Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аха, викаш до 19 януари с това темпо има време да направиш 200 точки. :1000 (29):

 

Гюнайке, ще те преследвам до дупка. :3fdb8960598fa63e:

 

Който си няма личен живот е така.

Това говори мнооого зле за теб.Живей си задръстения живот в рамания и не ме занимавай

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Който си няма личен живот е така.

Това говори мнооого зле за теб.Живей си задръстения живот в рамания и не ме занимавай

 

Аз, като гледам как си злобна до мозъка на костите си, си правя изводи колко щастлив е твоя личен живот. :hahaha: :hahaha: Господ й дал красота, но й дал наравно с това и злоба канска. Гледай да не ти окапе косата от лошотия, че тогава и красотата няма да те спаси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме бе. Кака Кели, Остап Бендер, Сашо, Фокси, Лукас са доста по-стари и от нас. Това са само тия, за които се сещам от воле.

 

Едни се ожениха, на други психиките не им издържаха. :3fdb8960598fa63e: Аз с тая моята работа имам супер много свободно време и ми е забавно тук. Приятелите ми казват, че съм присстрастен към форума, те не го разбират това нещо. Явно е до човек.

Мен ми е приятно щото въпреки че стериотипа че чалгарите са прости хора, виждам че повечето тук имат акъл. Приятна ми е комуникацията и най вече чата, защото си лафим на различни теми. Ако изключа феминизирането при повечето, всичко е ток и жица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кое й е злобното на Симеонова? Има къде къде по-злобни от нея,например Дойката,но не съм видял да си му казвал нещо.

 

На теб пък само някой да ти обърне повече внимание и тръгваш да го защитаваш и да се месиш в чужди спорове. Онзи ден поне 5 човека й го казаха. Взе и наградата за Най-голям антифен. Те нещата се виждат и с просто око.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярваш ли му? :3fdb8960598fa63e:

 

Честно казано не виждам причина да лъже. Нека е хубаво момичето, няма лошо, но много кофти се държи. И напоследък, след като всички я нападнаха онзи ден за злобата й, го раздава добричка и хрисима и се опитва да води някакви приятелски диалози с xroflx9 и да намери подкрепа в лицето поне на някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб пък само някой да ти обърне повече внимание и тръгваш да го защитаваш и да се месиш в чужди спорове. Онзи ден поне 5 човека й го казаха. Взе и наградата за Най-голям антифен. Те нещата се виждат и с просто око.

Голяма работа че хейти Галена понякога. То и вие хейтите Преслава на килограм, но никой нищо не ви казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не виждам причина да лъже. Нека е хубаво момичето, няма лошо, но много кофти се държи. И напоследък, след като всички я нападнаха онзи ден за злобата й, го раздава добричка и хрисима и се опитва да води някакви приятелски диалози с xroflx9 и да намери подкрепа в лицето поне на някой.

Нека си е хубава няма лошо.Аз не съм усетила злоба от нейна страна до този момент. Не мога да кажа дали е така...Дори не я познавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си е хубава няма лошо.Аз не съм усетила злоба от нейна страна до този момент. Не мога да кажа дали е така...Дори не я познавам.

 

Е, то остава и да усетиш... ти си модератор. Всеки си прави сметката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб пък само някой да ти обърне повече внимание и тръгваш да го защитаваш и да се месиш в чужди спорове. Онзи ден поне 5 човека й го казаха. Взе и наградата за Най-голям антифен. Те нещата се виждат и с просто око.

Ти като се месиш в чужди спорове не е проблем.За мен вашето мнение не значи нищо , нали се сещаш? Умряла съм ви за наградите,репутациите,бановете,дето се раздават на избирателен принцип.Главната причина, поради която следях темата за наградите беше за да подкрепя Смит,защото с него за разлика от теб и другия злобар мога да си говоря спокойно за най-различни теми.Ти и Дойчо може да ме цитирате на всеки 2ри пост и да ме обиждате,но не сте злобни така ли?Влизам тука единствено и само заради ми интереса относно попфолка и заради някои приятни за мен хора.На мен не ми пречи да си призная грешките и това , че не понасям Галена и че съм се изказвала прекалено злобно за нея , но това , което съм говорила за теб,Докето и разни други е било защото вие сте ме обидили мен първо.Стела колкото иска проценти да ми раздава,но се вижда как покровителства онзи , който не се е спрял с нападките към мен от дни насам без никаква причина. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти като се месиш в чужди спорове не е проблем.За мен вашето мнение не значи нищо , нали се сещаш? Умряла съм ви за наградите,репутациите,бановете,дето се раздават на избирателен принцип.Главната причина, поради която следях темата за наградите беше за да подкрепя Смит,защото с него за разлика от теб и другия злобар мога да си говоря спокойно за най-различни теми.Ти и Дойчо може да ме цитирате на всеки 2ри пост и да ме обиждате,но не сте злобни така ли?Влизам тука единствено и само заради ми интереса относно попфолка и заради някои приятни за мен хора.На мен не ми пречи да си призная грешките и това , че не понасям Галена и че съм се изказвала прекалено злобно за нея , но това , което съм говорила за теб,Докето и разни други е било защото вие сте ме обидили мен първо.Стела колкото иска проценти да ми раздава,но се вижда как покровителства онзи , който не се е спрял с нападките към мен от дни насам без никаква причина. :)

Веднъж съм ти дала проценти само и то заслужено. Давала съм и на този за който намекваш. Спи спокойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб пък само някой да ти обърне повече внимание и тръгваш да го защитаваш и да се месиш в чужди спорове. Онзи ден поне 5 човека й го казаха. Взе и наградата за Най-голям антифен. Те нещата се виждат и с просто око.

