Jump to content



Препоръчани коментари

Къде е този клуб "Петък"? Сякаш и на мен ми се иска да ида. Представям си каква DJ карикатура ще е нашата омóтана, хаха 😅 

Някой да каже как звучи "След 100 жени" в дискотека. Предразполага към раздаване парчето. Но дали се избухва мощно на него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.12.2019 г. от 19:02, SG каза:

@Slavi @Амброжка. @NazzkOкоментирайте колко скандално хитра е този път и нашата гюбекчийка. Явно не й се е пеело на живо, но в началото си е оставила едно откъсче, в което да се чуе приема на публиката.:roll1:

44:31

Официално й слагаме тази песен в списъка с сезонните/големите хитове за изминалите 22 години. Не мога да повярвам, че дори и в тази ужасно слаба година го постигна.

Хахахаха, това е най-скандалното ѝ решение от последните години по концерти. Успя да бие и бялото тоалетче от онзи път и късното влючване в И на всички като тебе. Защо пее куплетите на живо, а на припева си пуска плейбек... Скандална. Иначе песента се знае, което е доста добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не беше имала номер 1 там от И на всички като тебе. Но може и да съм забравил. При всяко положение това парче накланя да е по-успешно от предното, макар и гледанията да се сринаха.

Не спира да ме преследва забавната представа за предстоящото й ди джейство. Дано някой да го снима и качи. Вече я виждам как ще се озърта и няма да може да миксира песните, затова ще оставя паузи без музика. И като не може да се сети кое западно парче да пусне ще ги пита дали искат някой кючек.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един ъпдейт на Spotify постиженията. Вече сме с 2 песни с над 200k стрийма, скоро с 3. Не е изненада, че Десислава е първата певица от 90-те с успехи в поредно поколение стрийминг платформа. И то с песни от различни периоди.

Топ 10:

1.Да вдигнем шум - 222,390

2.В твоите очи - 200, 465

3.И на всички като тебе - 185,014

4.Много съм добра - 147,833

5.Нека да е тайно - 118,489

6.Гледай да не бъркаш - 82,338

7.Agapi Mou - 81,053

8.Жадувам - 75,797

9.Пусни го пак - 64,309

10.Ангелите плачат - 63,689

---

Новата е на 20,200 и продължава да се движи добре. Забелязвам, че и в YouTube засега се задържа с цифри над 40k, докато Вторник беше на този етап вече се беше сринала под 20k.

Хайде стига толкова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Един ъпдейт на Spotify постиженията. ...

Хич не е за гордост тая класация - най-хубавите й песни отсъстват, което говори за това че публиката няма навик (а може би и потребност) да си ги припомня. Тази подбор (па и с това първо място) не е Десислава, а някакъв изрод, който ми се ще да не бъде отразяван.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

Хич не е за гордост тая класация - най-хубавите й песни отсъстват, което говори за това че публиката няма навик (а може би и потребност) да си ги припомня. Тази подбор (па и с това първо място) не е Десислава, а някакъв изрод, който ми се ще да не бъде отразяван.

Потребителите на музиката си пускат най-старите й песни в YouTube, там има милиони на тях. А докато поп-фолк слушателите се насочат по-стабилно към Spotify няма как по-новите й комерс парчета да не предизвикват повече интерес. За радост някои по-стари и качествени като Жадувам и Agapi Mou имат късмета да са качени отдавна в платформата и затова да влизат в Топа й.

Ето иначе как е положението с баш златните:

Не вярвам - 13,351

Две сърца - 13,339

Птица-скитница - 6,438

Мъжете всичко искат- 5,257

Мистерия - 2,702

Завинаги - 1,908

Неочакван край - 1,567

Бели нощи (ремикс) - 1,356

Тъй че и там нещата отиват на някъде, но по-бавно. Само недоумявам защо са качили ремикса на Бели нощи, а не оригинала, който е по-известния.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

 

Не знам, за мен е доста смущаващ фактът, че на челните места там са "Да вдигнем шум" , "Много съм добре" и "И на всички като теб". На публиката е дадена възможност да предпочетат златните й песни пред тези и въпреки това е направила този избор - аз така тълкувам тези цифри. За мен поне е много разочароващо като й отворя страницата там да го виждам.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, omline каза:

Хич не е за гордост тая класация - най-хубавите й песни отсъстват, което говори за това че публиката няма навик (а може би и потребност) да си ги припомня. Тази подбор (па и с това първо място) не е Десислава, а някакъв изрод, който ми се ще да не бъде отразяван.

