Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Къде съм казала , че съм "невинната, добрата, онеправданата" ? Вие прекалихте с простотията си и на мен ми писна-това казвам.Както и за двойните стандарти в този форум.Аз съм говорила с който трябва,не се притеснявай.Просто вашата помия , която изливате всеки ден било то на мен или на някой друг рано или късно ще ви се върне-дали в рамания или в живота времето ще покаже.

Някой трябва да им го каже,до гуша ми дойде от двойни стандарти и долнопробни обиди всеки ден.

А и да знаеш с тебе си пиша , за да има кой да ме защитава :1000 (10):

Естествено,а и съм асоциален търся си приятели тук. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Просто вашата помия , която изливате всеки ден било то на мен или на някой друг рано или късно ще ви се върне-дали в рамания или в живота времето ще покаже.

 

А ти какво направи, Гавраилче, в твоя живот, че да влезеш в Интернет общество и да те заливат с помия денонощно? Вчера чак искаха да те правят на сапун....... Ти какво направи, за кое ти се връща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти какво направи, Гавраилче, в твоя живот, че да влезеш в Интернет общество и да те заливат с помия денонощно? Вчера чак искаха да те правят на сапун....... Ти какво направи, за кое ти се връща?

Щели да ме правят на сапун :roll1:

Ти вземаш за пример изцепките на анонимна лелка?

Аз какво съм правила не засяга по никакъв начин теб.Много удобно да избираме част от поста,на който можем да бием контра.

Не ми се занимава да споря с теб, ти никога няма да си признаеш грешките и факта , че не си прав за конкретни неща.

Лека нощ и ако обичаш повече не ме цитирай и не се занимавай с мен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щели да ме правят на сапун :roll1:

Ти вземаш за пример изцепките на анонимна лелка?

 

За нас и ти си една анонимна лелка.

 

Аз какво съм правила не засяга по никакъв начин теб.Много удобно да избираме част от поста,на който можем да бием контра.

 

Нямаше какво да кажа по останалата част от поста, затова цитирах само тази извадка.

 

Лека нощ и ако обичаш повече не ме цитирай и не се занимавай с мен :)

 

Няма пък. :P

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам си в Туитър сега както всяка сутрин да видя какво ново има за Рики и ми изскача новина на испански, че Енрике Иглесиас и Анна Курникова са станали родители на близнаци- момче и момиче в петък. Каква изненадваща новина, никога не е казвал, че е била бременна дори. След 16 години връзка най- накрая му роди деца и то две наведнъж. Гледам, че и нашите медии са я отразили.

 

Сега майка ми, ако ми говореше щеше първа да ми каже. Тя винаги ми пълни главата с глупости все рано сутрин като стана.

 

Интересното е, че май Джован и Рики тоя път не са заедно в Мексико, защото гледам, че Джован е качил снимка в инстаграма си от Лондон, Рики я е харесал и му е пратил даже целувка иконка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! Радвам се за Енрике. :) Таня, майка ти докога ще ти се сърди? Много инатлива жена била.

 

Не знам. По-добре ми е така.

Големи образи са били на партито гледам пак. Управителката като индианец се облякла тоя път костюм. Ники май не е бил там тоя път.

 

От фейса:

 

Good morning, Tania!

Are you ready for the snow today in Burgas?

 

Уау, ама то вали сняг навън. :О

 

И в това мокро време нищо няма да натрупа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тука, при нас е първи. Толкова мразя студ и киша, дано не натрупа много, че после положението ще е леш.

 

И тука заваля. Сняг на парцали е. Ама от дъжда вчера, едва ли ще натрупа. Фейса позна. :D

 

Рики е за огромна рекламна кампания в Мексико- то интервюта ще дава, корици на списания ще снима, фотосесии, за American Crime Story ще говори, за новия клип, нова музика. Ей така се прави. :P

 

Да имам време да следя всичко. Добре, че феновете ще качват после.

Екипът му се е задействал явно пак. Последният му албум имаше голямо промо и му спечели и 2-то Американско Грами и не само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тука заваля. Сняг на парцали е. Ама от дъжда вчера, едва ли ще натрупа. Фейса позна. :D

 

Рики е за огромна рекламна кампания в Мексико- то интервюта ще дава, корици на списания ще снима, фотосесии, за American Crime Story ще говори, за новия клип, нова музика. Ей така се прави. :P

 

Да имам време да следя всичко. Добре, че феновете ще качват после.

При нас е средна работа, красиво е, ама дотам. Дано поне за Нова година да има, ако ще се пада поне да е на меко :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас е средна работа, красиво е, ама дотам. Дано поне за Нова година да има, ако ще се пада поне да е на меко :roll1:

 

Снегът сега не ми е интересен, друго ми е интересно. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам нови прически, нов гардероб ще има Рики и всичко се пази в тайна.

Рики е в пет звезден хотел естествено.

 

На 21 декември трябва да се върне в Маями за кръщаването на новия кораб и да пее на него. Ще го предават на живо във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам нови прически, нов гардероб ще има Рики и всичко се пази в тайна.

Рики е в пет звезден хотел естествено.

Узунова...ще кажа на Ники, че си лоша.Често съм в Инканто ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре.Щом не ти дреме :3fdb8960598fa63e:

Като се сбогувахме в събота беше много тъжно като се прегърнахме, той ми викаше пиле, пиленце.

 

Нищо няма да му казваш.

 

Всичките ми любими артисти, изпълнители родени декември. Честит рожден ден на Паола Рей!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сбогувахме в събота беше много тъжно като се прегърнахме, той ми викаше пиле, пиленце.

 

Нищо няма да му казваш.

Дай ми респекта и няма.Иначе познавам две от сервитьорките в мола.И може леко да ми се изплъзне ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

😘😘😘😘😘

Знаеш си.. :Vishenka_05:

Днес съм толкова гадна смяна на работа - от 12:00 до 22:00 в най-добрия случай, а така не ми се ходи никъде в това кофти време.. На всичкото отгоре за пореден път ще работя на нова година и така ще изпусна традиционната ми декемрийска почивка в Испания. :girl_cry2:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...