Защитавам всеки,който е заслужил,а не по избирателен принцип,че аз дори не й знам името.Нормално е да я защитавам при положение,че най-малкото не е нито възпитано,нито кавалерско всички мъже да скачате върху едно момиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти като се месиш в чужди спорове не е проблем.За мен вашето мнение не значи нищо , нали се сещаш? Умряла съм ви за наградите,репутациите,бановете,дето се раздават на избирателен принцип.Главната причина, поради която следях темата за наградите беше за да подкрепя Смит,защото с него за разлика от теб и другия злобар мога да си говоря спокойно за най-различни теми.Ти и Дойчо може да ме цитирате на всеки 2ри пост и да ме обиждате,но не сте злобни така ли?Влизам тука единствено и само заради ми интереса относно попфолка и заради някои приятни за мен хора.На мен не ми пречи да си призная грешките и това , че не понасям Галена и че съм се изказвала прекалено злобно за нея , но това , което съм говорила за теб,Докето и разни други е било защото вие сте ме обидили мен първо.Стела колкото иска проценти да ми раздава,но се вижда как покровителства онзи , който не се е спрял с нападките към мен от дни насам без никаква причина. :)

 

А какво да кажем по въпроса, че теб те покровителства Fast? Изпадали сме в кавга с теб и аз съм отнасял бан, а ти си се разминавала само с проценти. Това удобно го пропускаш...

 

И не говори глупости, изобщо не те цитирам на всеки втори пост, не съм те цитирал от седмица, ако не и повече. За Дойчо не знам, той отговаря за себе си.

 

Тук всеки плюе даден певец, нищо ново под слънцето, но ти... ти го правиш по един много специфичен начин, който се набива на очи. Ти си знаеш де, казаха ти го доста пъти досега. Дано и в живота не си такава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво да кажем по въпроса, че теб те покровителства Fast? Изпадали сме в кавга с теб и аз съм отнасял бан, а ти си се разминавала само с проценти. Това удобно го пропускаш...

 

И не говори глупости, изобщо не те цитирам на всеки втори пост, не съм те цитирал от седмица, ако не и повече. За Дойчо не знам, той отговаря за себе си.

 

Тук всеки плюе даден певец, нищо ново под слънцето, но ти... ти го правиш по един много специфичен начин, който се набива на очи. Ти си знаеш де, казаха ти го доста пъти досега. Дано и в живота не си такава.

Кавгата , заради която си отнесъл бан е била една.Нападките от теб и предимно от Докето са почти всеки ден от последната седмица-без предупреждение,процент,бан,въпреки че спамите ужасно много.

Преди посещението ми във форума се свързваше с хубави чувства и интересни теми за развиване.В последно време се е превърнал в селски бардак именно заради вас.После не се чудете защо има толкова малко активни потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавгата , заради която си отнесъл бан е била една.Нападките от теб и предимно от Докето са почти всеки ден от последната седмица-без предупреждение,процент,бан,въпреки че спамите ужасно много.

Преди посещението ми във форума се свързваше с хубави чувства и интересни теми за развиване.В последно време се е превърнал в селски бардак именно заради вас.После не се чудете защо има толкова малко активни потребители.

 

Еми оплачи се от който се чувстваш засегната, сливи ли имаш в устата? Ако модератор прецени, да даде съотвеното наказание. И така.

 

Иначе Рамания винаги е била бардак, както всичко в нашата държава.

 

Замисли се защо никой не напада друго момиче от форума..... Все теб, невинната, добрата, онеправданата. И далеч не сме само аз и Докето, преди десет дни поне 6 човека бяха против теб в Скандалите. Явно има някаква причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми оплачи се от който се чувстваш засегната, сливи ли имаш в устата? Ако модератор прецени, да даде съотвеното наказание. И така.

 

Иначе Рамания винаги е била бардак, както всичко в нашата държава.

 

Замисли се защо никой не напада друго момиче от форума..... Все теб, невинната, добрата, онеправданата. И далеч не сме само аз и Докето, преди десет дни поне 6 човека бяха против теб в Скандалите. Явно има някаква причина.

Къде съм казала , че съм "невинната, добрата, онеправданата" ? Вие прекалихте с простотията си и на мен ми писна-това казвам.Както и за двойните стандарти в този форум.Аз съм говорила с който трябва,не се притеснявай.Просто вашата помия , която изливате всеки ден било то на мен или на някой друг рано или късно ще ви се върне-дали в рамания или в живота времето ще покаже.

 

Муцка,да ти е през пеперудката,хич не си го слагай. :Vishenka_05:

Някой трябва да им го каже,до гуша ми дойде от двойни стандарти и долнопробни обиди всеки ден.

А и да знаеш с тебе си пиша , за да има кой да ме защитава :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой трябва да им го каже,до гуша ми дойде от двойни стандарти и долнопробни обиди всеки ден.

А и да знаеш с тебе си пиша , за да има кой да ме защитава :1000 (10):

Многострадалната Геновева, Майка Тереза или Дева Мария си ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...