Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1000%20(29).gif да празно е ,у Видин е пълното.Никой не стъпва в Бургас.

Затова 4 години печели най-добър град за живеене и номер 1 по усвоени Евро пари.

Всичко е ново-автобуси,терминали,улици,санирани блокове...а у Видин мангал и чесън.

+1 Всичко в Бургас е ТОП !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заврете си всички наринати от държавата пари там, където в "Куклите" ви казват. За вас от Бургас иде реч. 3-ма познавам от тоя превзет глад, всички искат в София и чужбина. Но иначе като тия двамата тук се надуват какви били и колко били. Вие не разбрахте ли там в Бургас, че градове са Созопол и Несебър, а вие сте просто солниците между тях? Затова ви подминават всички и бързат за курортите. Няма какво да видят у вашия измислен Бургас....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сатурн навлиза в Козирог до часове. В следващите две години съдбоносни промени за всички Козирози и Раци, и изпитания за Овен и Везни. Първоначално ще бъдат засегнати родените в първите дни на четирите знака, по-късно и останалите. Запретнете колани и обмисляйте важните решения по няколко пъти. Самодисциплината, систематичната работа по изпълнението на целите и търпението ще са ключови за вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирам се лятото на 20 август от "Плазата" в Бургас. Вървим с един ваш съгражданин, Цветко и Кама из празният ви парк до джипа им и няма кой да напсува човек. Тръгнаха си те, а аз ще го карам моят "бургазлия" до тях в "Славейков". Знаете ли какво? - 2 таксита видях в Бургас, а съм го минал в двете посоки по булевардите 2 пъти. Знаете ли какво е в Слънчев бряг и Несебър по това време? Не можеш да се разминеш из тях. Бургас, поредната измислена история с цел пропаганда. Град, който без "Нефтохим" няма да го има, ама иначе много им знае устата на едни засегнати тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сатурн навлиза в Козирог до часове. В следващите две години съдбоносни промени за всички Козирози и Раци, и изпитания за Овен и Везни. Първоначално ще бъдат засегнати родените в първите дни на четирите знака, по-късно и останалите. Запретнете колани и обмисляйте важните решения по няколко пъти. Самодисциплината, систематична работа по изпълнението на целите и търпението ще са ключови за вас.

 

 

А дано моят Ники се осъзнае и се разведе тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сатурн навлиза в Козирог до часове. В следващите две години съдбоносни промени за всички Козирози и Раци, и изпитания за Овен и Везни. Първоначално ще бъдат засегнати родените в първите дни на четирите знака, по-късно и останалите. Запретнете колани и обмисляйте важните решения по няколко пъти. Самодисциплината, систематична работа по изпълнението на целите и търпението ще са ключови за вас.

Ти коя зодия беше, помня че Рак ама не съм сигурен, та затова питам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирам се лятото на 20 август от "Плазата" в Бургас. Вървим с един ваш съгражданин, Цветко и Кама из празният ви парк до джипа им и няма кой да напсува човек. Тръгнаха си те, а аз ще го карам моят "бургазлия" до тях в "Славейков". Знаете ли какво? - 2 таксита видях в Бургас, а съм го минал в двете посоки по булевардите 2 пъти. Знаете ли какво е в Слънчев бряг и Несебър по това време? Не можеш да се разминеш из тях. Бургас, поредната измислена история с цел пропаганда. Град, който без "Нефтохим" няма да го има, ама иначе много им знае устата на едни засегнати тук.

 

Г Н Лъжа ще ти викам вече.Пусто е у Видин 12 месеца в годината.Само утайката е там.В Бургас и сега е пълно.И да.Най -много пари се наляха тук.Да те е яд .Дъното на ЕС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирам се лятото на 20 август от "Плазата" в Бургас. Вървим с един ваш съгражданин, Цветко и Кама из празният ви парк до джипа им и няма кой да напсува човек. Тръгнаха си те, а аз ще го карам моят "бургазлия" до тях в "Славейков". Знаете ли какво? - 2 таксита видях в Бургас, а съм го минал в двете посоки по булевардите 2 пъти. Знаете ли какво е в Слънчев бряг и Несебър по това време? Не можеш да се разминеш из тях. Бургас, поредната измислена история с цел пропаганда. Град, който без "Нефтохим" няма да го има, ама иначе много им знае устата на едни засегнати тук.

 

Ами през лятото половин Бургас работи по курортите. А туристите го минават транзит. Кой иска да си изкара почивката в 200-хиляден шумен град със задръствания?

 

Сега си набрал на Лукас и почна да плюеш Бургас по дифолт. Хубав град е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами през лятото половин Бургас работи по курортите. А туристите го минават транзит. Кой иска да си изкара почивката в 200-хиляден шумен град със задръствания?

 

Сега си набрал на Лукас и почна да плюеш Бургас по дифолт. Хубав град е.

 

В Бургас е фул лятото, нали виждам всяка година- и плажовете са пълни, и заведенията, и дискотеките, и моловете, всичко е фул с резервации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти коя зодия беше, помня че Рак ама не съм сигурен, та затова питам

 

Водолей с Асцендент Скорпион и Луна в Телец. Ти си Скорпи с АСЦ Рак, а Луната ти е в точен съвпад с моята в Телец. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Бургас е фул лятото, нали виждам всяка година- и плажовете са пълни, и заведенията, и дискотеките, и моловете, всичко е фул с резервации.

 

Може. Аз там на плаж не съм ходил, само минавам транзит за Созопол и Приморско и гледам, че задръстванията са пълна лудница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега правят 4 ленти за Сл бряг,така че догодина няма да е тапа на Ахелой.И за Созопол има Крайезерна 4 ленти транзит.Така,че директно ще има достъп .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами през лятото половин Бургас работи по курортите. А туристите го минават транзит. Кой иска да си изкара почивката в 200-хиляден шумен град със задръствания?

 

Сега си набрал на Лукас и почна да плюеш Бургас по дифолт. Хубав град е.

 

Хубавото в Бургас, са келнерките в "Златна котва", закуските на автогара "Юг" и коктейлите в едно заведение до "Билла" на центъра....

 

И му кажете на тоя скот Лукас, че Бургас е до езерата, та да не бута Ахелой в активи на Бургас. Там път ще строи държавата, а не Бургас....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водолей с Асцендент Скорпион и Луна в Телец. Ти си Скорпи с АСЦ Рак, а Луната ти е в точен съвпад с моята в Телец. :P

Леле и луната ли ми знаеш :1000 (29):

Ясен съм ти отвсякъде значи, много вода има в мен само това знам :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...