Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Всичките ми приятели миришат на цигари, на мен не ми прави толкова впечатление за цигарите конкретно. Но за непушач, който не е свикнал мириса на цигари си е доста дискомфортно със сигурност.

 

Аз сега ще се оплача, ще им пиша. И на Ники му се карам за цигарите всеки път и съм му забранила да пуши при мен.

 

Преди от kupicd.com като ми идваха моите пратки дисковете на Рики какво готино куриерче ми пращаха, само него исках да пращат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз сега ще се оплача, ще им пиша. И на Ники му се карам за цигарите всеки път и съм му забранила да пуши при мен.

 

Преди от kupicd.com като ми идваха моите пратки дисковете на Рики какво готино куриерче ми пращаха, само него исках да пращат.

Аз в компания от около 8 човека, в която повече от 80% са пушачи дори излизам с тях да си изпушат, когато сме в зоната за непушачи, как не съм пропушил традиционните тютюневи боклуци не знам :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в компания от около 8 човека, в която повече от 80% са пушачи дори излизам с тях да си изпушат, когато сме в зоната за непушачи, как не съм пропушил традиционните тютюневи боклуци не знам :1000 (29):

 

Мразя цигари и хора, които миришат на цигари. Много пъти съм се карала на Ники, излизам къпана, парфюмирана и той като ми запуши насреща и полудявам. И като се прибирам мириша цялата на цигари.

 

Готово, изпратих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен кенефи и клозети друго в речника ти не присъства.Личи си колко ти е мозъчния капацитет и интересите-все да е свързано със задните части на човек и особено очистването им с най-различни средства и хора от всякакви малцинства.....

 

И ако се видим на живо доста ще се страхува нежната ти осанка и влажния ти поглед като теле в железница... :gun_bandana:

Моля се да се видим... Повярвай ама грам не се страхувам от теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя цигари и хора, които миришат на цигари. Много пъти съм се карала на Ники, излизам къпана, парфюмирана и той като ми запуши насреща и полудявам. И като се прибирам мириша цялата на цигари.

 

Готово, изпратих.

В нашата дискотека, още като беше отворена, нямаше вентилация и беше пълно мазалооо отвсякъде... даже бельото ми е мирисало на цигари, прави си сметка за какво става дума :roll1:

Ама пък готино си беше, жалко, че я затвориха, вече и дискотека няма в града..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля се да се видим... Повярвай ама грам не се страхувам от теб

 

Моли се моли се,да не си тръгнеш осран само,че и бай Мангал да не може те очисти после1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модераториии лукас ме заплашва с физическа саморазправа! Обърнете внимание, чувствам се застрашен

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gifДраги ,ти сам си пожела среща с мен,даже молитва хвърли в предния пост.Не помниш ли.

 

Последно страх ли те е или не ,както написа.Пак ли получи раздвоение1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gifДраги ,ти сам си пожела среща с мен,даже молитва хвърли в предния пост.Не помниш ли.

 

Последно страх ли те е или не ,както написа.Пак ли получи раздвоение1000%20(29).gif

Да знаеш, че в близките няколко часа ако получиш бан, бъди благодарен на мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че в близките няколко часа ако получиш бан, бъди благодарен на мен

 

хаха бан за какво бе женчо1000%20(29).gif

 

Тва,че се мазниш на Стела ,Христина и Fast за да те толерират и да не ти дават банове на тебе не значи ,че те не виждат що за стока си.

И като типична жена бягаш под полата им за всяка глупост.Пълна жена си ДОЙКЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре си е някой да то плаща всичко.. :whistling:

Да бе, и да ме развъртат като марионетка щото ми плащали всичко? Не, мерси, майка ми се опитва нещо, ама грам не й се получава. Най-приятно е да си самостоятелен, ама както се казва - разни хора, разни идеали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя цигари и хора, които миришат на цигари. Много пъти съм се карала на Ники, излизам къпана, парфюмирана и той като ми запуши насреща и полудявам. И като се прибирам мириша цялата на цигари.

 

Готово, изпратих.

Голяма си мръсница, най-много да изгонят момчето! :D

Има ли луди?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма си мръсница, най-много да изгонят момчето! :D

Има ли луди?

 

Едва ли. Ти, ако имаш акъл и си уважаваш работата, ще се съобразяваш- все пак сред хора работиш. Имах чувството, че все едно някакъв циганин беше застанал пред вратата ми.

 

Значи, който ми е приятел във фейса държа наистина да ми е приятел, а не да е там заради сеир и да говори зад гърба ми и да ме прибавя в някакви групи и да ме обижда. Моментално изхвърча, предатели няма да държа.

 

Кевин Джонас прави днес 8 години от брака си. Браво на него, изкара късмет с жена си, вече 2 момиченца имат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...