Jump to content



Препоръчани коментари

На мен ми е. Като видя нереализиран потенциал, ми е. Смисъл, не заспивам и не ставал с мисълта колко кила е Деса, но нали темата е за нея - та в този случай ми е, защото не е като да не е била. Не е примерно Ивана, която генетично е кюфте, то и репертоара и такъв, тогава няма какво да изисквам и да се замислям - ясно е, че Ивана генетично си е скара.

 

Но Десислава, когато е била яко маце, сега да е лоена топка, просто ми е тъпо. Има страшен глас и е вярно, че с това впечатлява, но към този глас да прибавиш визията и от времената с дуетите с Азис - еми извинявай, ама няма равна. Яка секси мацка, русите къдрици, тоя глас - еми извинявай, ама това е тотален топ на целия фолк.

 

Сега не е и 1/10 от това, което беше. Знам, че човек няма как да е константен нонстоп и винаги да е във форма, но се надявам да се върне или поне да се помъчи пак да стане както беше.

 

- отвратително грозен език

- Ивана имаше дълго време хормонални проблеми, а оттам и проблем с теглото

- не може да наричаш някого лоена топка, само защото не изглежда така както на теб би ти се искало

- Десислава е току-що родила жена, не бива да се вманиячава в това как изглежда в момента

- при такъв глас всяко килце отгоре бива прощавано

- не мисля, че е стигала в някакви крайности в килограмите, че да пишеш така за нея

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го! Това "нещо" видно има сериозни проблеми първо със себе си! "Генетично" била така Ивана - тя в началото на кариерата си изглежда толкова слаба и красива...

Колкото до Десислава - тя е достатъчно да бъде слушана. И 200 кила да стане, с този глас компенсира всичко. Не може цял живот всички да са като Малина или Татяна, при които тялото е основен коз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската наистина преди имаше топ визия и глас.След “Мойто зайче” се забеляза , че има промяна в нея.Тя беше споделила,че докторите са и казали,че не може да зачене втори път,може би е имала някакви хормонални проблеми и от там да е качила тегло.Тя и за това каза ,че Борис и е като Божи дар.

Според мен 2015 беше в добра форма,но е сигурно,че не ги е натрупала наведнъж,а постепенно.

Надявам се да не е сериозен проблем.

А за обидите на други по теглото на Деска причината е ясна-те си плюят с или без такава по default.

На нея и отива както да е сексимвол така и пухкава,но сладка особено с ръста.Разбира се,че повечето предпочитат първото,но то изцяло зависи от нея.Надявам се да се завърне ударно на сцената и да покаже каква сила е Деси Слава както през 2016 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската наистина преди имаше топ визия и глас.След “Мойто зайче” се забеляза , че има промяна в нея.Тя беше споделила,че докторите са и казали,че не може да зачене втори път,може би е имала някакви хормонални проблеми и от там да е качила тегло.Тя и за това каза ,че Борис и е като Божи дар.

Според мен 2015 беше в добра форма,но е сигурно,че не ги е натрупала наведнъж,а постепенно.

Надявам се да не е сериозен проблем.

А за обидите на други по теглото на Деска причината е ясна-те си плюят с или без такава по default.

На нея и отива както да е сексимвол така и пухкава,но сладка особено с ръста.Разбира се,че повечето предпочитат първото,но то изцяло зависи от нея.Надявам се да се завърне ударно на сцената и да покаже каква сила е Деси Слава както през 2016 :3fdb8960598fa63e:

 

Аз знам, че детето се казва Борис заради бащата на Благой.

Иначе не мисля, че има хормонални проблеми. Просто това, че е толкова ниска наистина затруднява нещата.

Имам приятелки, които са точно толкова високи (или дори малко по-ниски) и съм виждал как се отразяват дори 2-3 кг отгоре...

Аз се надявам след като вече се наложи с комерсиални тупалки отново в Пайнер да пуска по-музикантски неща.

