Jump to content



Препоръчани коментари

Сузанита е пуснала хита на стори в Инста и избухва на нея... ХиТтт !!!!

И то 3 клипа - 2 от тях я е надула в тях си и следващия от дискотека...

Имам приятели, който работя по дискотеки и всеки ден във сторитата им Кама.Ама хората направо полудяват на нея !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за 8 дена, Луда по тебе от сръбски клипове е генерирала :

 

220 хил.

 

56 хил.

 

20 хил.

 

5 хил.

 

3 хил.

 

Общо - 304 хил. за малко повече от седмица.

 

Като прибавим и тея клипове:

 

4.2 mln.

 

802 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

32 хил.

 

17 хил.

 

16 хил.

 

13 хил.

 

5 хил.

 

 

Total:

5.849 000

 

Ако сметнем и двата клипа които изтриха - единия с 2 млн. длугия с милион - стават близо 9 млн. И с това темпо гледанията ще нарастват - което ще я напарви може би най-гледаната ретро чалга.

 

Триха, триха - ама кралицата пак им го начуква в Пайнер. Пореден успех за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако сметнем и двата клипа които изтриха - единия с 2 млн. длугия с милион - стават близо 9 млн. И с това темпо гледанията ще нарастват - което ще я напарви може би най-гледаната ретро чалга.

 

Триха, триха - ама кралицата пак им го начуква в Пайнер. Пореден успех за Камелия.

 

Спокойно, до 1 юли 2020 година останаха по-малко от 2 години. След това ще забравят упражнението да си представят авторските права над каквато и да е продукция на Камелия. Меденото им 10-летие с "Проект 13" свършва и най-видната жителка на "Банишора" може само да им помаха за поздрав, а те да зяпат тъпо и глупаво, като дете, на което са му взели играчката. Защото, преди 7 години е написано какво ще стане с техните глупости и как всъщност изглежда чалгата.....

 

:1000 (19):

 

9434287Q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, до 1 юли 2020 година останаха по-малко от 2 години. След това ще забравят упражнението да си представят авторските права над каквато и да е продукция на Камелия. Меденото им 10-летие с "Проект 13" свършва и най-видната жителка на "Банишора" може само да им помаха за поздрав, а те да зяпат тъпо и глупаво, като дете, на което са му взели играчката. Защото, преди 7 години е написано какво ще стане с техните глупости и как всъщност изглежда чалгата.....

 

:1000 (19):

 

9434287Q.jpg

 

И кой го е харесал? Можеше да го заличиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, до 1 юли 2020 година останаха по-малко от 2 години. След това ще забравят упражнението да си представят авторските права над каквато и да е продукция на Камелия. Меденото им 10-летие с "Проект 13" свършва и най-видната жителка на "Банишора" може само да им помаха за поздрав, а те да зяпат тъпо и глупаво, като дете, на което са му взели играчката. Защото, преди 7 години е написано какво ще стане с техните глупости и как всъщност изглежда чалгата.....

 

:1000 (19):

 

9434287Q.jpg

Коментирай, че Луда по теб прави по близо 100 хил. гледания от Сърбия.

Вчера в 2 вечерта ги засякох. До момента са 71 хил. До 2 часа ще навъртят 100% още 30к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че Луда по теб прави по близо 100 хил. гледания от Сърбия.

Вчера в 2 вечерта ги засякох. До момента са 71 хил. До 2 часа ще навъртят 100% още 30к.

 

Аз когато е трябвало съм коментирал. Сега ще стоя и ще гледам трафика долу на банера, защото коментари не очаквам... :jump:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз когато е трябвало съм коментирал. Сега ще стоя и ще гледам трафика долу на банера, защото коментари не очаквам... :jump:
Фокси, аз одъртях, а ти си направо вековен... Още ли се вълнуваш от подобни глупости?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, аз одъртях, а ти си направо вековен... Още ли се вълнуваш от подобни глупости?

 

Разбира се, всичко е нормално, точно, коректно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го правиш на майтап - да, но ако наистина ти е толкова важно...

 

Разбира се, че си леко депресирана от поста от стената на Кама, но пък какво да правя сега, като съм такъв пророк? Кога Ивана примерно ще влезе тук и ще вземе твой пост и ще си го сложи най-официално на стената у фейса? Това са невъзможни неща, които пък ни дават ясни сигнали, че Камелия и нейният екип следят внимателно мнението на масовката и вероятно заради това тя е така адекватна на пазарната конюнктура. Иначе, виж как още през 2011 година съм извадил Кама от Пайнер и съм я поставил правилно на мястото и като еманация на попфолка, а със завидна доза увереност съм бил сигурен, че останалите 4 изпълнители, си остават просто легенди на Пайнер и до там. И понеже наближава прословутият концерт в "Арена армеец", да видим дали съм бил прав и за тези изяви.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ела ма хвани,ме поразкарай :Vishenka_05:
Ти правиш като вятъра, Джиги - неуловим си... :Vishenka_05:

 

 

Разбира се, че си леко депресирана от поста от стената на Кама, но пък какво да правя сега, като съм такъв пророк? Кога Ивана примерно ще влезе тук и ще вземе твой пост и ще си го сложи най-официално на стената у фейса? Това са невъзможни неща, които пък ни дават ясни сигнали, че Камелия и нейният екип следят внимателно мнението на масовката и вероятно заради това тя е така адекватна на пазарната конюнктура. Иначе, виж как още през 2011 година съм извадил Кама от Пайнер и съм я поставил правилно на мястото и като еманация на попфолка, а със завидна доза увереност съм бил сигурен, че останалите 4 изпълнители, си остават просто легенди на Пайнер и до там. И понеже наближава прословутият концерт в "Арена армеец", да видим дали съм бил прав и за тези изяви.
Ивана я боли шундата, а аз съм в тежка депресия! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неразбирам защо трябва да се наместват други имена в постовете .

