Jump to content



Препоръчани коментари

И за мен Лъжа си остава сред най добрите и любими неща, които съм слушал изобщо. 14 години не ми писва. Обожавам я. Иска ми се да и обърне внимание на концерт или на участие. Една Не вярвам или Не издържам доста са преекспонирани и представяни къде ли не. Лъжа е чиста поп балада. Искам достоен лайв :feminist_en:

Времената са много различни. Нямам подобни очаквания към Деса, щото виждам кво е положението на жанра, но съм доволен , че опитва да балансира и то успешно между комерса и старата ДесиСлава. И това ще преживея ми е една от любимите песни последната година. Може би тя и В твоите очи са песните, които слушам всеки ден след излизането им от новия Пайнерски период. Не го прави и В друг живот също си ги така, но не чак толкова.

Няма как да я видим чак толкова надъхана вече. Особено след това раждане. Дано да греша де.

Само първия брой го нямам. Бях го нарязал заради новите снимки на Деса тогава. Много тъпо парче съм. Иначе направи 6 броя - 2 пъти Деса си беше корица, 2 пъти Азис, веднъж Кама и веднъж Руши Видинлиев :))

И аз така за "Лъжа" - обожавам я! Абсолютно всичко е изпипано тук до последен детайл. А в клипа е толкова нежна във всеки един кадър и с всяко движение показва нежност. :Vishenka_05:

Този клип и "Жадувам" никога няма да ми омръзнат!

 

А за списанието - аз имам броя, в който на плакат е Лейди Би.

А после някои ни се пънат тук, че видиш ли Десислава мразила Камелия, а какво по-голямо доказателство от това, че я уважава, указвайки ѝ честта да е корица на собственото си списание...

А това, че и Руши Видинлиев е бил на корица е много интересно. Навежда ме на мисълта, че Деси го е харесвала, най-вероятно като изпълнител, той тогава си беше и доста актуален, де... Представих си ги сега в дует - щеше да се получи нещо много добро! :)

 

А заради кои снимки така си реагирал? Защо толкова са те издразнили? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа" е една от най-хубавите ѝ песни, и аз се надявам да я изпее на голяма сцена някой път.

За Камелия е ясно, че двете никога не са били в лоши отношения, войната между тях е създадена от Фокси. :D

Не знаех, че Руши ѝ е бил гост. Жалко, че не са направили дует, наистина. Деси тогава беше много секси и щяха да си паснат и музикално, и визуално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от мен хубав коментар за Лъжа. Страхотна песен, а и испанската версия чат-пат си я слушам и до днес.

Истината е, че Десислава има страхотно разнообразен репертоар и наистина се надявам да направи някакъв концерт самостоятелен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така за "Лъжа" - обожавам я! Абсолютно всичко е изпипано тук до последен детайл. А в клипа е толкова нежна във всеки един кадър и с всяко движение показва нежност. :Vishenka_05:

Този клип и "Жадувам" никога няма да ми омръзнат!

 

А за списанието - аз имам броя, в който на плакат е Лейди Би.

А после някои ни се пънат тук, че видиш ли Десислава мразила Камелия, а какво по-голямо доказателство от това, че я уважава, указвайки ѝ честта да е корица на собственото си списание...

А това, че и Руши Видинлиев е бил на корица е много интересно. Навежда ме на мисълта, че Деси го е харесвала, най-вероятно като изпълнител, той тогава си беше и доста актуален, де... Представих си ги сега в дует - щеше да се получи нещо много добро! :)

 

А заради кои снимки така си реагирал? Защо толкова са те издразнили? :)

 

Не съм се изразил добре. Не че ме дразниха снимките. Напротив. Бяха прекрасни и го нарязах защото събирах изрезки на фолк певици :1000 (29):

Най ценни бяха тези с ДесиСлава. Още часове след като го нарязах съжалявах. Не го повторих с другите броеве :1000 (29):

Да. После Емилия често се вдъхновяваше от този клип и песен. В Целувай ме и цигулките, и пеенето и визията и движенията и изкопира. Много и се дразнех на Ема в онзи период. Много години и трябваха, за да изгради собствена индивидуалност. Днес много и харесвам проектите, отдавна не е имитирала нашата.

 

Камелия не случайно е била поканена за онзи брой. В първото си интервю във Фолкмаратон след завръщането си ДесиСлава говори за една колежка на времето, която щяла да напуска с нея. Още тогава Камелия е опипвала почвата, но за разлика от Десислава, Камелия е хитра и не взима емоционални решения, които ще рефлектират върху кариерата и. Всяко зло за добро. Надали щеше да има албуми като Любовта е само чувство или Сладки сънища, ако беше в Пайнер. Върна се точно когато трябва в Пайнер. И си взе парчето от пая :1000 (33):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента която стана тотален хит за мен е "Бели нощи"

Тя си остава и една от най - красивите песни в поп фолка.

На Деса и подхождат точно такива песни и са и сила.