И един съвет за феновете на Десислава тук - не пишете повече в темата за Камелия, защото пак се обръща всеичко на Десислава-Камелия и темата за Камелия трупа повече гледания и постове на гърба на Десислава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз скоро си бях пуснал само Сладки сънища. За мен това е един от най-силните албуми на Десислава. Толкова песни, които сега би могла да направи отново в Пайнер. Или ако не да ги преиздаде, то поне някакви по-музикантски неща ми се слушат от нея. Трудно ще е в Пайнер, защото там се търси хит, но ѝ се получава.

 

ВИнаги съм мислил, че тази Десислава е невъобразимо талантлива, но и точно толкова несериозна. Знам, че е артист и, че зодията ѝ влияе, но все ми се е искало да има един мениджър, който да ѝ налива малко акъл и да ѝ казва кое как да прави. Защото само с маааалко стратегия и по-сериозно отношение би могла да постигне още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз много искам експерименти от Десислава и знам, че тя ще започне с тях, когато се почувства със сигурни позиции. И в момента всъщност е с такива- дори и по-слабо приетите й от публиката песни са си доста успешни в сравнение с много други, да не говорим за хитовете. Но кой я знае дали няма да почувства, че след бременността трябва да е отново актуална в клубовете, където са й участията. Все пак си мисля, че може да балансира нещата, както е правила и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е най-добрата поп-фолк балада на 2017-та?

 

Който иска може да подкрепи Десислава и Джордан за страхотния дует, който определено е сред най-добрите проекти на годината! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е най-добрата поп-фолк балада на 2017-та?

 

Който иска може да подкрепи Десислава и Джордан за страхотния дует, който определено е сред най-добрите проекти на годината! :)

И добър, и оценен проект- чак е изненадващо. На фона на спада в гледаемостта напоследък е цяло чудо, че една балада е на път да направи 8 милиона. Десислава, все пак... :Vishenka_05: А и не е като с Джордан да не са добър тандем.

 

На мен ми прави впечатление, че Десислава вече прави 2-3 милиона с лекота на всичките си песни, като се върна в Пайнер не беше така. Днес дори и по-слабо успешните ѝ проекти стават мини хитчета, а какво да кажем за тоталните хитове... Браво, много голям прогрес, заслужаваше го. Дано завръщането ѝ след бременността да е силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Деси явно ще си възвърне килограмите..иначе на мен ми е все тая дали ще е пухкава или слаба, важно е да пее като славей...но със сигурност ще иска да отслабне след раждането и ще и потрябва време за да влезе в форма за завръщането и дано през този период да записва фолклорния албум..до колкото знам тя работи по него и тази година най - вече да излезе на пазара и да е факт. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми каже в албума "Мистерия" в картонената обложка има ли книжка или не?

 

Няма книжка... но албумът Мистерия имаше втора обложка си спомням.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна интерпретация на "Притури са планината"! :Vishenka_05:

Искам да чуя тази народна класика и в изпълнение на Десислава. В смисъл, да я запише официално и да я включи във фолклорния албум! Дано запише и друга класика, която тя много обича - "Излел е Дельо хайдутин"!

Между другото, през къде е с този проект, някой знае ли? Или май и за него ще си чакаме още години...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През миналото лято Десислава беше казала, че ще го записва през есента. Аз още тогава предполагах, че наистина е бременна и затова оставя албума за този период, когато няма да е претоварена от участия. Но дали е изпълнила този свой пореден план- никой не знае. :D

Докато евентуално пусне фолклорния албум можем да се наслаждаваме на брилянтната имитация на Притури се планината от Капките... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

 

Имаше наистина страхотен прием! Тя и Преслава носят една харизма, която оставя дори хората, които не слушат техния жанр с добри и приятни впечатления.

За мен това са едни от най-добрите женски гласове в съвременната българска музика!

