Jump to content



Препоръчани коментари

Като заговорихте за "Послушай сърцето си", аз подочух, че в много близък план се очертава нов албум, който вече е бил на финалната права.Дали ще е около Коледа обаче нямам идея.Неслучайно наскоро снима и новата фотосесия. :3fdb8960598fa63e:

Хм... ако наистина подготвя цял албум за тази година това би обяснило защо е вложила по-малко пари в първия проект. Хубаво би било, но с Деса не смея да се надявам хаха. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още като ги гледах снимките от тази фотосесия се чудих дали не са за албум. Тя от край време е спряла да прави фотосесии, които да не са към клип хаха.

Но ме съмнява да го пусне тази година. Сигурно ще се стресне от флопа на новата в YouTube и ще тръгне да подготвя други отделни сингли. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв флоп? За изминалото денонощие е 7-мата най-гледана песен, като махнем циганиите, които се гледат само от брачедите, и "Чужди усмивки", е 4-та. Едва ли някой е очаквал да гръмне с топ 3 хит така или иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че някакво регетон парче в стил Малума, някак по-чувствено изпълнено много ще ѝ пасне.

Аз от много време искам да чуя нещо в стил Чантахе на български, ама.. кой да го направи. Тримата композитори, работещи за чалгата, едно си знаят и едно си баят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от много време искам да чуя нещо в стил Чантахе на български, ама.. кой да го направи. Тримата композитори, работещи за чалгата, едно си знаят и едно си баят.

 

Даа, нещо подобно би ѝ вървяло много и аз си мисля. Те и да имат талант за повече от това трябва и да им го поръчат. Предполагам всеки казва направи ми нещо като на еди-кой-си. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв флоп? За изминалото денонощие е 7-мата най-гледана песен, като махнем циганиите, които се гледат само от брачедите, и "Чужди усмивки", е 4-та. Едва ли някой е очаквал да гръмне с топ 3 хит така или иначе.

 

Само че гледанията прогресивно намаляват с всеки ден и вече прави по 74k дневни. С това темпо не я виждам да мине дори песента на Камелия в скоро време, а нейната песен е в сто пъти по-малък канал. Положението ми идва някакво като на Гледай да не бъркаш- може би ще направи 4-5 милиона в дългосрочен план, но това, за жалост, не е категоричен успех, колкото и да не ми се иска да го призная. Все пак ще стигне като за да го обявим за хита в 21-ва поредна година от кариерата й. :D Но не е изключено Дали ще те оставя да си е по-гледана в крайна сметка хаха.

А и пак казвам- не изключвам възможността в дискотеките да е разбивация на тази песен и хората да я пеят здраво на концерта- все пак даже и мен ме зариби, дето очаквах много повече от Деси Слава. Така ще си е изпълнила сезонното предназначение.

 

Аз мисля, че някакво регетон парче в стил Малума, някак по-чувствено изпълнено много ще ѝ пасне.

 

Регетона й върви страшно, като цяло самата латино музика й лежи. Неслучайно цял албум записа.

Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че гледанията прогресивно намаляват с всеки ден и вече прави по 74k дневни. С това темпо не я виждам да мине дори песента на Камелия в скоро време, а нейната песен е в сто пъти по-малък канал. Положението ми идва някакво като на Гледай да не бъркаш- може би ще направи 4-5 милиона в дългосрочен план, но това, за жалост, не е категоричен успех, колкото и да не ми се иска да го призная. Все пак ще стигне като за да го обявим за хита в 21-ва поредна година от кариерата й. :D Но не е изключено Дали ще те оставя да си е по-гледана в крайна сметка хаха.

А и пак казвам- не изключвам възможността в дискотеките да е разбивация на тази песен и хората да я пеят здраво на концерта- все пак даже и мен ме зариби, дето очаквах много повече от Деси Слава. Така ще си е изпълнила сезонното предназначение.

Регетона й върви страшно, като цяло самата латино музика й лежи. Неслучайно цял албум записа.

Поздрав:

 

А мен колко ме е яд за тази песен, ако знаете. Голям хит я виждах на времето, ама на - трънки.

Иначе, много любима, до ден-днешен не съм я спрял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А мен колко ме е яд за тази песен, ако знаете. Голям хит я виждах на времето, ама на - трънки.

Иначе, много любима, до ден-днешен не съм я спрял.

