Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото преди Ева имаха едни цигари с много готин вкус.Мисля,че бяха с канела и ябълка,някой пушил ли ги е?

Ева ми идват слаби и гадни. В Гърция пуших Боро с айс бол и ментол. За около два месеца ми беше изтръпнала цялата кухина на устата и не усещах други цигари, наргилета. Разчетох се в нета и навсякъде пише, че са най-вредни от всички цигари заради самата химия, но пък бяха брутални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева ми идват слаби и гадни. В Гърция пуших Боро с айс бол и ментол. За около два месеца ми беше изтръпнала цялата кухина на устата и не усещах други цигари, наргилета. Разчетох се в нета и навсякъде пише, че са най-вредни от всички цигари заради самата химия, но пък бяха брутални.

 

Ментолът ти отваря алвеолите в белите дробове и още по-мощно абсорбираш всички отрови. Много е вреден. Иначе е мега яко - хем пушиш, хем устата ти мирише на свежо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева ми идват слаби и гадни. В Гърция пуших Боро с айс бол и ментол. За около два месеца ми беше изтръпнала цялата кухина на устата и не усещах други цигари, наргилета. Разчетох се в нета и навсякъде пише, че са най-вредни от всички цигари заради самата химия, но пък бяха брутални.

Да,те затова ги забраниха и вече не продават,но пък бяха много вкусни.Пушил съм и японско Боро ментол,самата цигара беше на ¼ от нормална цигара.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото преди Ева имаха едни цигари с много готин вкус.Мисля,че бяха с канела и ябълка,някой пушил ли ги е?

Да , но вкусът им беше лек и почти не се усещаше.Имаше и отделно с ябълка-същата история.Даже им бяха вдигнали цените.По-добре наргиле да пушиш ако искаш да усещаш само някакъв вкус

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , но вкусът им беше лек и почти не се усещаше.Имаше и отделно с ябълка-същата история.Даже им бяха вдигнали цените.По-добре наргиле да пушиш ако искаш да усещаш само някакъв вкус

Аз редовно си пуша наргилета.Миналата година отговарях за наргилетата в един бар. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , но вкусът им беше лек и почти не се усещаше.Имаше и отделно с ябълка-същата история.Даже им бяха вдигнали цените.По-добре наргиле да пушиш ако искаш да усещаш само някакъв вкус

 

От една година си тук, а репутацията ти е само 30 точки. Хах, Гавраилчеее, излагаш се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото преди Ева имаха едни цигари с много готин вкус.Мисля,че бяха с канела и ябълка,някой пушил ли ги е?

Аз съм ги пушила, бяха яки.. нещо такова беше вкуса. Имаше и ментови или зелена ябълка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз редовно си пуша наргилета.Миналата година отговарях за наргилетата в един бар. :1000 (29):

И аз много обичам.Случвало се е да се събираме на кафе и като си поръчаме по едно наргиле оставаме поне 3-4 часа.После цялата треперя :1000 (29):

Те не бяха ли по-вредни и от цигарите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм ги пушила, бяха яки.. нещо такова беше вкуса. Имаше и ментови или зелена ябълка.

Да,добре че една приятелка ми даде да пробвам

 

И аз много обичам.Случвало се е да се събираме на кафе и като си поръчаме по едно наргиле оставаме поне 3-4 часа.После цялата треперя :1000 (29):

Те не бяха ли по-вредни и от цигарите?

Да,защото вдишваш много повече дим,но какво да се прави,веднъж живеем

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една година си тук, а репутацията ти е само 30 точки. Хах, Гавраилчеее, излагаш се.

Регистриран: 19-January 17 научи се да четеш :1000 (10):

Не можете ли да спрете да се заяждате най-после?Наистина писна ми от досадници като тебе и Докето.Като не ме харесваш не се занимавай с мен както аз не се занимавам с теб.И това с името е пълната селяния.Тръгнал човек с никнейм Кондом да се подиграва на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една година си тук, а репутацията ти е само 30 точки. Хах, Гавраилчеее, излагаш се.

От всички активни потребители останали, с теб сме едни от най-старите. Толкова ли сме пропаднали? :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,добре че една приятелка ми даде да пробвам

Да,защото вдишваш много повече дим,но какво да се прави,веднъж живеем

На мен една колежка и ми харесаха. Сега какви пушиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Регистриран: 19-January 17 научи се да четеш :1000 (10):

Не можете ли да спрете да се заяждате най-после?Наистина писна ми от досадници като тебе и Докето.Като не ме харесваш не се занимавай с мен както аз не се занимавам с теб.И това с името е пълната селяния.Тръгнал човек с никнейм Кондом да се подиграва на другите.

На бабати Геновева ли си кръстена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Регистриран: 19-January 17 научи се да четеш :1000 (10):

Не можете ли да спрете да се заяждате най-после?Наистина писна ми от досадници като тебе и Докето.Като не ме харесваш не се занимавай с мен както аз не се занимавам с теб.И това с името е пълната селяния.Тръгнал човек с никнейм Кондом да се подиграва на другите.

 

Аха, викаш до 19 януари с това темпо има време да направиш 200 точки. :1000 (29):

 

Гюнайке, ще те преследвам до дупка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички активни потребители останали, с теб сме едни от най-старите. Толкова ли сме пропаднали? :1000 (20):

 

Не сме бе. Кака Кели, Остап Бендер, Сашо, Фокси, Лукас са доста по-стари и от нас. Това са само тия, за които се сещам от воле.

 

Едни се ожениха, на други психиките не им издържаха. :3fdb8960598fa63e: Аз с тая моята работа имам супер много свободно време и ми е забавно тук. Приятелите ми казват, че съм присстрастен към форума, те не го разбират това нещо. Явно е до човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...