Искам да направят нещо общо, но ме съмнява, защото нали уж Десислава е приятелка с Галена, а с Преслава не са.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше наистина страхотен прием! Тя и Преслава носят една харизма, която оставя дори хората, които не слушат техния жанр с добри и приятни впечатления.

За мен това са едни от най-добрите женски гласове в съвременната българска музика!

Искам да направят нещо общо, но ме съмнява, защото нали уж Десислава е приятелка с Галена, а с Преслава не са.

И с Преслава си е приятелка, и то още от времената, в които Галена наричаше ДС 'бита карта'. :D

Относно харизмата- излъчването на Десислава наистина винаги е било някакво предразполагащо човек да я харесва и да иска да я слуша как пее. А Преслава малко или много е правена по нейния модел, така че не е изненадващо, че и този тип чар присъства в картинката. Отдавна имам наблюдение, че те двете са певици, които дори и да нямат хитове, пак са възприемани дори и от по-младите поколения за свежи, вървежни имена. Може би защото самите те излъчват нещо младежко и необуздано, което си го имат дори и в периоди, в които изглеждат като лелки (Преслава в началото на кариерата си и Десислава в последно време). Може би това е едно от основните неща, които винаги е различавало тях и други имена с подобно излъчване (Камелия, Анелия, Емилия и т.н.) от имена като Глория и Ивана, и им е помагало да се задържат в ТОП-а повече от 10-15 години, без на даден етап публиката да им лепне етикет 'бабички'. Хората харесват не само хитовете им, а и харизмата им като свежи имена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СМАЗА тук :girl_witch:

Невероятен прием!

Все едно пее актуален мегахит и е в компанията от години,а всъщност това беше първото й участие на такъв след като се върна в Пайнер ако не се лъжа.

Тази песен е уникална,като я пускат по дискотеките става голям фурор(между 3-4), а и Анелия съм я засичала да я пее по участия.

 

Имаше наистина страхотен прием! Тя и Преслава носят една харизма, която оставя дори хората, които не слушат техния жанр с добри и приятни впечатления.

За мен това са едни от най-добрите женски гласове в съвременната българска музика!

Искам да направят нещо общо, но ме съмнява, защото нали уж Десислава е приятелка с Галена, а с Преслава не са.

За това са ми и любими певици,спечелили сърцата на народа с песни,глас и харизма,а присъствието им на сцената е много добро нива над други,които разчитат само на шоу , а в пеенето са гола вода.Винаги съм предпочитала такива певици,които могат да излязат само с микрофон в ръка и да вдигнат цялата зала.

И на мен много ми се иска да направят нещо общо и стойностно. По принцип Деси Слава и Преслава не са скарани,но всички я знаем галоша каква е..

Забеляза ли , че в последното интервю нарекоха Емилия ангелски глас?Гласът й наистина е много нежен,но Ангелският глас на България е един :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Десислава напусна Пайнер се опитаха да лепнат това име и на други изпълнителки, не само на Емилия. :D Спомням си, че и Гергана я водеха така по едно време, че дори и Преслава, на която гласа й дори не е от нежните, та да е в тази категория. Но в крайна сметка към днешна дата пак оригиналният Ангелски глас си е зачитан за Ангелският глас. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, какво стана с песента, с която уж щеше да стартира завръщането си в "Пайнер" - "Поискай от мен"? Изобщо има ли такава песен? Не знам, но още щом разбрах за нея, без да знам изобщо каква ще е, самото заглавие ми вдъхна очакване за нещо много добро, някак си стойностно и все се надявах да я пусне и в действителност да оправдае очакванията ми. Някой запознат ли е с това какво се случва с нея?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен прием!

Все едно пее актуален мегахит и е в компанията от години,а всъщност това беше първото й участие на такъв след като се върна в Пайнер ако не се лъжа.

Тази песен е уникална,като я пускат по дискотеките става голям фурор(между 3-4), а и Анелия съм я засичала да я пее по участия.

