Jump to content



Препоръчани коментари

Относно албумите на Десислава:

Не знам защо, но "Нямам проблеми" не ми се е наредил до най-любимите. Не че не е добър, но някак си нямам голям сантимент към него. Макар че там са включени изключително добрите "Приятелки" и дуетът с Коста Марков -

"Любов насън". И вече от "Ези-тура" трайно ми стана любимка. :)

 

Време ѝ е за нов албум. Очаквам народния с нетърпение! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси не я знам какво се бави толкова с този фолклор. Ясно е, че тя е изпълнител, който иска да почувства песните, които изпълнява, но въпреки това трябваше отдавна да е издала нещо. Добре, че през 2011 пусна Славатроника, защото иначе от 2002 до днес нямаше да сме чули каквато и да е записана народна песен от нея. :1000 (29):

 

Хората жадуват за фолклорна музика, изпълнена от Деси Слава- личи си и по гледанията на китката, която изпълни на онзи концерт през 2015- вече са над 1.6 милиона!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси не я знам какво се бави толкова с този фолклор. Ясно е, че тя е изпълнител, който иска да почувства песните, които изпълнява, но въпреки това трябваше отдавна да е издала нещо. Добре, че през 2011 пусна Славатроника, защото иначе от 2002 до днес нямаше да сме чули каквато и да е записана народна песен от нея. :1000 (29):

 

Хората жадуват за фолклорна музика, изпълнена от Деси Слава- личи си и по гледанията на китката, която изпълни на онзи концерт през 2015- вече са над 1.6 милиона!

 

На някои народни лайфове също е събрала по почти милион. Хората жадуват да чуят студийни версии на Лале ли си, Не казвай либе лека нощ, Излел е Дельо хайдутин и други. Когато и да излезе, ще бъде изпипан до последния детайл :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По правилния въпрос е дали ще се опита да го издаде :1000 (29):

И ти си прав :D

Съмнява ме да и с занимава на този етап,все пак с Благой се радват на наследника си ама надеждата умира последна и има доста време до края на годината.

 

Няма омръзване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма омръзване!

Понякога още не мога да повярвам с каква прекрасна песен и какъв забележителен клип ни дари след няколко години без нито една балада... А след това последваха дори още две. Кралицата на баладите определено знае как да се завърне към една от най-силните си страни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога още не мога да повярвам с каква прекрасна песен и какъв забележителен клип ни дари след няколко години без нито една балада... А след това последваха дори още две. Кралицата на баладите определено знае как да се завърне към една от най-силните си страни.

Тя е единствената в последните години,която в рамките на почти 2 години си позволява да пусне 3 балади,а знаем , че в днешно време балада трудно става хит и повечето не рискуват.Да не говорим,че има и включвания в баладите на Константин,които винаги са били паметни.

Иначе за мен това се нарича клип на световно ниво-като краен продукт,заснемане,ефекти и за мен си остава най-добрия такъв за 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е единствената в последните години,която в рамките на почти 2 години си позволява да пусне 3 балади,а знаем , че в днешно време балада трудно става хит и повечето не рискуват.Да не говорим,че има и включвания в баладите на Константин,които винаги са били паметни.

Иначе за мен това се нарича клип на световно ниво-като краен продукт,заснемане,ефекти и за мен си остава най-добрия такъв за 2016.

О, да, вярно, че и в баладите на Константин участва и ги прави тотални хитове. :D

Според мен Деси знае, че баладите са й най-голямата сила (заедно с фолклора) и ще я изхранват и на старини, затова откакто е в Пайнер взе да е по-активна в това отношение. Най-хубавото при нея е, че тя не прави коя да е балада само колкото да я направи, а я прави, защото я е почувствала. Хах дори сега си спомних как преди време не беше издавала балади от години и феновете я попитаха защо не направи и тя някоя балада като на Емилия, а тя им отговори да си слушали баладата на Емилия, а от нея ще получат такава песен, когато го почувства. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, вярно, че и в баладите на Константин участва и ги прави тотални хитове. :D

Според мен Деси знае, че баладите са й най-голямата сила (заедно с фолклора) и ще я изхранват и на старини, затова откакто е в Пайнер взе да е по-активна в това отношение. Най-хубавото при нея е, че тя не прави коя да е балада само колкото да я направи, а я прави, защото я е почувствала. Хах дори сега си спомних как преди време не беше издавала балади от години и феновете я попитаха защо не направи и тя някоя балада като на Емилия, а тя им отговори да си слушали баладата на Емилия, а от нея ще получат такава песен, когато го почувства. :roll1:

