Jump to content



Препоръчани коментари

Знам, а наскоро публикувах и песен от първия албум на Ваня, която е по текст на Деска.

 

Аз пък искам пак фолк дует, ритмичен и с любовен текст, точно както е и "Жадни за любов" - страшно си отиват като гласове там.

 

Видях, да. Не знаех, че се е изявявала и сред колежките. Ама текстовете и не са и сила, като музиките. Но поне спестява някой лев :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях, да. Не знаех, че се е изявявала и сред колежките. Ама текстовете и не са и сила, като музиките. Но поне спестява някой лев :1000 (29):
На мен пък текста за Ванча много ми допада! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък текста за Ванча много ми допада! :Vishenka_05:

Хм, нещо май съм пропуснал този лирически опит на Деса Поетеса... :1000 (29):

За коя песен става въпрос?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, много харесвам тази песен. :Vishenka_05:

Добър опит от страна на Десислава. Със сигурност е много по-смислен и добър текст от по-голямата част от днешните тъпотии.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, много харесвам тази песен. :Vishenka_05:

Добър опит от страна на Десислава. Със сигурност е много по-смислен и добър текст от по-голямата част от днешните тъпотии.

Фак фак фактите го сочат... :3fdb8960598fa63e:

И на мен ми е много любима, бях забравила, че Деса е автор, но се разрових в старите си дискове, за да проверя колко пък да е била някоя Ивана преди 2003! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фак фак фактите го сочат... :3fdb8960598fa63e:

И на мен ми е много любима, бях забравила, че Деса е автор, но се разрових в старите си дискове, за да проверя колко пък да е била някоя Ивана преди 2003! :1000 (29):

Ама, какво име точно пише за автор на текста? Да не в някоя друга Десислава?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама, какво име точно пише за автор на текста? Да не в някоя друга Десислава?
Пише си Деси Слава. А и като видях това на диска, се сетих, че те са го коментирали в "Нов фолк" много отдавна. Тя е! Двете се обичаха много едно време. Чакам втория дует! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вътре в Рамания воюват разум и сърце...

Скандален албум I'm your bitch или романтичен Only one? :1000 (29):

 

Простихте ли на Десислава, че съсипа една от потенциалните си най-велики балади? :D

 

Страхотна е тази песен, но не трябваше да я вчалганизира и зарязва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава няма никакво намерение скоро да се връща на сцената

 

Абе, Десислава да не си плаща на сайтовете да я пишат постоянно...? :1000 (29): Откъде толкова пари? Нали е бедна, нищо неизкарваща чалгарка... А се скъсаха тази новина да я раздухват всевъзможни сайтове. Когато и да отворя "Гугъл Хром" на началната страница долу, където ми се появяват новини от различни уеб портали, що сайтове се изредиха да преписват тази статия, не е истина...

Е, т'ва е - стоиш си вкъщи, дундуркаш бебе, а се скъсват да пишат за теб, повече отколкото за активнодействащите изпълнители, издаващи продукция, ходещи по участия и снимащи се в риалити предавания... Кралица! :Vishenka_05:

;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори в най измъчените като хитове и клубни участия години, ДесиСлава е била в топ 10 на най коментираните изпълнители в пресата. Дори когато пишеха "Позабравената Деси Слава" непрекъснато се коментираха бивши гаджета, семейни отношения, отношенията и с Азис, тези със Зарко. Дори се пишеше повече за нея отколкото за тези с големите хитове.

 

Иначе освен , че не поема участия, за феновете и разлика от тази и миналата година няма. Пусна си нови песни, всеки ден в пресата четем за нея, тук се пише всеки ден за нея. Не се усети липсата и, както през 2000-2001, когато бе в Чужбина и интернета не бе така развит.