Анелия, Преслава, Андреа, Емилия, Азис... Доста имена са пели Две сърца по участия. Това е един от най големите хитове в чалгата евър. 15 години след излизането и, няма път в чалготеките, в който да не я пуснат. А и кавъра на Деса е пъти по добър от оригинала

 

Абе, какво стана с песента, с която уж щеше да стартира завръщането си в "Пайнер" - "Поискай от мен"? Изобщо има ли такава песен? Не знам, но още щом разбрах за нея, без да знам изобщо каква ще е, самото заглавие ми вдъхна очакване за нещо много добро, някак си стойностно и все се надявах да я пусне и в действителност да оправдае очакванията ми. Някой запознат ли е с това какво се случва с нея?

Има такава песен. С нея Деси щеше да стартира завръщането си в Пайнер. Беше ми отговорила на ЛС във ФБ след като подписа с Пайнер. В последствие плановете са и се изменили. Според мен ще чуем парчето един ден в албум. Изглежда не е достатъчно комерсиално парчето, щом не го е издала вече 3 години. И според мен ще е супер тежка балада

 

 

 

 

 

 

 

 

Приятели, ДесиСлава е номинирана в две категории в платформата Попнейбъл. Нека да я подкрепим.Да ни е честито. Това е голям комплимент, защото малцина от фолка са влезли, в която и да е категория:

BG COLLABORATION OF 2017

BG FEATURE ARTIST OF 2017

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, Слави, спомням си, че си споменавал, че имаш списанието, което се опита да издава Десислава, но нещо не ѝ потръгна, та го спряха. "Мистерия +" се казваше, ако не се лъжа. Аз имах един брой от него, но веднъж като го търсих, така и не можах да си го намеря... Та, колко броя е имало списанието?

 

Обаче по това време, точно след като напусна "Пайнер" Деси се беше надъхала яко. Липсва ми този ѝ ентусиазъм...

Тогава издаде страхотния албум "Любовта е само чувство", в който е включена една от най-най-най-любимите ми балади изобщо - "Лъжа"! :Vishenka_05: Искам я отново толкова надъхана и правеща различни и качествени неща!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, Слави, спомням си, че си споменавал, че имаш списанието, което се опита да издава Десислава, но нещо не ѝ потръгна, та го спряха. "Мистерия +" се казваше, ако не се лъжа. Аз имах един брой от него, но веднъж като го търсих, така и не можах да си го намеря... Та, колко броя е имало списанието?

 

Обаче по това време, точно след като напусна "Пайнер" Деси се беше надъхала яко. Липсва ми този ѝ ентусиазъм...

Тогава издаде страхотния албум "Любовта е само чувство", в който е включена една от най-най-най-любимите ми балади изобщо - "Лъжа"! :Vishenka_05: Искам я отново толкова надъхана и правеща различни и качествени неща!

 

И за мен Лъжа си остава сред най добрите и любими неща, които съм слушал изобщо. 14 години не ми писва. Обожавам я. Иска ми се да и обърне внимание на концерт или на участие. Една Не вярвам или Не издържам доста са преекспонирани и представяни къде ли не. Лъжа е чиста поп балада. Искам достоен лайв :feminist_en:

Времената са много различни. Нямам подобни очаквания към Деса, щото виждам кво е положението на жанра, но съм доволен , че опитва да балансира и то успешно между комерса и старата ДесиСлава. И това ще преживея ми е една от любимите песни последната година. Може би тя и В твоите очи са песните, които слушам всеки ден след излизането им от новия Пайнерски период. Не го прави и В друг живот също си ги така, но не чак толкова.

Няма как да я видим чак толкова надъхана вече. Особено след това раждане. Дано да греша де.

 

 

Само първия брой го нямам. Бях го нарязал заради новите снимки на Деса тогава. Много тъпо парче съм. Иначе направи 6 броя - 2 пъти Деса си беше корица, 2 пъти Азис, веднъж Кама и веднъж Руши Видинлиев :))

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...