Jump to content



Препоръчани коментари

Според мен топ 5 на чалгата евър изглежда така:

 

1. Камелия "Луда по тебе"

2. Камелия "Ти си..."

3. Ивана "Шампанско и сълзи"

4. Анелия "Погледни ме в очите"

5. Преслава "Лъжа е"

 

И "Нещо нетипично" заслужава място там, ама местата са само 5.

 

Реално "Ти си..." беше по-голям хит от "Луда по тебе" през 2000 година. Обаче Камелия я спука от налагане втората песен и в съзнанието на хората се наби, че тя е по-останала във времето.

 

Много ще е интересно, ако се направи една крупна анкета сред всички възрастови групи в България с въпрос "Кои са най-големите хитове в историята на попфолка?".

Реално да. Ти си беше тоталния хит в албума тогава. Макар, че наистина е трудно да се определят към тогавашна дата, коя от 3те резачки и е най. Няма шега и беше пилотен сингъл, тотален хит.

 

Иначе можем да напаривм една тема, като определим ТОП 20 на най-големите хитове в чалгата - евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен ама не се ротира никъде.Ще замине и тя.Без Пайнер не се забелязва.Факт.

Снощи Преслава 3 пъти.Кама 0.

Снощи я пуснаха 2 пъти в Палаза. Като гледам и другите пишат, чепя пускат и се приема добре.

А и цифрите под клипа друго говорят :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално да. Ти си беше тоталния хит в албума тогава. Макар, че наистина е трудно да се определят към тогавашна дата, коя от 3те резачки и е най. Няма шега и беше пилотен сингъл, тотален хит.

 

Иначе можем да напаривм една тема, като определим ТОП 20 на най-големите хитове в чалгата - евър.

 

Сметни колко гледания горе-долу имат "Ти си" и "Луда по тебе" от всички по-популярни клипчета включително и изтритите. Знам, че ги помниш. Интересно ми е дали това са двата най-гледани ретро хита към днешна дата.

 

За темата - може, но тук сме има няма 70-100 човека. И Пресовите ботове ще надделеят, знаеш.. Друго си е да се обхванат хиляди хора от всякакви възрасти, там щяхме да мачкаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда по тебе

 

- 3.8 млн

 

- 507 хил.

 

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0 - 452 хил.

 

- 25 хил.

 

- 13 хил.

 

- 16 хил.

 

+ изтриха клип с 2.5 млн ( преди 3 години) + още 1 клип с над милион.

 

До тук - 8.313 хил. Но нали се сещаш, че и изтритите клипове щяха да трупат гледания, над 10 млн. със сигурност!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си:

 

- 1 млн.

 

- 155 хил.

 

- 16 хил.

 

+ изтрит клип с над 3 млн. и още един от концерта на площада пред Невски, който беше направил почти милион в канала на Планета...

 

 

Залеза и зората и изтриха клип с над 3 милиона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда по тебе

 

- 3.8 млн

 

- 507 хил.

 

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0 - 452 хил.

 

- 25 хил.

 

- 13 хил.

 

- 16 хил.

 

+ изтриха клип с 2.5 млн ( преди 3 години) + още 1 клип с над милион.

 

До тук - 8.313 хил. Но нали се сещаш, че и изтритите клипове щяха да трупат гледания, над 10 млн. със сигурност!

 

Мерси за справката.

 

8.3 млн - това ще го запомня. Утре ще видя дали някой ретро хит има повече.

 

Те, като си ги изтрили, Саше, хората, искащи да чуят песента, просто я слушат от наличните клипчета. :3fdb8960598fa63e: Не сме изгубили гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой песни се показват повече от други...

 

Утре ще има още един нов милион за любимката ти.

А предвещаваше провал. :whistling:

 

 

Чуй тая версия на Ти си! Топ е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще има още един нов милион за любимката ти.

Ами айде да вземеш да почерпиш вече. Откога чакам... :whistling:

 

Чуй тая версия на Ти си! Топ е.

 

Оле, страшна е!! 1000%20(6).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен ама не се ротира никъде.Ще замине и тя.Без Пайнер не се забелязва.Факт.

Снощи Преслава 3 пъти.Кама 0.

 

Глупости, ротира се и още как. Раманянските напеви този път не вървят. И съм ви казал да не пишете за въртене на песен повече от 2 пъти на вечер, защото не е истина. Няма как да стане това с 50% поп музика в сета на DJ-ите. Годината е 2018, а не 2008....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, ротира се и още как. Раманянските напеви този път не вървят. И съм ви казал да не пишете за въртене на песен повече от 2 пъти на вечер, защото не е истина. Няма как да стане това с 50% поп музика в сета на DJ-ите. Годината е 2018, а не 2008....

 

Наистина поне във Варна мнооого рядко пускат песни по 2 пъти, да не говорим за повече. Но и поп не пускат особено - оная вечер в Плаза завъртяха "Искаш да бъдеш с мен", "Дали това любов е", "Гледай как се прави", "Направо ги убивам" и май тва бяха. Кама за съжаление не я пуснаха, поне докато аз бях там (3 и нещо). Плейлистът основно беше от всички песни в последната година. Скъсаха се да въртят и старите песни на Азис.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, вие излизате ли? Песента гърми навсякъде, а и DJ-те като цяло спряха да повтарят песните, не е като преди определени хитове да се въртят по 5 пъти на вечер. Дори на участията си изпълнителите не си го позволяват, защото усетиха, че трябва да налагат по-стари парчета, за да не се забравят толкова лесно. И между другото евала на Камелия, че успя да намери нишата си, в началото си личеше колко й е трудно да намеи точно къде и как да презентира, на какво да заложи, но опитът си казва думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина поне във Варна мнооого рядко пускат песни по 2 пъти, да не говорим за повече. Но и поп не пускат особено - оная вечер в Плаза завъртяха "Искаш да бъдеш с мен", "Дали това любов е", "Гледай как се прави", "Направо ги убивам" и май тва бяха. Кама за съжаление не я пуснаха, поне докато аз бях там (3 и нещо). Плейлистът основно беше от всички песни в последната година. Скъсаха се да въртят и старите песни на Азис.

 

Точно така - предимно песни от последната година и максимум по 2 пъти най-актуалните парчета. Стари неща чак след 03:00...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама на толкова много песни имаше над 1 млн гледания тогава, че чак се изненадвам как пак са натрупали някои от тях...

Чисто и просто - хита си е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:phpgrin2:

 

Кой е Камелия-фен???

Гледам е качил е всичко което аз качвсм в групата.

Не че, нещо но ми се щеше да се качват в канала на Камелия, за да се обогати и разнообрази а и да се привлекат още абонати.

Другия вариянт е Камелия-фен да започне яко да рекламира канала, за да може да генерира гледамоест.

Трябва да правим всичко в името на кралицата. ... (Последното се шегувам :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е Камелия-фен???

 

Един пич от София. Митко май се казваше. Мотаеше се едно време във форума на Планета. Трябва да е към 30-годишен вече....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтриха още 1 клип на Защо повярвах....

 

Четат редовно Рамания и следят за авторските си права над нещо, което не могат да ползват, но го мразят и ненавиждат.... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...