Не е колегиално не го одобрявам ,но иначе за прокетите на Камелия в "Пайнер" да все още засъжаление няма как да пусне клиповете си в нейният официален канал .

Камелия е страхотна певица не я плюя просто не ми харесва това ,че се опитва да подчертае дадените й колеги от "Пайнер" да те са в музикалната компания няма лошо всеки сам преценява нещата кои са по-добри за него , всеки има публика и почитатели няма лошо в това и така трябва да бъде , но изведнъж да напишеш такъв пост които ми звучи леко хаплив към колегите й не е достойно , да за "Пайнер" това ,което е казвала по интервютата в последно време ми харесва , но не и това !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неразбирам защо трябва да се наместват други имена в постовете .

Не е колегиално не го одобрявам ,но иначе за прокетите на Камелия в "Пайнер" да все още засъжаление няма как да пусне клиповете си в нейният официален канал .

Камелия е страхотна певица не я плюя просто не ми харесва това ,че се опитва да подчертае дадените й колеги от "Пайнер" да те са в музикалната компания няма лошо всеки сам преценява нещата кои са по-добри за него , всеки има публика и почитатели няма лошо в това и така трябва да бъде , но изведнъж да напишеш такъв пост които ми звучи леко хаплив към колегите й не е достойно , да за "Пайнер" това ,което е казвала по интервютата в последно време ми харесва , но не и това !

Този пост е на Фокса. Админ от страницата на Камелия го е сложил на стената й, преди бая години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за 8 дена, Луда по тебе от сръбски клипове е генерирала :

 

220 хил.

 

56 хил.

 

20 хил.

 

5 хил.

 

3 хил.

 

Общо - 304 хил. за малко повече от седмица.

 

Като прибавим и тея клипове:

 

4.2 mln.

 

802 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

32 хил.

 

17 хил.

 

16 хил.

 

13 хил.

 

5 хил.

Total:

5.849 000

 

Ако сметнем и двата клипа които изтриха - единия с 2 млн. длугия с милион - стават близо 9 млн. И с това темпо гледанията ще нарастват - което ще я напарви може би най-гледаната ретро чалга.

 

Триха, триха - ама кралицата пак им го начуква в Пайнер. Пореден успех за Камелия.

 

След 24 часа :

 

252 хил.

 

98 хил.

 

23 хил.

 

 

5 хил.

 

4 хил.

 

Общо - 382 хил. от сръбски клипчета - или с 80 хил. повече от вчера.

 

От бг клипове:

 

4.2 млн.

 

859 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

33 хил.

 

17 хил.

 

16 хил.

 

 

13 хил.

 

5 хил.

 

Тотал - 5.985 000

 

Вчера бяха - 5.849 000

 

5.985 000 - 5.849 000 = 136 000

 

 

Луда по теб, прави повече гледания от хитовете на лятото :D

 

Мачкай кралице :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 24 часа :

 

252 хил.

 

98 хил.

 

23 хил.

5 хил.

 

4 хил.

 

Общо - 382 хил. от сръбски клипчета - или с 80 хил. повече от вчера.

 

От бг клипове:

 

4.2 млн.

 

859 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

33 хил.

 

17 хил.

 

16 хил.

13 хил.

 

5 хил.

 

Тотал - 5.985 000

 

Вчера бяха - 5.849 000

 

5.985 000 - 5.849 000 = 136 000

Луда по теб, прави повече гледания от хитовете на лятото :D

 

Мачкай кралице :*

 

За новото денонощие:

 

306 хил.

 

104 хил. (Вече изтрит)

 

34 хил.

 

7 хил.

 

7 хил.

 

2 хил.

https://youtu.be/FdNVS-qrObk

 

3 хил.

 

-До тук само от Сръбски клипчета.

 

4.220 000

 

933 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

35 хил.

 

18 хил.

 

16 хил.

 

13 хил.

 

5 хил.

 

4 хил.

 

Тотал:

 

6.117 000

-

5.985 000

 

= 132 000к

Link to comment
Сподели в други сайтове

За новото денонощие:

 

306 хил.

 

104 хил. (Вече изтрит)

 

34 хил.

 

7 хил.

 

7 хил.

 

2 хил.

https://youtu.be/FdNVS-qrObk

 

3 хил.

 

-До тук само от Сръбски клипчета.

 

4.220 000

 

933 хил.

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

35 хил.

 

18 хил.

 

16 хил.

 

13 хил.

 

5 хил.

 

4 хил.

 

Тотал:

 

6.117 000

-

5.985 000

 

= 132 000к

 

Да видим за новото денонощие, колко гледания е регистрирал този гигантски хит на 18 години.

 

363 хил.

 

104 хил.

 

45 хил.

 

8 хил.

 

9 хил

 

4 хил.

 

4. 238 000

 

1. 029 000

 

460 хил.

https://youtu.be/qKNGYbf-AB0

 

37 хил.

 

18 хил.

 

16 хил.

 

14 хил.

 

5 хил.

 

4 хил.

 

Тотал:

6.354 000

 

Вчера бяха - 6. 117 000

 

6.354 000 - 6.117 000 = 237 000к

За едно денонощие. Камелия смазва в Сърбия :Vishenka_05:

 

 

Само от 1 клипче е направила 100к

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...