Едно от най скандалните и изказвания. Дори беше си намекнала, че на Емилия баладите приличат на нейните. Скандално съм се смял :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, вярно, че и в баладите на Константин участва и ги прави тотални хитове. :D

Според мен Деси знае, че баладите са й най-голямата сила (заедно с фолклора) и ще я изхранват и на старини, затова откакто е в Пайнер взе да е по-активна в това отношение. Най-хубавото при нея е, че тя не прави коя да е балада само колкото да я направи, а я прави, защото я е почувствала. Хах дори сега си спомних как преди време не беше издавала балади от години и феновете я попитаха защо не направи и тя някоя балада като на Емилия, а тя им отговори да си слушали баладата на Емилия, а от нея ще получат такава песен, когато го почувства. :roll1:

Не знаех , че е казала такова нещо :roll1:

Дали го има някъде качено и от интервю ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех , че е казала такова нещо :roll1:

Дали го има някъде качено и от интервю ли е?

:3fdb8960598fa63e:

https://www.woman.bg/zhulta-shpionka/desisl...pira.25479.html

 

Прочети нейния пост, че в статията са изопачили думите и

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можем само да си представяме колко трудно й е било на Деси в онзи период, че да е толкова нервна. Да се опита да направи нещо хубаво за изпълнителите без компания, да вложи почти всичките си пари в телевизия с добра цел, а накрая да я оберат и да фалира... и на всичкото отгоре да й се правят намеци, че трябвало да е като Пайнерките. Да не говорим, че горе-долу по същото това време я бяха прецакали и от Евровизия и затова изтърси и онази глупост за циганите. Като цяло този период от 2010 до 2014 й беше много труден и едвам се задържа... но поне след това взе правилното решение да се върне там, където й е мястото и да си върне позицията, която заслужава. И все още ми се струва, че не е показала всичко, на което е способна, когато е амбицирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

https://www.woman.bg/zhulta-shpionka/desisl...pira.25479.html

 

Прочети нейния пост, че в статията са изопачили думите и

 

Ами права е жената , ако искат балада ще почакат. :3fdb8960598fa63e:

Емилия някога отвърна ли на този коментар от Деската?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами права е жената , ако искат балада ще почакат. :3fdb8960598fa63e:

Емилия някога отвърна ли на този коментар от Деската?

Не. Дори няколко месеца по късно се снимаха трите с Андреа и Ема се правеше на ощипана. Какво да отвърне срещу истината. Още 6 години по рано дори трябваше да го каже. Не че медиите не сочеха Емилия като копие. Дори 2002 питаха Ема в Неудобните въпроси на НФ защо копира Десислава и тя каза че подобно сравнение за нея е комплимент. Кърти с отговор :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересният въпрос е дали Митко подметна на имена като Емилия, Гергана, Димана и т.н. да се правят на Десислава, или те самите го решиха, тъй като им е идолка? :3fdb8960598fa63e:

Радвам се, че все пак и трите си изградиха свой си стил във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

https://www.woman.bg/zhulta-shpionka/desisl...pira.25479.html

 

Прочети нейния пост, че в статията са изопачили думите и

 

Доста крайни и нетипично за нея. Явно е била доста издразнена. И повече на феновете, които са писали щуротии, отколкото на Емилия.

За коя песен става въпрос?

 

 

Можем само да си представяме колко трудно й е било на Деси в онзи период, че да е толкова нервна. Да се опита да направи нещо хубаво за изпълнителите без компания, да вложи почти всичките си пари в телевизия с добра цел, а накрая да я оберат и да фалира... и на всичкото отгоре да й се правят намеци, че трябвало да е като Пайнерките. Да не говорим, че горе-долу по същото това време я бяха прецакали и от Евровизия и затова изтърси и онази глупост за циганите. Като цяло този период от 2010 до 2014 й беше много труден и едвам се задържа... но поне след това взе правилното решение да се върне там, където й е мястото и да си върне позицията, която заслужава. И все още ми се струва, че не е показала всичко, на което е способна, когато е амбицирана.

 

Не бива да забравяме, че след като се върна в Пайнер имаше доста драма в личния ѝ живот. Зарко, сегашния и тн.

Според мен тя ще се върне след майчинството още по-надъхана и заредена. И дано залага на неща, които тя харесва, а не само на хитове.