Ами тя Деси я пусна в много неподходящ момент и публиката нещо не я прие съвсем. Всички искаха от нея клип на Лудост е, Не е илюзия, Кажи ми... а тя No Soy Tal Mujer. :1000 (29): Да не говорим, че по това време тъкмо Някой ден властваше мощно и тази песен остана в сянката й. На мнение съм, че ако я беше оставила за реализация по-натам щеше да е доста по-добре приета. Но нашата влезе във Випа и заряза целия албум хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя Деси я пусна в много неподходящ момент и публиката нещо не я прие съвсем. Всички искаха от нея клип на Лудост е, Не е илюзия, Кажи ми... а тя No Soy Tal Mujer. :1000 (29): Да не говорим, че по това време тъкмо Някой ден властваше мощно и тази песен остана в сянката й. На мнение съм, че ако я беше оставила за реализация по-натам щеше да е доста по-добре приета. Но нашата влезе във Випа и заряза целия албум хаха.

Мда, нещо такова беше. Въпреки това, Но сой тай мухер за мен си остава супер недооценена, заслужаваше много повече, беше супер различна и модерна за времето си, с приличен видеоклип...

Някой ден властваше навсякъде, да не говорим за вбокс дето тръгна по това време, наистина, но и Брадъра тогава много помогна тази песен да остане вечна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък като я подпуках отдеве с някои от златните ѝ песни в YouTube...:

"Лъжа"

Дуетите с Ивана, Азис, Тони Стораро и Играта ("Жадни за любов", "Жадувам", "Замълчи", "Бъди добро момче", "Нещо пó така")

и завърших с "Ези-тура" и "Горещи страсти")

 

Такова хубаво и носталгично ми стана на душата...

Гласът ѝ тогава беше супер нежен, сега като че ли ми се струва малко поизгрубял... Да спира тъпите цигари и да се грижи повече за хубавия ни глас!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, ами много мелодични златни хитове има жената! Иначе няма как гласът да не се променя, но не мисля, че е значително. Тя просто много е променила постановката си на пеене, но със сигурност може да си изпее песните като едно време, че и по-добре. На мен например въпросните импровизации върху старите песни винаги са ми харесвали на живо. АМа повечето хора не им се кефят май :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм точно от тези, на които не им понасят прекомерните ѝ импровизации. Леките такива са ми добре, но тя често започне ли ги, минава границата и това на моменти супер много ме дразни. Особено неслушаеми са ми лиготиите ѝ на "Птица скитница" - гледал съм клипчета, където направо се е оляла и е развалила иначе страхотната и моя много любима песен. Обожавам да слушам любимите си песни в оригинално звучене, така да бъдат изпети, с минимална разлика от студийния запис. Това Глория го умее много добре и супер много ме кефи да слушам изпълненията ѝ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен някои от импровизациите й много ми харесват, създават съвсем ново усещане за една така или иначе слушана много пъти песен. Други обаче не са особено на място, дори създават впечатлението, че едва ли не вече не може да си изпее песента както трябва и затова се повлича в някаква съвсем друга насока. Особено напоследък гласа й наистина се е изменил доста заради цигарите и претоварения график и на моменти изглежда, че все едно няма въздух и затова предпочита да го изпее по друг начин. Да се стяга, не е най-одобрената от народа съвременна певица, за да си позволява такива неща.

 

Днес се замислих каква ли би била идеалната концепция за предстоящия евентуален албум и реших да попитам и вас- какво очаквате да има в него?

Аз се надявам, че тя самата си знае, че песни като Отново се родих и Много съм добра са повече като за клубовете, а не за албум. Не ми се иска просто да насъбере каквото е издала досега в Пайнер, колкото да се отчете. Затова концепцията ми е следната:

-От познатите песни: Не го прави, В твоите очи, В друг живот, И на всички като тебе, И това ще преживея, Ангелите плачат.

-Две чисто нови динамични поп-фолк песни

-Задължително "Поискай от мен"!

-Английска песен

-Испанска песен

-Защо не и експеримент с друг език...

 

Така ще станат 11 или 12- точно колкото е стандарта за албум. Ще й простя дори и да го направи малко по-комерсиален от това, но не и да прекалява. Задължително искам да включи и нещо ново и различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА

 

Тя просто с новия си сингъл ми харесва , защото е различна провокативна и знае къде е мярката .

Деси Слава е едно име ,което за мене ще остане в историята на жанра с хубавия си глас , невероятните проекти и с това ,че може да пее всякакъв стил музика !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, това с албума ми се вижда твърде смело :1000 (29):

 

Ако можеше да пусне албум с изцяло нови парчета. :Vishenka_05: Нещо като''Мога пак''на Янева-CD с непознати песни и DVD с познатите.Аз пак се размечтах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе истината е, че ще набута всякакви издадени и 1-2 неиздадени комерси в албума, дори може да го озаглави Много съм добра и да я сложи като първа песен даже, щото нали е идеално начало за албум на име като Деси Слава. :1000 (29): И за цвят може и да бутне трите балади и евентуално една нова.

Ако отбие номера така ще ме разочарова за втори път тази година, дано да не го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...