Слушай си тогава новия албум на Глория. Вероятно той е по качествен от невероятните В твоите очи, Ангелите плачат или Жадувам... 

Самия факт, че всичкото ретро на Деса е с по няколко милиона в тубата показва точно обратното на това което говориш. За сметка на това на Глория от старите се слуша само Не сме безгрешни и то заради Азис. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Не знам, за мен е доста смущаващ фактът, че на челните места там са "Да вдигнем шум" , "Много съм добре" и "И на всички като теб". На публиката е дадена възможност да предпочетат златните й песни пред тези и въпреки това е направила този избор - аз така тълкувам тези цифри. За мен поне е много разочароващо като й отворя страницата там да го виждам.

И за мен е смущаващо, най-вече за Да вдигнем шум, затова агитирам всички да стриймват След 1000 жени, та поне една по-приятна нова песен да е номер 1. :D

Иначе всичко това си е в реда на нещата. Старите песни са излезли във времена без стрийминг портали, а новите се развиват през годините основно на база такива портали. И в YouTube беше така- комерси като Моето друго аз, Пусни го пак и Мойто зайче имаха милиони преди Две сърца, Мъжете всичко искат и Бели нощи, но е ясно кои са останали по-добре във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Не знам, за мен е доста смущаващ фактът, че на челните места там са "Да вдигнем шум" , "Много съм добре" и "И на всички като теб". На публиката е дадена възможност да предпочетат златните й песни пред тези и въпреки това е направила този избор - аз така тълкувам тези цифри. За мен поне е много разочароващо като й отворя страницата там да го виждам.

Това са платформи, които тепърва набират популярност в БГ. На всяка певица най новите песни са на най челните позиции. Да не мислиш, че при Преслава в топ 5 влиза Горчиви спомени или Нямаш сърце или пък на Глория Ангел с дяволска душа или Носталгия... 

Тубата е фактор за ретро парчетата все още. Щом всичко златно на Деса е натрупало сума и милиони, значи има защо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

И за мен е смущаващо, най-вече за Да вдигнем шум, затова агитирам всички да стриймват След 1000 жени, та поне една по-приятна нова песен да е номер 1. :D

Иначе всичко това си е в реда на нещата. Старите песни са излезли във времена без стрийминг портали, а новите се развиват през годините основно на база такива портали. И в YouTube беше така- комерси като Моето друго аз, Пусни го пак и Мойто зайче имаха милиони преди Две сърца, Мъжете всичко искат и Бели нощи, но е ясно кои са останали по-добре във времето.

Сигурно е така, но все пак предимството на тези класации в стрийминг платформите е, че показват как се движи актуалния интерес на публиката към всеки един изпълнител. Нали, наясно сме че това не е генерална класация, а такава базирана на текущите тенденции - като trending за отделните изпълнители - youtube нямат подобна функционалност (или поне аз не знам). И лошото в случая е, че те могат зададат посока напред...и когато там начело е дует с Фики, се сещаш какви последствия могат да произтекат от това. Все пак фолкът е жанр, в който мисленето на дребно е единствената форма на мисъл.  На "Не вярвам" съм почти сигурен, че от тези 13 000, 10 000 са мое дело.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, omline каза:

Сигурно е така, но все пак предимството на тези класации в стрийминг платформите е, че показват как се движи актуалния интерес на публиката към всеки един изпълнител. Нали, наясно сме че това не е генерална класация, а такава базирана на текущите тенденции - като trending за отделните изпълнители - youtube нямат подобна функционалност (или поне аз не знам). И лошото в случая е, че те могат зададат посока напред...и когато там начело е дует с Фики, се сещаш какви последствия могат да произтекат от това. Все пак фолкът е жанр, в който мисленето на дребно е единствената форма на мисъл.  На "Не вярвам" съм почти сигурен, че от тези 13 000, 10 000 са мое дело.

Трудно е да сравняваме новите и старите песни, за да си направим извод какъв е актуалния интерес към изпълнителя. Както казах, на новите именно по тези платформи им е мястото да се популяризират. А старите просто показват, че са се задържали във времето, но няма как съвременния интерес към тях да е като към актуални хитове. За сметка на това те и след години ще правят сходни прилични и постепенни цифри, а такива като Да вдигнем шум никой няма да ги помни и стриймва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал, че някога ще видя нейно участие в Go Guide, като препоръчано събитие. 😃

https://m.goguide.bg/gradska-kultura/7111-Beli-noshti-v-Bar-„Petyk“--absoliuten-kulturen-shok-s-Desi-Slava?fbclid=IwAR1HOCjK3IWLq0Dj06G08fiket0KAvt36hCKIPHk61oZZ32dXMlIJtaGbYw

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак се озовах в клуб Петък и останах изключитело изненадан. Десислава разби! Не очаквах да е толкова адекватен ди джей. Визуално се беше направила на диско дива. Показа разнообразна музикална култура, която винаги сме си знаели, че има, де, но по едно време не бяхме сигурни дали не е затънала напълно в чалгата... не е.