Искам я да се отличава от масата - така доста повече ѝ отива.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и като се върна й трябваше известно време, за да намери мястото си в личен и професионален план. От 2016 нещата вече потръгнаха съвсем, нещо като нов рестарт се получи, 20 години след първия старт.

И аз се надявам да е надъхана като се върне, но да видим. Тя ако иска може да ги издуха всичките и те да я гледат ококорени отстрани, но въпросът е дали й се занимава да е такъв лидер отново или предпочита да си поддържа едно добро ТОП ниво без претенции да е най-голямата или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм толкова доволна от Деса след рестарта в Пайнер. :gun_bandana:

Тръгна интересно с "Не го прави", но после така и не направи парче, което да ми допадне на 100 процента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си е въпрос на вкус явно. Лично аз съм много доволен откакто се върна в "Пайнер". Не че всяка една песен ми е толкова любима, но се забелязва старанието ѝ да балансира между комерсиалното и малко по-различното. А проекти като "Не го прави", "В твоите очи", "В друг живот", "Отново се родих" (изключително подценявана песен) и "И това ще преживея" се наредиха до любимите ми.

Останалите не ги оценявам като кой знае какви песни, но не са и някакво кой знае какво разочарование...

А, и баладата с Джордан ми харесва, макар и да ми липсва нещо... :)

 

Янева, обаче къртиш с графиките си! Подбрала си ги много добре! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста крайни и нетипично за нея. Явно е била доста издразнена. И повече на феновете, които са писали щуротии, отколкото на Емилия.

За коя песен става въпрос?

 

тогава аз дадох този въпрос на Деси и тя ми беше отговорила на този пост за Емилия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста крайни и нетипично за нея. Явно е била доста издразнена. И повече на феновете, които са писали щуротии, отколкото на Емилия.

За коя песен става въпрос?

 

По скоро това е поведение на изпълнител изпитал трудностите в самопродуцирането и усетил неблагодарното отношение на феновете към това , което прави. Само феновете на самопродуциращите изпълнители можем да разберем болката и. Неуместен въпрос при положение, че предната година издаде Не искам без теб и Най неправилния мъж. Иначе тя твърде дълго мълча относно темата за клонингите и лично аз се гордея с това нейно избухване. ДесиСлава вкарва много тънка ирония в нещата, които говори и само по схватливите могат да я уловят .

 

Култово беше когато някой я беше попитам за Благой и МаЙки дали са синовете и, а тя му отговори, че били внуците и :1000 (29):

 

Аз пък не съм толкова доволна от Деса след рестарта в Пайнер. :gun_bandana:

Тръгна интересно с "Не го прави", но после така и не направи парче, което да ми допадне на 100 процента.

Аз съм много доволен. От всичко издадено единствено не ми допадат Започваме на чисто и Отново се родих, но и те са търпими.

Не го прави, И това ще преживея, В твоите очи, В друг живот, Ангелите плачат и И на всички като теб за мен са уникални проекти, особено на фона на другата чалга в лицето на конкуренцията, където ни текста текст, ни клипа клип, ни музиката музика.

Освен това от както Деса се върна в Пайнер започна да си пише сама музиката или в тандем с Ганев, което я отличава от масата като продуцкия. Да, разбира се , че има и комерси, но такъв е жанра. Няма как да тръгне по собствен път само с неща за слушане, защото ще загуби енерцията си.

 

тогава аз дадох този въпрос на Деси и тя ми беше отговорила на този пост за Емилия

Опасен си. Но добре, че си и задал такъв въпрос, че да си освободи душичката. Иначе тя нямаше ли в този период Не искам без теб и Най неправилния мъж. Мисля, че 2012 ги издаде, но може и да греша. Не е като да е нямала 5 години балада, че да и задаваш подобен въпрос :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не го прави" наистина беше недооценена, брутална песен и клип. Ама и тя се прецака с премиерата на наградите с онази потресаваща визия. Отне от уау момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не го прави" наистина беше недооценена, брутална песен и клип. Ама и тя се прецака с премиерата на наградите с онази потресаваща визия. Отне от уау момента.

Точно за това си мислих и аз тези дни. Ако не беше премиерата на наградите, песента можеше да е по-забелязана. Най-малкото лайф клипчето, ако не се лъжа, беше най-гледаното от въпросния концерт преди да го изтрият и да го качат наново. Ако режисьорът не се беше забавил и го бяха представили преди церемонията можеше спокойно да си удари над 100k първоначален интерес към песента и клипа в едно. Но здраве да е, за мен най-важното в случая е, че дори и парчето да не стана тотален хит, е един от най-признатите проекти на Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...