 

Много ми допада това, че този път е решила да изживее най специалните мигове за всяка майка и да не бърза със завръщане - нещо, което колежките и Кали, Емилия, Галена и т.н. не са проявявали. Осъзнала е, че живота не е чалга и пари, а и си знае възможностите и за 20 години е единствената доказала се със завръщания и преди пайнер, и след пайнер, и след бременност, и след фалит. Няма за къде да бърза. Може и през година да пуска песен и пак ще си има успехите. Не зависи от това дали ще пуска през 3 месеца нов хит. Освен това наистина е важно за един изпълнител да се чувства добре на сцена. Последната година Деса на сцената не беше ок, и това и личеше. На нея повече и пука за килата, отколкото на феновете. Нормално е когато се е виждала цял живот слаба, да не може да свикне с килограмите. Да, не е била кльоща, но все пак за ниския и размер е била слаба, дори в най пищните си периоди....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори в най измъчените като хитове и клубни участия години, ДесиСлава е била в топ 10 на най коментираните изпълнители в пресата. Дори когато пишеха "Позабравената Деси Слава" непрекъснато се коментираха бивши гаджета, семейни отношения, отношенията и с Азис, тези със Зарко. Дори се пишеше повече за нея отколкото за тези с големите хитове.

 

Иначе освен , че не поема участия, за феновете и разлика от тази и миналата година няма. Пусна си нови песни, всеки ден в пресата четем за нея, тук се пише всеки ден за нея. Не се усети липсата и, както през 2000-2001, когато бе в Чужбина и интернета не бе така развит.

 

Много ми допада това, че този път е решила да изживее най специалните мигове за всяка майка и да не бърза със завръщане - нещо, което колежките и Кали, Емилия, Галена и т.н. не са проявявали. Осъзнала е, че живота не е чалга и пари, а и си знае възможностите и за 20 години е единствената доказала се със завръщания и преди пайнер, и след пайнер, и след бременност, и след фалит. Няма за къде да бърза. Може и през година да пуска песен и пак ще си има успехите. Не зависи от това дали ще пуска през 3 месеца нов хит. Освен това наистина е важно за един изпълнител да се чувства добре на сцена. Последната година Деса на сцената не беше ок, и това и личеше. На нея повече и пука за килата, отколкото на феновете. Нормално е когато се е виждала цял живот слаба, да не може да свикне с килограмите. Да, не е била кльоща, но все пак за ниския и размер е била слаба, дори в най пищните си периоди....

Абе след 2002 си беше с ебахти фитенс тялото. Няма да забравя, 2003 но 1 нейно участие ква преса на корема изкара, а беше родила преди година.

Някъде до 2006 беше така, след това качи.. и тука до като беше с тоя Зарко, пак беше зарибена фитнесджийка.

 

Иначе и аз приветствам едно такова творческо отсъствие. Големите звезди само могат да си го позволят !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси и по-малката й сестра, когато втората дебютираше: :3fdb8960598fa63e:

 

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a8741413d9331db6f2b89a8ef3b92092944f1.jpg

В голяма заблуда сте явно, но това на снимката не е Емилия.

И двете са го потвърдили още преди много време, когато всички мислеха русото момиче за Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Нека си изживее този път най-милите майчински моменти. Тях изпусне ли ги, няма как да си ги върне. И наистина е добре един изпълнител да поотсъства малко от публичното пространство, макар че почти не се усещат липсата ѝ. Дано поне тя да я усети и това да е периодът, в който да си даде сметка за наистина важните неща и да преосмисли и кариерийното си развитие. Лично аз не я искам да се вглъбява толкова в целта "хит", а да гледа да прави по-съдържателни неща. И много ме е яд за песента на Мими Иванова "Знае ли някой" ("Отлетя"). Толкова красива, лирична песен, която страхотно легна на гласа на Десислава, а така ѝ не и обърна подобаващо внимание. Колко му е да плати на Ники Скерлев за един по-семпъл, изчистен, но приятен за окото клип на тази балада? С този жест би зарадвала много леля си, а и истинските ѝ почитатели. Но май самата тя е забравила, че изобщо я е пяла...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В голяма заблуда сте явно, но това на снимката не е Емилия.

И двете са го потвърдили още преди много време, когато всички мислеха русото момиче за Емилия.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Дай да видим къде са го потвърдили...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Дай да видим къде са го потвърдили...

Нали си живия архив на форума и всеки брой на "Нов фолк" ти е с подчертани цитати в различни цветове... Открий си го!