Обожавам също и "Черен сняг". Уникална е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През годините доста се е обсъждало кой е най-големия хит на Десислава и е ясно, че спорът там е между Нощите, Мъжете и Две сърца... но се сетих, че е подходящо в тази тема да обсъдим друг един въпрос- кой ли е най-успешния ѝ албум? За "Ези-тура" знаем, че е единствения обявен за златен, а и той все пак отвсякъде си е албум, хванал времето на феноменалните продажби в чалгата през 90-те. "Мистерия" пък е албумът, който я направи лидерка и който дори Фокси си е купил. :1000 (29): А "Любовта е само чувство" беше първият ѝ албум след напускането и възкачването на трона и дори и Ивана по това време вече да беше лидерката, Десислава още си беше сензацията сред младежите и съответно Любовта си се купуваше като топъл хляб- тя самата дори е споменавала, че е стигнал 100 000 продадени бройки, които като за ерата на пиратството си е супер успех.

Вашите мнения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хитовия й албум според мен е Мистерия. Веднага след това - Ези-тура.

 

Лично на мен от сегашна гледна точка любим ми е Сладки сънища - уникални песни. Любовта е само чувство- също.

 

Другите й албуми, като се замисля са доста слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хитовия й албум според мен е Мистерия. Веднага след това - Ези-тура.

 

Лично на мен от сегашна гледна точка любим ми е Сладки сънища - уникални песни. Любовта е само чувство- също.

 

Другите й албуми, като се замисля са доста слаби.

Другите просто не са толкова успешни, колкото четирите изброени. И все пак, Завинаги се доближава до техния успех, а и до качеството им, просто не съдържа достатъчно песни. Но пък там е една от най-големите класики- Бели нощи- и други супер хитове като Завинаги, Следи от сълзи, Жадни за любов...

И на мен най-любим може би ми е Сладки сънища, въпреки че има голяма конкуренция в лицето на Любовта е само чувство. И до ден днешен няма друг такъв албум в жанра, доста свеж и новаторски, с експериментално звучене в някои от песните

Link to comment
Сподели в други сайтове

През годините доста се е обсъждало кой е най-големия хит на Десислава и е ясно, че спорът там е между Нощите, Мъжете и Две сърца... но се сетих, че е подходящо в тази тема да обсъдим друг един въпрос- кой ли е най-успешния ѝ албум? За "Ези-тура" знаем, че е единствения обявен за златен, а и той все пак отвсякъде си е албум, хванал времето на феноменалните продажби в чалгата през 90-те. "Мистерия" пък е албумът, който я направи лидерка и който дори Фокси си е купил. :1000 (29): А "Любовта е само чувство" беше първият ѝ албум след напускането и възкачването на трона и дори и Ивана по това време вече да беше лидерката, Десислава още си беше сензацията сред младежите и съответно Любовта си се купуваше като топъл хляб- тя самата дори е споменавала, че е стигнал 100 000 продадени бройки, които като за ерата на пиратството си е супер успех.

Вашите мнения?

Комплексно "Мистерия" е най-успешен албум, като тираж - "Ези-тура", предполагам.

Като качество - "Любовта е само чувство" и "Сладки сънища". Аз лично много харесвам и първия албум, който също е бил успешен - всички помним "Синя птица", "Една нощ", "Заклевам те" колко се въртяха тогава, и не само. Просто големият хит и успех дойдоха 2000-та. "Мила моя, мили мой" също е тотален хит, просто позабравен. Аз не знам защо тия тъпи диджеи въртят едно и също, а има толкова хубави стари песни, които могат да "възкресят", така да се каже...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, а аз си помислих, че нещо изобщо не ти са допаднали снимките ѝ, та затова си го нарязал... :1000 (29):

 

Много точно го каза това, относно напускането ѝ и впоследствие завръщането ѝ. Определено в периода на самопродуциращ се изпълнител Десислава създаде изключително добри песни, коя от коя по-различни, като може само да гадаем дали би имала възможността да ги създаде всичките, ако не беше напуснала фирмата... Разбира се, това ѝ действие ѝ донесе и негативи: липса от участие на турнетата и ежегодните концерти, и телевизионната ротация на клиповете ѝ по тогава една от най-гледаните телевизии в България. Но изобщо не трябва да съжалява. Както се казва: когато губиш нещо, не знаеш какво печелиш. А именно от този период тя получи масовото признание на хората, че е изпълнител извън рамките. Ако беше постоянно под шапката на "Пайнер" не знам дали така масово биха я определили като универсален изпълнител...

И точно когато изпадна в по-голяма дупка, загуби и пари, и енергия се завърна, за да се въздигне отново. Въпреки хаотичността си тук явно трезвият разум е надделял и е преценила ситуацията много добре. :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне веднъж месечно си пускам "Мистерия". Това е най-силния попфолк албум за мен - просто няма слаба песен. Особено забавно ми е как Десислава по някаква причина е искала да бъде Бритни Спиърс във втората част на албума - все едно слушам демото от първите ѝ албуми. Но пък са доста сполучливи, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комплексно "Мистерия" е най-успешен албум, като тираж - "Ези-тура", предполагам.

