки от 15тина години.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да работя с мъже, при жените има големи интриги. На една от предишните ми работи, бяхме 5 жени в офиса и постоянно се говореше нещо за останалите. Изобщо не участвах в разговорите им, прекарвах си почивките с търговските. Аз мразя такива неща. Снощи разбрах, че една от най-добрите ми уж приятелки е казала нещо много грозно по мой адрес и ѝ теглих чертата. Изобщо неми пука, че сме приятелки от 15тина години.

Все пак потърси ли и сметка? Като се карам с някого, той трябва да знае за какво е. :D. В това отношение съм директен.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е прекалено индивидуално. Зависи не само от това какъв си ти като характер, но както каза и от колегите ти. Понякога колкото и добре да се справяш ще ти намират косури все някъде.

На теб намират ли ти? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак потърси ли и сметка? Като се карам с някого, той трябва да знае за какво е. :D. В това отношение съм директен.

В конкретната ситуация друга наша приятелка се изпусна и не искам да става по-голяма интрига. Нито ще ѝ търся сметка за думите, нито ще се карам с нея. Не съм такъв човек, просто си взимам решенията и продължавам напред. Не чувствам сърдита или обидена, но вече си имам едно наум.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бармани/Сервитьори, ама какво да обесняваме на човек, който срича и не знае колко е 2х2

 

Абе ти май не ти стига от вчера и си търсиш някой да те навре в кучи гъз.Не се занимавай с мен ,ходи да чистиш улиците от снега,дано поне в тва те бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти май не ти стига от вчера и си търсиш някой да те навре в кучи гъз.Не се занимавай с мен ,ходи да чистиш улиците от снега,дано поне в тва те бива.

Не си мисли че се страхувам от теб и за тва не пиша, просто си имам работа, а ти може да се ориентираш към градския кенеф

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си мисли че се страхувам от теб и за тва не пиша, просто си имам работа, а ти може да се ориентираш към градския кенеф

 

Освен кенефи и клозети друго в речника ти не присъства.Личи си колко ти е мозъчния капацитет и интересите-все да е свързано със задните части на човек и особено очистването им с най-различни средства и хора от всякакви малцинства.....

 

И ако се видим на живо доста ще се страхува нежната ти осанка и влажния ти поглед като теле в железница... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемам пратка за брат ми на вратата и пощальонът мирише на цигари, ужас. Нямам думи.

Ужас, ние имаме учители дето миришат на алкохол... мамка му, на работа си, ограничавай се малко.

 

А аз не можее да съм такъв карък, първия път си взех лаптоп и ми се прецака на първата седмица, чаках около 10 дни докато ми го заменят с нов. Сега си поръчвам слушалки, давам 80 лв и ми идват с дефектна дясна слушалка, от която буквално не се чува нищо :mf_surrender:

Аман. Дано да не се бавят много докато ги заменят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, ние имаме учители дето миришат на алкохол... мамка му, на работа си, ограничавай се малко.

 

А аз не можее да съм такъв карък, първия път си взех лаптоп и ми се прецака на първата седмица, чаках около 10 дни докато ми го заменят с нов. Сега си поръчвам слушалки, давам 80 лв и ми идват с дефектна дясна слушалка, от която буквално не се чува нищо :mf_surrender:

Аман. Дано да не се бавят много докато ги заменят.

 

Да, направо се учудих. Не стига, че чакам цял ден тая пратка на брат ми, заради куриера не мога да си пусна музика да не го изтърва като звънне, ами и ще ми мирише на цигари. Сега вече мога да си пусна. Тоя трябваше да дойде до 15:30, преди малко дойде. 40 лв за книга брат ми дал пак по неговата част, някаква техническа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, направо се учудих. Не стига, че чакам цял ден тая пратка на брат ми, заради куриера не мога да си пусна музика да не го изтърва като звънне, ами и ще ми мирише на цигари. Сега вече мога да си пусна. Тоя трябваше да дойде до 15:30, преди малко дойде. 40 лв за книга брат ми дал пак по неговата част, някаква техническа.

Всичките ми приятели миришат на цигари, на мен не ми прави толкова впечатление за цигарите конкретно. Но за непушач, който не е свикнал мириса на цигари си е доста дискомфортно със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...