Не съм длъжен да помня кога, как и къде и е казано нещо. Просто вметвам информация, за да ви информирам за нещо, което явно ви е убегнало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали си живия архив на форума и всеки брой на "Нов фолк" ти е с подчертани цитати в различни цветове... Открий си го!

Не съм длъжен да помня кога, как и къде и е казано нещо. Просто вметвам информация, за да ви информирам за нещо, което явно ви е убегнало.

Тоест ти твърдиш с всичкия си, че това на снимката не е Башурче...

Да не би да се бъркаш нещо, имайки предвид, че към днешната дата Башурка не прилича на себе си, та камо ли да я разпознаеш на снимка от 2000 година? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест ти твърдиш с всичкия си, че това на снимката не е Башурче...

Да не би да се бъркаш нещо, имайки предвид, че към днешната дата Башурка не прилича на себе си, та камо ли да я разпознаеш на снимка от 2000 година? :Vishenka_05:

Ами то и във форума е коментирано, че не е тя, а някакъв модел (Таня някоя си, ако не се лъжа), ама явно си пропуснала. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то и във форума е коментирано, че не е тя, а някакъв модел (Таня някоя си, ако не се лъжа), ама явно си пропуснала. :whistling:
То във форума е коментирано, че Татяна си прави клизми по фитнесите/ Преслава е жертвала личното си щастие в името на миличките си фенове и им е дала цялата си любов/ Десислава се казва Фатме... :3fdb8960598fa63e:

Голямо доказателство в полза на твърдението ти - във форума се е било коментирало! Убедително...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе след 2002 си беше с ебахти фитенс тялото. Няма да забравя, 2003 но 1 нейно участие ква преса на корема изкара, а беше родила преди година.

Някъде до 2006 беше така, след това качи.. и тука до като беше с тоя Зарко, пак беше зарибена фитнесджийка.

 

Иначе и аз приветствам едно такова творческо отсъствие. Големите звезди само могат да си го позволят !

Имала е такива моменти, да. Имаше преса, но чак много слаба съм я виждал 4-5 пъти през годините. Последно периода Най неправилния мъж - Моето друго аз - I like - Only one беше много слаба. Дори като пя Най неправилния на последните награди на НФ, имах чувство, че ще се счупи. В същия период гостуваше на гласа, когато Преслава беше ментор по нейна покана и там беше скелет.

Общо взето връщането и в Пайнер е момента , в който от месец на месец започна да се отпуска все повече и повече... Преди това знам със сигурност, че е била на режима на д-р Емилова и наистина и повлия много добре. Но предполагам като си по натоварен като работа, а и си малко неориентиран с времето, каквато е Деска, още повече е невъзможно да се спазва строг режим.

 

Сега като си спомня, че в рама още на наградите, където пя Не го прави, някои коментираха, че е дебела, а на мен тогава ми беше ок. Та ако днес излезе с такъв тоалет, наистина ще е гротеска :1000 (29):

 

Абсолютно! Нека си изживее този път най-милите майчински моменти. Тях изпусне ли ги, няма как да си ги върне. И наистина е добре един изпълнител да поотсъства малко от публичното пространство, макар че почти не се усещат липсата ѝ. Дано поне тя да я усети и това да е периодът, в който да си даде сметка за наистина важните неща и да преосмисли и кариерийното си развитие. Лично аз не я искам да се вглъбява толкова в целта "хит", а да гледа да прави по-съдържателни неща. И много ме е яд за песента на Мими Иванова "Знае ли някой" ("Отлетя"). Толкова красива, лирична песен, която страхотно легна на гласа на Десислава, а така ѝ не и обърна подобаващо внимание. Колко му е да плати на Ники Скерлев за един по-семпъл, изчистен, но приятен за окото клип на тази балада? С този жест би зарадвала много леля си, а и истинските ѝ почитатели. Но май самата тя е забравила, че изобщо я е пяла...

Не случайно споменах Емилия, Галена и Кали. ДесиСлава е израстнала като човек и душевност покрай всичко, случило се в живота и , и подобни действия, затвървдава това израстване.

