Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Знаеш си.. :Vishenka_05:

Днес съм толкова гадна смяна на работа - от 12:00 до 22:00 в най-добрия случай, а така не ми се ходи никъде в това кофти време.. На всичкото отгоре за пореден път ще работя на нова година и така ще изпусна традиционната ми декемрийска почивка в Испания. :girl_cry2:

Леле, едни се готвим за пируване, други - за работа :dontgetit: ...аз за Нова година си казах на шефовете, че няма да мога да работя. Последната ми непълнолетна Нова година ще е, трябва да избухна както трябва :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой ще е номер 1 в The Voice Top 10- Tita с Антилопата пада от номер 2 на номер 3. Хавана ли ще е за пореден път на върха, или Фонси с Деми ще се върнат на номер 1.

 

Havana пада на номер 2, но тя беше много пъти номер 1 и се връщаше на върха и падаше. Фонси с Деми се връщат за пореден път на върха. Фонси изкара пак хит.

 

Догодина обаче Рики се завръща и трябва да е на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти като се месиш в чужди спорове не е проблем.За мен вашето мнение не значи нищо , нали се сещаш? Умряла съм ви за наградите,репутациите,бановете,дето се раздават на избирателен принцип.Главната причина, поради която следях темата за наградите беше за да подкрепя Смит,защото с него за разлика от теб и другия злобар мога да си говоря спокойно за най-различни теми.Ти и Дойчо може да ме цитирате на всеки 2ри пост и да ме обиждате,но не сте злобни така ли?Влизам тука единствено и само заради ми интереса относно попфолка и заради някои приятни за мен хора.На мен не ми пречи да си призная грешките и това , че не понасям Галена и че съм се изказвала прекалено злобно за нея , но това , което съм говорила за теб,Докето и разни други е било защото вие сте ме обидили мен първо.Стела колкото иска проценти да ми раздава,но се вижда как покровителства онзи , който не се е спрял с нападките към мен от дни насам без никаква причина. :)

Моля, полиглота ГунаС. Да не говори за мен я мое отсъствие! Ще казвам на който, каквото си пойскам и ти мамина умница не си тази, която ще казва! Никой не те понася и спри с изказвания кой ми седял зад гърба и кой не. От зло ти потече лигата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, едни се готвим за пируване, други - за работа :dontgetit: ...аз за Нова година си казах на шефовете, че няма да мога да работя. Последната ми непълнолетна Нова година ще е, трябва да избухна както трябва :D

Аз като най-нов във фирмата нямам право на избор.Най-редно би било да теглим чоп кой да работи и кой не ама.. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте се молили за сняг, стигааа. Дано с години да не завали повече никога и да забравим как изглежда снега. АМИН! :angry: :angry: :angry: :angry:

обожавам мрачното време. Да Вали да гърми :Vishenka_05:

 

resized_c960b-0903c371istanbulkar2015aralik3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като най-нов във фирмата нямам право на избор.Най-редно би било да теглим чоп кой да работи и кой не ама.. :mf_surrender:

Ужасно е да си най-нов, чувстваш се една идея по-низш от останалите, а и ти го показват чрез отношение... нека, като дойдат нови работници няма да си най-новия и отиваш на работа с много по-различна нагласа, поне при мен беше така :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно е да си най-нов, чувстваш се една идея по-низш от останалите, а и ти го показват чрез отношение... нека, като дойдат нови работници няма да си най-новия и отиваш на работа с много по-различна нагласа, поне при мен беше така :D

Ами честно казано се чувствам леко над другите, заради опита, който съм натрупал във времето, като това се вижда от по-горните етажи във фирмата. :whistling: От друга страна твърде бързо се вписах в колектива и дори колегите ми имат чувството, че работят с мен от години а аз утре ще направя първия си месец. :1000 (29): Като нищо скоро ще започна да давам команди "строй се, преброй се" хахаха.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вали сняг...:)

 

 

Не знам. По-добре ми е така.

Големи образи са били на партито гледам пак. Управителката като индианец се облякла тоя път костюм. Ники май не е бил там тоя път.

 

От фейса:

 

Good morning, Tania!

Are you ready for the snow today in Burgas?

 

Уау, ама то вали сняг навън. :О

 

И в това мокро време нищо няма да натрупа.

 

 

И тука, при нас е първи. Толкова мразя студ и киша, дано не натрупа много, че после положението ще е леш.

Честит ни първи сняг! :Vishenka_05: За съжаление времето е топло и бързо ще се стопи.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, полиглота ГунаС. Да не говори за мен я мое отсъствие! Ще казвам на който, каквото си пойскам и ти мамина умница не си тази, която ще казва! Никой не те понася и спри с изказвания кой ми седял зад гърба и кой не. От зло ти потече лигата

GSimeonova топ! :Vishenka_05:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано се чувствам леко над другите, заради опита, който съм натрупал във времето, като това се вижда от по-горните етажи във фирмата. :whistling: От друга страна твърде бързо се вписах в колектива и дори колегите ми имат чувството, че работят с мен от години а аз утре ще направя първия си месец. :1000 (29): Като нищо скоро ще започна да давам команди "строй се, преброй се" хахаха.

Ее, браво, на мен ми отне доста време докато се възприема на работа и свикна със цялата обстановка. Не съм от хората, които лесно свикват със нова среда,от училище изведнъж на работа и всичко е коренно различно, но пък веднъж свикне ли човек вече му е безразлично и просто чака да му свърши смяната и да си ходи. Дано след време да не съм така, защото на работа искам да ходя с желание и да ми е приятно да работя дадена професия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, браво, на мен ми отне доста време докато се възприема на работа и свикна със цялата обстановка. Не съм от хората, които лесно свикват със нова среда,от училище изведнъж на работа и всичко е коренно различно, но пък веднъж свикне ли човек вече му е безразлично и просто чака да му свърши смяната и да си ходи. Дано след време да не съм така, защото на работа искам да ходя с желание и да ми е приятно да работя дадена професия.

Какво работиш? За желанието, то се изпарява бързо, правиш едно и също всеки път и ти омръзва. Ако имах ме пари дали някой щеше да работи?! :roll1:

Руже, усмихни се, зимата сега започва. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво работиш? За желанието, то се изпарява бързо, правиш едно и също всеки път и ти омръзва. Ако имах ме пари дали някой щеше да работи?! :roll1:

Руже, усмихни се, зимата сега започва. :D

На моята възраст в малкото ми градче нещо различно от сетвитьор трудно да си намериш. :1000 (29):

Цяло лято работих, та сега през учебно време също работя, но 3-4 дни в седмицата. Купих си лаптоп, сега събирам за телефон, не обичам да съм зависим от някого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викам да проверя къде е моят Ники и му звъня, защото вчера хич не се обади. И му звъня сега и той един сънен още спи. Вика после ще ми се обади.

Ами как всеки ден ми се обажда, вчера пропуснал и ми е странно.

 

 

И си свалям един торент сега с коледни албуми, защото там има един албум с коледната песен на Рики от 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На моята възраст в малкото ми градче нещо различно от сетвитьор трудно да си намериш. :1000 (29):

Цяло лято работих, та сега през учебно време също работя, но 3-4 дни в седмицата. Купих си лаптоп, сега събирам за телефон, не обичам да съм зависим от някого.

Това е много хубаво, човек трябва да е независим и да разполага със собствени пари. Тук само сервитьори и бармани сме се събрали. :roll1:

Работил съм за кратко, но съм изкарал курса.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...