Като качество - "Любовта е само чувство" и "Сладки сънища". Аз лично много харесвам и първия албум, който също е бил успешен - всички помним "Синя птица", "Една нощ", "Заклевам те" колко се въртяха тогава, и не само. Просто големият хит и успех дойдоха 2000-та. "Мила моя, мили мой" също е тотален хит, просто позабравен. Аз не знам защо тия тъпи диджеи въртят едно и също, а има толкова хубави стари песни, които могат да "възкресят", така да се каже...

Така е, ди джеите си знаят няколко хита на даден изпълнител и много рядко разнообразяват. Но те и при съвременната продукция отбират, а камо ли при старата.

Първият албум и на мен ми харесва, много е приятен за слушане и несъмнено си е успешен по свой си начин, макар и не на нивото на четирите най-успешни.

 

Поне веднъж месечно си пускам "Мистерия". Това е най-силния попфолк албум за мен - просто няма слаба песен. Особено забавно ми е как Десислава по някаква причина е искала да бъде Бритни Спиърс във втората част на албума - все едно слушам демото от първите ѝ албуми. Но пък са доста сполучливи, де.

Сега като се замисля... наистина втората част звучи така. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 10, редом с най-актуалните!

И то в година, в която изкара само две песни, като лятната не се наложи нещо. :Vishenka_05:

 

А дуетът ѝ с Джордан върти ли се по дискотеките?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 10, редом с най-актуалните!

И то в година, в която изкара само две песни, като лятната не се наложи нещо. :Vishenka_05:

 

А дуетът ѝ с Джордан върти ли се по дискотеките?

Върти, се да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 10, редом с най-актуалните!

И то в година, в която изкара само две песни, като лятната не се наложи нещо. :Vishenka_05:

 

А дуетът ѝ с Джордан върти ли се по дискотеките?

И двата се въртят. Тя дори и лятната се въртя, но спрямо И на всички като теб изглежда мизерен успеха и. Не бих използвал думата провал

 

 

А като говорите да мен за мен Завинаги е гениален албум. Най добрия и Пайнерски. Песни като Завинаги, Тъжно сърце, Ти ще бъдеш, Следи от сълзи и Жадни за любов са ми сред най любимите ми Десови парчета в цялата и дискография

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Гледай да не бъркаш ми е любимата песен на Деса от последните години. Брутална е !

И мен ме радва прилично. Заслужаваше да стигне 7 - 8 милиона, но това е положението. Много песни в този стил излязоха и не успяха да си получат живота, който заслужаваха.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси просто не трябваше да я пуска толкова скоро след И на всички като тебе- това е буквално следващият й бърз сингъл след този супер хит. А много често опитите за преповтаряне на успех със същото звучене не се получават. А и тя за клипа не се постара толкова, колкото предния път.

И като говорим за клипове- при завръщането й искам нещо от Стенли, Нанков или пък Башмоушън... Само да не реши пак със Скерлев да работи- време е за нещо различно вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси просто не трябваше да я пуска толкова скоро след И на всички като тебе- това е буквално следващият й бърз сингъл след този супер хит. А много често опитите за преповтаряне на успех със същото звучене не се получават. А и тя за клипа не се постара толкова, колкото предния път.

И като говорим за клипове- при завръщането й искам нещо от Стенли, Нанков или пък Башмоушън... Само да не реши пак със Скерлев да работи- време е за нещо различно вече...

И аз искам със Стенли пак да снима. Добър тандем са. Сигурно като върне форма пак ще заложи на силно видео. За дуета с Азис тъкмо лятото :3fdb8960598fa63e:

Деса и Азо, Галин и Гери Никол, Галена и Емануела

Сблъсъка на титаните ако има такива дуети изобщо. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам със Стенли пак да снима. Добър тандем са. Сигурно като върне форма пак ще заложи на силно видео. За дуета с Азис тъкмо лятото :3fdb8960598fa63e:

Деса и Азо, Галин и Гери Никол, Галена и Емануела

Сблъсъка на титаните ако има такива дуети изобщо. :1000 (29):

От тези евентуални дуети още от сега виждам Десислава и Азис като най-масови. Гери и Галин със сигурност биха били титанична конкуренция, но мисля, че като за Бг Азис още си е най-голямата звезда, а Десислава е може би най-признатия глас. Тъкмо покрай този проект тя ще си утвърди някои позиции в чужбина, а Азо за първи път от години ще види добър клип. :1000 (29): Itsdro пък ще колабира, двамата му любимци. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това са единствените песни на Деса който ме кефят, другите писват на втория ден!

 

 

 

И може би

 

Поне си се спрял на добри парчета. Не го прави и Някой ден са и в моя топ 15

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...