Иначе на мен ми се иска да продължи по тази схема. Редува клубни хитове с с по баладични песни. И го прави успешно. И двата таргета са и важни и мисля, че разочарованите са малко на фона на доволните. Феновете и сме доволни от всичките балади, които пусна последните 2-3 години. ДИджеите и студентите също са доволни от предложенията и. Предполагам самата Деси вижда кое се котира по добре като гледания - баладите и, и не би работела като Анелия и Галена,на които от по 10 парчета, 9 са за клубовете... Това не бих гоодобрил и би било пропиляване на таланта и... Аз очаквам по смели проекти. Иска ми се да се отличава от масата. Може би към днешна дата и парчета като Не го прави биха се отличили повече , отколкото тогава. Последното и парче с Джордан е много добро клубно предложение с музика и пеене в парчето, а не само рецетиране и електронни звуци. Предполагам, че ще се задържи в клубовете поне година. За завръщането ми се иска нещо с марката ДесиСлава, което наистина не е повлияно от комерсиални подбуди.

Отлетя е страхотна, но вероятно дори и не е минавала през главата и за видео... Знаем, че Деса през годините винаги е пускала по 2-3 балади в кратък период и ако 1 от тях е с клип, другите 2 няма да имат. Така едни от най силните и балади си останаха без клипове през годините. И Не вярвам, и Забрави за мен, и Не издържам,и Не е илюзия, които са големи хитове и без видеа, но щяха да са емблеми ако имаха клипове. Дори самата тя си знае, че прекалява с баладите. Колко песни, създадени като балади, после ги променяла с комерсиална цел... За Войната и Чудо знаем със сигурност. Аз лично предпочитам да ги пуска в албуми, от колкото да променя нещо, което душата и е създала с к0мерсиална цел на по късен етап. Така нито феновете на баладите и са доволни, нито самата песен има кой знае каквъв успех в бърз вариант... Та как да се сети при тази ситуация да направи каквото и да е видео на Знае ли някой. Тя нейните си не може да свари да реализира... Но поне една концертна версия да направи. Миналата година беше споделила във фейса едно видео на малко момиче, което пее на конкурс нейния вариант на песента. Сигурно тогава за последно се е сетила за тази песен. И аз я обожавам, но видео предпочитам на нещо, което не сме слушали. Иначе Забрави за мен е песента, която никога не е късно да клипира. И на нея и е любима. Нали я пя и на концерт по БТВ края на 2014 с Кристина от отбора и в Гласа. 2008 пък напомни за нея на наградите на Романтика. Абе не си я е оставила на прозвола. Налага си я през годините като емблема. Интересното при Забрави за мен е, че никога не е била масов хит, и до ден днешен като я пусна пред хора, които дори не слушат много фолк, я знаят и харесват.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Дай да видим къде са го потвърдили...

И аз не знам Деси да е потвърждавала подобно нещо. Тази снимка май и в специалния брой (на Деси) на НФ я имаше и от там се знае, че е на Емилия. Аз го нямам този брой и не съм сигурен, но помня, че тази снимка тръгна от архива на НФ със сигурност.

Иначе е нормално към днешна дата Емилия да и се иска да не е тя, но смятам, че подобни комплекси точно Емилия не би трябвало да има. Достатъчно е постигнала, че да се срамува от визията си, когато прохождаше.

 

На мен също си ми прилича на Емилия отвсякъде. Все пак има и други снимки на Емилия в този период... Същата е като на първите си фотосесии.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам Деси да е потвърждавала подобно нещо. Тази снимка май и в специалния брой (на Деси) на НФ я имаше и от там се знае, че е на Емилия. Аз го нямам този брой и не съм сигурен, но помня, че тази снимка тръгна от архива на НФ със сигурност.

Иначе е нормално към днешна дата Емилия да и се иска да не е тя, но смятам, че подобни комплекси точно Емилия не би трябвало да има. Достатъчно е постигнала, че да се срамува от визията си, когато прохождаше.

 

На мен също си ми прилича на Емилия отвсякъде. Все пак има и други снимки на Емилия в този период... Същата е като на първите си фотосесии.

И на мен ми прилича на Емилия и също мислех, че е тя, докато не беше отречено от една от двете или двете, нямам за цел да помня такива неща.

 

Иначе точно Емилия многократно се е доказала като чалгаджийката сигурно с най-малко комплекси и не се притеснява да се показва във всякакъв вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...