Jump to content



Препоръчани коментари

Много й е пипан гласът.

Най-добрият лайв е ето този. Със саксофона звучи брутално.

Яшаааа, каква е мощничка.

А Преслава как припява куртоазно в студиото... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е обаче супер излагация. То не стига, че е гръцка мелодия, но дори излиза, че на Камелия и текстът е написан от сърбин.

 

Е, все пак на Камелия е кавър от Лепа Брена, не от гръцката. А текста има заемки от сръбския текст.Иначе съм съгласен, че текста си е достатъчно различен, за да се кредитира българския автор, въпреки и заемките.

Така и не намерих никъде инфо за авторите на Камелиевата версия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е май любимият албум на Кама - "Има любов". Сега като гледам траклиста, няма песен, която да не ми харесва. Просто излезе в година, когато конкуренцията беше много голяма вече. Но заедно с албумите на Ванча и Глорче през 2005 е най-продаван, така знам. А може и този на Анелия - "Всичко води към теб" излезе тогава. Райна също има хубав албум от тогава. И Преса, която още нещо беше дръпнала така сериозно като през 2007 в началото.

 

Кондомчо какво мисли за зодията на Камче, достоен неин представител ли е? :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е май любимият албум на Кама - "Има любов". Сега като гледам траклиста, няма песен, която да не ми харесва. Просто излезе в година, когато конкуренцията беше много голяма вече. Но заедно с албумите на Ванча и Глорче през 2005 е най-продаван, така знам. А може и този на Анелия - "Всичко води към теб" излезе тогава. Райна също има хубав албум от тогава. И Преса, която още нещо беше дръпнала така сериозно като през 2007 в началото.

 

Кондомчо какво мисли за зодията на Камче, достоен неин представител ли е? :sp_ike:

И аз обичам този албум, а това ми е любимата песен от него.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе " с повече от 10 милиона гледания общо. Феномен се оказа тази песен.

Камелия дали може да купи правата отново от Пайнер и да я преиздаде с ново видео примерно ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе " с повече от 10 милиона гледания общо. Феномен се оказа тази песен.

Камелия дали може да купи правата отново от Пайнер и да я преиздаде с ново видео примерно ?

 

Няма смисъл нищо да купува. Изпълнителските права са в нея и Пайнера не може да я даде на никой.... защото трябва да плаща.... на Камелия. :1000 (6):

 

Той няма и да опита да преговаря с нея, защото знае какво ще се случи. Дойдоха времената да види той кон боб яде ли. :happyppl:

 

1 юли 2020-та и край с монопола на Пайнер върху творчеството на Камелия. Остана само година и половина....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, все пак на Камелия е кавър от Лепа Брена, не от гръцката. А текста има заемки от сръбския текст.Иначе съм съгласен, че текста си е достатъчно различен, за да се кредитира българския автор, въпреки и заемките.

Така и не намерих никъде инфо за авторите на Камелиевата версия.

 

Не си намерил Надежда Захариева? Заместник Министър на културата в периода 2001-2005. Втори човек в министерството, след Стефан Данаилов? Не знаеш, че освен "Луда по тебе" е писала и велики неща като "Обич за двама" на Лия и Кондьо и "Единствен мой" на Софка? Па питайте бре хора, нали затова са тук такива като мен?

 

 

9446427o.jpg

 

Падам, сърбите се маниаци.... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл нищо да купува. Изпълнителските права са в нея и Пайнера не може да я даде на никой.... защото трябва да плаща.... на Камелия. :1000 (6):

 

Той няма и да опита да преговаря с нея, защото знае какво ще се случи. Дойдоха времената да види той кон боб яде ли. :happyppl:

 

1 юли 2020-та и край с монопола на Пайнер върху творчеството на Камелия. Остана само година и половина....

 

 

Това означава ли че Камелия може да си пее всички стари песни на самостоятелен концерт примерно ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това означава ли че Камелия може да си пее всички стари песни на самостоятелен концерт примерно ?

 

То това е идеята по принцип. Прави самостоятелен концерт, пее ги, записва, качва в тубата и всичко си е нейно. Просто трябва да свърши патента на Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Камелия е хита, бях на кръчма и там както знаете върви обикновено или наордно, или ретро повече, "Името ти" 3 пъти гърмя. Тези гледания са й много малко, понякога избщо не са показателни колко голяма всъщност е една песен. Явно зависи от канала много, не си го обяснявам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Камелия е хита, бях на кръчма и там както знаете върви обикновено или наордно, или ретро повече, "Името ти" 3 пъти гърмя. Тези гледания са й много малко, понякога избщо не са показателни колко голяма всъщност е една песен. Явно зависи от канала много, не си го обяснявам...

 

Разбира се, че зависи от канала и екстрите, които тубата предлага при 100, 200, 500 хил. и над 1 милион абоната. Но това при Камелия не е от решаващо значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви екстри? Песента излиза в предложения, откакто е направена премиерата. Което означава, че тръгва на хората автоматично и, че най-малкото всеки се присеща за нея, като я види в лентата отстрани. Защо падна на 18-22К на ден? Тоя въпрос го задавам от сума ти седмици и всеки мълчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви екстри? Песента излиза в предложения, откакто е направена премиерата. Което означава, че тръгва на хората автоматично и, че най-малкото всеки се присеща за нея, като я види в лентата отстрани. Защо падна на 18-22К на ден? Тоя въпрос го задавам от сума ти седмици и всеки мълчи.

 

Точно това са екстрите на големите канали. Кое не е ясно, че да се обяснява специално? И въпреки всичко, без трафик и други медийни глупости Кама сцепи мрака и издаде най-добрата песен в чалгата за тази година, което и мен ме изненада. Но за това ще досаждам след концерта. Сега е рано, много рано за екшън...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това са екстрите на големите канали. Кое не е ясно, че да се обяснява специално? И въпреки всичко, без трафик и други медийни глупости Кама сцепи мрака и издаде най-добрата песен в чалгата за тази година, което и мен ме изненада. Но за това ще досаждам след концерта. Сега е рано, много рано за екшън...

 

Кои точно са екстрите на големите канали - това не е ясно от поста ти.

 

Аз ти казвам, че излиза в предложения, откакто е направена премиерата. Хората я виждат, сещат се за нея, хит е в клубовете, а не я слушат у дома си. Какво е обяснението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои точно са екстрите на големите канали - това не е ясно от поста ти.

 

Аз ти казвам, че излиза в предложения, откакто е направена премиерата. Хората я виждат, сещат се за нея, хит е в клубовете, а не я слушат у дома си. Какво е обяснението?

 

Няма друго обяснение освен, че не се ползват екстрите на големите канали. И какво от това? Песента си дъни и без този трафик....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, това си е голямо нещо сръбкиня да кавърдиса песента с българския текст, а е сръбския :o :1000 (33): Жалко, че заради конфликта си, Кама и Пайнера пропускат възможността да се възползват максимално от този успех, пускайки нова версия и/или ново видео на песента. Все пак това си е успех за БГ фолка като цяло, не само за Кама или Димитров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трендинг:

Черна Гора - 2

Сърбия, Босна - 6

Македония - 8

Хърватия - 29

 

Хита на Кама покорява Ex-Yu!

 

Обаче в текста има много грешки, но й е простено заради изпълнението и годините!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gabriela Pejcev е записала Луда по тебе като балада и се очаква да излезе в началото на Декември.

 

Няма да е балада, ще е бърза лайф версия с оркестъра на Аца Софрониевич.

Габриела казва, че тя е избрала точно тази песен да е във филма. Така че, благодарностите към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...