Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Добро утро!

А добро утро. Аре не продължаваме с тия двамата измислени герои и неска, те и бездруго ша дофтасат да досаждат със себе си съвсем самички и без някой да ги иска.

 

Зайке, ко праи Рикито, че съм се затъжил. Скоро не си писала дали се е наспал и е срал добре, да не му е станало нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добро утро. Аре не продължаваме с тия двамата измислени герои и неска, те и бездруго ша дофтасат да досаждат със себе си съвсем самички и без някой да ги иска.

 

Зайке, ко праи Рикито, че съм се затъжил. Скоро не си писала дали се е наспал и е срал добре, да не му е станало нещо?

Като никой не ни иска защо продължаваш да ме споневаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добро утро. Аре не продължаваме с тия двамата измислени герои и неска, те и бездруго ша дофтасат да досаждат със себе си съвсем самички и без някой да ги иска.

 

Зайке, ко праи Рикито, че съм се затъжил. Скоро не си писала дали се е наспал и е срал добре, да не му е станало нещо?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфф, я връщайте сенужа, че тука някои хора прекалено са си повярвали, особено почитателите на гриндр досадата на годината Рольодорафен и неползващиятакиваприложения Герой на Тифауто. Отгоре на сичко колкото повече киснат наоколо, толкоз повече се обясняват как не било така и набеждават благоволилите помеждудругото да им обърнат внимание за хора без живот и сексуална активност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То има много клипове, но аз се отличавам от останалите.Много съм грозен, повярвай ми. :1000 (29):

Много си добре дори! :)

 

 

Рольо.... Изгряваща звезда! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото си ебаси и мерудията. И наблегни на правописа, че се излагам да цитирам неграмотностите ти. ;)

Грешката ми е от бързане,а не от незнание.Точно ти за правопис недей ми говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не започвайте пак, моля ви ... нека прекараме една спокойна неделя :girl_cry2:

Ти ще кажеш, че у вас някой се кара. :1000 (29):

 

Тази година защо така нулев интерес към Рама наградите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще кажеш, че у вас някой се кара. :1000 (29):

 

Тази година защо така нулев интерес към Рама наградите?

 

Не, просто ми е неделно и ми се иска да цари мир и любов :1000 (29):

За наградите и аз се питам същото..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще кажеш, че у вас някой се кара. :1000 (29):

 

Тази година защо така нулев интерес към Рама наградите?

Защото всяка година се дават между едни и същи хора. Всеки номинира най близките си, в което няма лошо и всичко е около няколко потребителя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всяка година се дават между едни и същи хора. Всеки номинира най близките си, в което няма лошо и всичко е около няколко потребителя

И при нас е като наградите на Планета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всяка година се дават между едни и същи хора. Всеки номинира най близките си, в което няма лошо и всичко е около няколко потребителя

Ами аз за това миналата година бях направил страхотни предложения за наградите (които предложения вече не помня много де, ама бяха супер :lol: )

Щеше да е по-разчупено и интересно и нямаше до последно да се знае кой за кого и как е гласувал. Все тая де, но сега се подсетих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си добре дори! :)

Благодарско. :baaasmiley:

 

Оф, как не ми се ходи на работа в това мрачно и дъждовно време, идеално за прекарване в леглото и гледане на филми.Направо е грях човек да работи в неделя. :cry2:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще кажеш, че у вас някой се кара. :1000 (29):

 

Тази година защо така нулев интерес към Рама наградите?

Защото много потребители няма да гласуват тази година.

Едни казваха, че наградите били решени предварително и приятелите се подкрепяли. Пак останаха с отворена уста.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от тия, които са живели в Англия може ли да обясни какво точно е carriage lanes... става въпрос за пътна безопасност и да се направят допълнителни carriage lanes, нещо не мога да зацепя.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...