Също пусна Калино моме и доста хора се кефиха. И се раздаваше на макс (на моменти с врътки в ханша, де :D). А клубът беше фраш, навярно не само заради нея. Присъстваха и доста популярни лица, някои даже ходиха да се снимат с нея.

Направих клипчета точно до нея на пулта, като ми се занимава ще ги кача, но преди това трябва да ги миксирам хихи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Все пак се озовах в клуб Петък и останах изключитело изненадан. Десислава разби! Не очаквах да е толкова адекватен ди джей. Визуално се беше направила на диско дива. Показа разнообразна музикална култура, която винаги сме си знаели, че има, де, но по едно време не бяхме сигурни дали не е затънала напълно в чалгата... не е.

Също пусна Калино моме и доста хора се кефиха. И се раздаваше на макс (на моменти с врътки в ханша, де :D). А клубът беше фраш, навярно не само заради нея. Присъстваха и доста популярни лица, някои даже ходиха да се снимат с нея.

Направих клипчета точно до нея на пулта, като ми се занимава ще ги кача, но преди това трябва да ги миксирам хихи. :D

Не ги бави. На тебе чакаме! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, дано да не очаквате някакъв висш ди джейски професионализъм, в предвид хвалбите ми... това все пак е Деси Слава. :D Не отсъстваше и вродената сладка неадекватност на Мецаната ни, но беше някак добре съчетана с разчупеност и отдаденост, каквито не бях очаквал от такова нейно участие.

Качеството не е много добро, защото не позволяваха светкавици, но се вижда общо взето. Реших, че не ми се занимава да ги смесвам, направо така. :D

https://streamable.com/j713p

https://streamable.com/zibvr

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Е, дано да не очаквате някакъв висш ди джейски професионализъм, в предвид хвалбите ми... това все пак е Деси Слава. :D Не отсъстваше и вродената сладка неадекватност на Мецаната ни, но беше някак добре съчетана с разчупеност и отдаденост, каквито не бях очаквал от такова нейно участие.

Качеството не е много добро, защото не позволяваха светкавици, но се вижда общо взето. Реших, че не ми се занимава да ги смесвам, направо така. :D

https://streamable.com/j713p

https://streamable.com/zibvr

 

Сладурка е. Изглежда все по добре. Отдава и се да е зад пулта. Съвсем нищо ли не изпя? 

Очаквам снимки от някой сайт. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Сладурка е. Изглежда все по добре. Отдава и се да е зад пулта. Съвсем нищо ли не изпя? 

Очаквам снимки от някой сайт. 

Не пя, дори не я представиха, навярно за да не всяват смут. :D Така или иначе всички я видяха.

На излизане чух един от охранителите, които таксуваха хората, да се оплаква, че тази вечер са се побъркали от работа заради гостуването й. Все пак покрай добрата реклама явно доста хора са отишли именно заради нея- за сеир (като мен :Dили не... Е, сеир реално не се получи, но един от най-препълнените й клубове- да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето още едно видео от Весо коня:

Наистина изглежда все по-добре напоследък. Голяма сладурана е била. Жалко, че в далечната провинция нямаме възможност да посещаваме подобни мероприятия. 😭

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Ето още едно видео от Весо коня:

Наистина изглежда все по-добре напоследък. Голяма сладурана е била. Жалко, че в далечната провинция нямаме възможност да посещаваме подобни мероприятия. 😭

Я заради кой накарали всички да не ползват светкавици... А си стоеше до мен и се правеше на невинен. :D

Току що, Slavi каза:

Наистина е жестока красавица. Нашето момиче се завърна! 

На живо е още по-добре. Ама на някои снимки като тия в профила на Весо не е съвсем добре, нещо фотогеничността й е позаспала след раждането... но считам, че и там ще се оправят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, SG каза:

Я заради кой накарали всички да не ползват светкавици... А си стоеше до мен и се правеше на невинен. :D

Как си позволил това човекоподобно да ти навлиза в личното пространство? :1000(29)::1000(29)::1000(29):

Само на мен ли ми спира сърцето всеки път, когато си пусна това видео?

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...