Jump to content



Препоръчани коментари

Написах коментар под клипа на Габриела Пейчев, че според мен оригинала е на Пасхалис Терзис, а сърбите само са направили друг аранжимент и въпросния Pera Stokanovic започна да ми отговаря, като каза, че Камелия ще бъде съдена за тази кражба.Даже човека си е помислил че Камелия си пише сама коментарите от моя профил хахах

Аз му отговорих, че Камелия няма нужда да коментира, защото в момента най-големия балкански хит е нейната песен и тоя почна да сипе обиди по Камелия хаха Била анонимна певица дори в собствената си държава и добре че бил тоя филм, та хората да чуят за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах коментар под клипа на Габриела Пейчев, че според мен оригинала е на Пасхалис Терзис, а сърбите само са направили друг аранжимент и въпросния Pera Stokanovic започна да ми отговаря, като каза, че Камелия ще бъде съдена за тази кражба.Даже човека си е помислил че Камелия си пише сама коментарите от моя профил хахах

Аз му отговорих, че Камелия няма нужда да коментира, защото в момента най-големия балкански хит е нейната песен и тоя почна да сипе обиди по Камелия хаха Била анонимна певица дори в собствената си държава и добре че бил тоя филм, та хората да чуят за нея.

 

Пиши на Фивос да съди сърбите за тяхната кражба! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех кой е автора на гръцката версия иначе щях да му го напиша!Тогава със сигурност щеше да си помисли че конентира Камелия!хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах коментар под клипа на Габриела Пейчев, че според мен оригинала е на Пасхалис Терзис, а сърбите само са направили друг аранжимент и въпросния Pera Stokanovic започна да ми отговаря, като каза, че Камелия ще бъде съдена за тази кражба.Даже човека си е помислил че Камелия си пише сама коментарите от моя профил хахах

Аз му отговорих, че Камелия няма нужда да коментира, защото в момента най-големия балкански хит е нейната песен и тоя почна да сипе обиди по Камелия хаха Била анонимна певица дори в собствената си държава и добре че бил тоя филм, та хората да чуят за нея.

 

Я дай линк да видим писанията на тоя Пера.... :bo:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия била анонимна...

 

Камелия е единствената, чието не само присъствие, а и отсъствие се коментира толкова бурно (наградите и рождените дни на Планета след като напусна). Това да те няма от няколко години на дадена сцена, и всяка година да ти коментират липсата на нея не е като да си анонимен. И вярно, липсва на голямата сцена. Шоуто и, заедно с това на Малина и Андреа (в добрия си период) липсват. Сега си е живо модно ревю.

 

Камелия не просто правеше шоу, ми направо провокираше. То не беше трибагреник, не беше телефона до Димитров, не бяха осъдителните и коментари на наградите, не беше излизане по Х-ове, дори среден пръст на Азис... абе тая жена колко пъти излезе, толкова пъти ти остава в спомена. И дори ти липсва на сцената, когато я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я дай линк да видим писанията на тоя Пера.... :bo:

За съжаление няма как да дам линк директно към коментарите му, но мога да дам линк към клипа:

Един от най-харесваните коментари е :

"Ova pjesma je moja"-KAMELIJA

"Pa malo je i moja"-GABRIJELA PEJCEV"

на този коментар има 26(за сега) отговора и там пише и въпросния Пера Стоканович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много "скромна" одеве по БТВ. :1000 (29): Изключително "скромна"....

Много ми хареса интервюто, както винаги, няма нужда от прекалена скромност, не се е и изхвърлила с нещо, поне аз не усетих. :girl_witch: Предполагам имаш предвид, че фактите са си факти и ги изкоментираха и разнищиха. :3fdb8960598fa63e: "Името ти" стана наистина голям масов хит и определено няма нищо общо със сезонните тъпотии уж "хитове", замисли ме и е права, че може да стане втората "Луда по тебе". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса интервюто, както винаги, няма нужда от прекалена скромност, не се е и изхвърлила с нещо, поне аз не усетих. :girl_witch: Предполагам имаш предвид, че фактите са си факти и ги изкоментираха и разнищиха. :3fdb8960598fa63e: "Името ти" стана наистина голям масов хит и определено няма нищо общо със сезонните тъпотии уж "хитове", замисли ме и е права, че може да стане втората "Луда по тебе". :)

 

Аз не разбирам само 2 неща напоследък:

 

1. Какви лидерки сънуват в скандалите онези от лумпениадата, като в момента най-големия хит на Балканите категорично е "Луда по тебе", а "Името ти" им продънва тиквите кухи в дискотеките?

 

2. Тия същите обсебени младежи знаят ли в тази ситуация, какво щеше да се случи на разни Галени, Преслави, Емануелки и всякаква такава заспала пайнерска сган, ако "Името ти" и "Луда по тебе" бяха в "Армеец арена" преди 20 дена?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...