Jump to content



Препоръчани коментари

Защо? Нали обещахте, или и вие, като любимката си го карате на приказки .... :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Трябва неотлъчно да следваме примера на нашето гуру. :3fdb8960598fa63e:

 

Албумът "Острието" вкъщност вече си е оформен като идея, но на мен лично ми е неудобно да качвам такъв албум на Десислава тук. :1000 (29): На някой ако му се занимава може да го качи- на предните страници ги има обложката и траклиста.

С "Only One" е по-сложна работата и нещо ми се струва, че с течение на оформянето интересът спадна. Аз още съм на линия, ако някой желае да го довършим. Иначе сам трудно ще го направя, защото нямам всички песни с добро качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът "Острието" вкъщност вече си е оформен като идея, но на мен лично ми е неудобно да качвам такъв албум на Десислава тук.
:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Страхотен албум се получи! Тупалка до тупалка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва неотлъчно да следваме примера на нашето гуру. :3fdb8960598fa63e:

 

Албумът "Острието" вкъщност вече си е оформен като идея, но на мен лично ми е неудобно да качвам такъв албум на Десислава тук. :1000 (29): На някой ако му се занимава може да го качи- на предните страници ги има обложката и траклиста.

С "Only One" е по-сложна работата и нещо ми се струва, че с течение на оформянето интересът спадна. Аз още съм на линия, ако някой желае да го довършим. Иначе сам трудно ще го направя, защото нямам всички песни с добро качество.

Защо да те е срам да го качиш? Какво толкова? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми идва too much hardcore чалга и с обложка за 18+ филм. :D А и нямам всичките песни и за този албум, като се замисля.
А Сашка мис Васева - с каква обложка е 2005-а? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Сашка мис Васева - с каква обложка е 2005-а? :3fdb8960598fa63e:

Сашка Мис Васева е друг тип кралица. :3fdb8960598fa63e:

Но аз тези дни реших да си пусна всички песни и от Острието и се шокирах колко силен албум за махалата е способна да направи и Деси Слава. :1000 (29): За всекиго по нещо в нейната кариера. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но аз тези дни реших да си пусна всички песни и от Острието и се шокирах колко силен албум за махалата е способна да направи и Деси Слава. :1000 (29): За всекиго по нещо в нейната кариера. :roll1:
Конвертируема универсалница! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конвертируема универсалница! :Vishenka_05:

Абсолютно!

Между другото, главната снимка на Only One нещо не е активна в темата. Хрумна ми, че ако не английски и кючекчийски албум, то поне мога да си събера всички български поп песни на ДС през годините и пак да използвам тази превъзходна обложка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Галка и Галин най-накрая са решили да включат и Благой в плътската веселба. :D

:1000 (29): Ако се появи такова клипче от четворката ще взривят интернета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трак лист?

Още не съм решил категорично, но...

1.Лъжа

2.Неприлична

3.Искам те пак

4.Бъди добро момче

5.Чудо

6.Не е илюзия

7.Мога

8.Нещо по-така

9.Няма те до мен

10.Неочакван край

11.Само приятели

12.Подкожно

13.Сто мечти

14.Сънувах те

15.Тъжно сърце

16.Лудост е

17.Забрави за мен

18.Не вярвам

Бонус:

19.Тъжно сърце (ремикс)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно дали са ни подготвили нещо Маракешовиците. Но мисля че Деси все още е извън форма за снимки на летен клип..

Тя как се появи тогава на концерта на планета да представя Не го прави, ти за един клип :1000 (29):

Иначе мисля си, че ще се завърне още през лятото, че Пайнер съвсем го закъса. Преслава бременна, Десислава току-що родила, става прекалено скучно в чалгата :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя как се появи тогава на концерта на планета да представя Не го прави, ти за един клип :1000 (29):

Иначе мисля си, че ще се завърне още през лятото, че Пайнер съвсем го закъса. Преслава бременна, Десислава току-що родила, става прекалено скучно в чалгата :1000 (29):

Всъщност на този концерт дори още не беше толкова пълна. Просто е ниска и изглеждаше странно , но на видео версията е ок, след като я качиха отново след корекции.

 

 

Наистина е скучно. То и да издават вече всички знаем какво да очакваме от Ганев , който работи вече за всички треторазрядници. Много малко от чалгата днес става за слушане. Не случайно е с живот между 1 и 3 месеца

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам очаквания от евентуалното арабско дуетче/трио. Може най-накрая да се насладим на клип като онзи, който копняхме за Кажи ми. :1000 (29): Стига да участва, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...